Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Německý ovčák

Český názevNěmecký ovčák
Originální názevDeutscher Schäferhund
Zkratka plemeneDS
Země původuNěmecko
Číslo standardu166
FCI skupinaI. - Ovčáci a honáčtí psi
Přesná velikostPsi 60 – 65 cm, feny 55 – 60 cm
Druh srstistředně dlouhá
Vhodnostpro začátečníky
pro zkušené
pro aktivní lidi
pro seniory a děti
Umístěnído bytu
na zahradu
Využitísport
dlouhé tratě
klidné procházky

Jak vypadá německý ovčák, ví snad každé malé dítě. Ostatně kdo by neznal komisaře Rexe? Německý ovčák je tedy silný, středně velký pes, s velmi dobře vyvinutou svalovou soustavou. Kostra je hodně silná a pevná. Výraz v obličeji je živý, pozorný. Hlava je suchá, přiměřeně široká. Uši pevné, vysoko nasazené, rovné-vztyčené (u štěňat až do věku osmi měsíců se postupně zvedají a slehávají). Ocas je dlouhý, hustě porostlý srstí, v klidu svěšený dolů. Chrup dobře vyvinutý, zdravý, plný počet zubů, nůžkový skus. Oči středně velké, mandlovité, šikmo položené. Barva očí pokud možno tmavohnědá. Krk je silný, svalnatý, středně dlouhý. Kohoutek vysoký, linie hřbetu od kohoutku mírně spadající až ke špičce ocasu. Hrudník hluboký, ne příliš široký. Tlapky kulaté.

Nenechte si ujít celou řadu skvělých článků a rozhovorů o plemeni německý ovčák. Více v záložce ČLÁNKY.

Nenechte si ujít portrét plemene
Univerzální voják – to je německý ovčák!
Univerzální voják – to je německý ovčák!

Víte, jaký příběh se vám právě chystáme vyprávět? Je to příběh, který se začal psát ...

Představení plemene v podobě portrétu

Standard

KRÁTKÝ HISTORICKÝ PŘEHLED:

Podle úředních ustanovení spolku Verein für Deutsche Schäferhunde e.V. (Spolek pro německé ovčáky) se sídlem v Augsburgu ve VDH (Verband für das Deutsche Hundewesen),která ho stanoví jako zakladatelský spolek pro plemeno německý ovčák za spolek odpovědný za standard plemene, byl standard stanoven, přepracován a katalogizován na první členské schůzi ve Frankfurtu nad Mohanem dne 20. září 1899 podle návrhů A. Mayera a von Stephanitze a doplňků VI. členské schůze konané dne 28. července 1901, XXIII. členské schůze v Kolíně nad Rýnem dne 17. září 1909, zasedání předsednictva a chovatelské rady ve Wiesbadenu dne 5. září 1930 a zasedání chovatelské rady a předsednictva dne 25. března 1961 v rámci zasedání WUSV (Welt-Union der Vereine für Deutsche Schäferhunde - Světové unie spolků pro německé ovčáky), zasedání WUSV dne 30. srpna 1976 a pravomocně schválen předsednictvem a radou ve dnech 23.-24. března 1991.

Německý ovčák, s jehož plánovitým chovem se začalo v roce 1899 po založení Spolku pro německé ovčáky (SV) byl vyšlechtěn ze středoněmeckého a jihoněmeckého rázu ovčáckých psů, které tehdy existovaly, s konečným cílem získat služebního psa s vlohami pro velké výkony. K dosažení tohoto cíle byl vypracován standard plemene německý ovčák, který se vztahuje nejen k tělesným vlastnostem, ale i k povahovým a charakterovým vlastnostem.

CELKOVÝ ZJEV:

 • Německý ovčák je pes střední velikosti, poněkud obdélníkového formátu, silný a dobře osvalený. Kosti jsou suché a je celkově pevné konstituce.

DŮLEŽITÉ PROPORCE:

 • Kohoutková výška činí u psů 60 - 65 cm, u fen 55 - 60 cm.
 • Délka trupu přesahuje kohoutkovou výšku zhruba o 10 - 17%.

POVAHA:

 • Německý ovčák musí být povahově vyrovnaný, pevných nervů, sebevědomý, absolutně přirozený (s výjimkou vydráždění), zcela dobromyslný, ale pozorný a ovladatelný. Musí mít odvahu, bojovnost a tvrdost, aby byl vhodný jako doprovodný, strážní, služební, pastevecký pes a pes k obraně.

HLAVA:

 • Hlava je klínovitého tvaru, je přiměřená velikosti těla (délka hlavy odpovídá zhruba 40% kohoutkové výšky), aniž by působila těžkopádným dojmem nebo byla příliš dlouhá, v celkovém zjevu suchá, mezi ušima přiměřeně široká. Čelo při pohledu zpředu nebo ze strany jen mírně klenuté, bez anebo jen s málo znatelnou rýhou uprostřed čela. Poměr mezi temenem a obličejovou částí činí 50% ku 50%. Šíře temene má zhruba odpovídat délce temene. Temeno se při pohledu shora od uší ke špičce nosu stejnoměrně pozvolna zužuje a přechází přes neostrý čelní sklon v klínovitě formovanou obličejovou část hlavy (tlamu). Horní a dolní čelist musí být silně vyvinuté. Hřbet nosu je rovný, prohnutí nebo vyklenutí jsou nežádoucí. Pysky pevně přiléhající, uzavřené a tmavě zbarvené.
 • Nos:
  Musí být černý.
 • Chrup:
  Musí být silný, zdravý a úplný (42 zubů podle zubního vzorce). Německý ovčák má nůžkový skus, což znamená, že řezáky musí do sebe nůžkovitě zapadat, přičemž řezáky horní čelisti nůžkovitě přesahují řezáky dolní čelisti. Klešťový skus, předkus a podkus jsou vady, taktéž větší mezery mezi jednotlivými zuby (postavení s mezerami). Vadné je i zcela rovné řazení řezáků. Čelisti musí být silně vyvinuté, aby zuby mohly být zasazeny v zubní liště pevně.
 • Oči:
  Středně veliké, mandlovitého tvaru, poněkud šikmo položené, ale ne vystupující. Barva očí má co možná nejtmavší. Světlé, pichlavé oči jsou nežádoucí, protože nepříznivě ovlivňují výraz psa.
 • Uši:
  Německý ovčák má postavené středně veliké uši, nesené vzpřímeně a směřující stejným směrem (ne stažené do stran), sbíhají se do špičky a ušní boltce jsou otočené kupředu. Překlopené a visící uši jsou vadné. Uši složené dozadu při pohybu popřípadě v klidu nejsou vadou.

KRK:

 • Silný s dobře vyvinutým svalstvem, bez volné kůže a bez volné kůže na hrdle (bez laloku). Úhel s trupem (s horizontální linií) činí přibližně 45o.

TRUP:

 • Hřbetní linie probíhá bez znatelného přerušení od nasazení krku před dobře vyvinutý kohoutek a přes vodorovný zcela lehce spadající hřbet až ke slabě spadající zádi. Hřbet je pevný, silný a dobře osvalený. Bedra jsou široká, silně vyvinutá a dobře osvalená. Záď má být dlouhá, mírně spadající (asi 23o k horizontále) a bez přerušení hřbetní linie přechází do nasazení ocasu.

Hrudník:

 • má být přiměřeně široký, spodní část hrudníku má být dlouhá a výrazná. Hloubka hrudníku činí zhruba 45 až 48% kohoutkové výšky. Žebra by měla být přiměřeně klenutá, sudovitý hrudník je vadou stejně jako plochá žebra.

Ocas:

 • Dosahuje nejméně k hleznu, nepřesahuje však polovinu nártu. Na spodní straně srst poněkud delší. Ocas je nesen svěšený v mírném oblouku, při vzrušení a pohybu je nesen poněkud výš, nepřesahuje však horizontální linii hřbetu. Operativní úpravy jsou zakázané.

KONČETINY:

HRUDNÍ KONČETINY:

 • musejí být ze všech stran rovné, zepředu dokonale rovnoběžné. Lopatka a rameno jsou stejné délky a silným svalstvem pevně připevněny k trupu. Ideální úhel mezi lopatkou a ramenem je 90o, zpravidla až do 110o.
 • Při statickém posouzení, ani v pohybu nesmí být lokty vybočené ani vtlačené. Předloktí ze stran rovné a navzájem dokonale rovnoběžně postavené se suchým a pevným osvalením. Nadprstí má délku cca 1/3 předloktí a svírá s ním úhel cca 20o - 22o. Příliš šikmo postavené (více než 22o) i příliš strmě postavené nadprstí (méně než 20o) ovlivňují použitelnost psa a zvláště jeho vytrvalost.
 • Tlapy:
  jsou okrouhlé, dobře uzavřené a klenuté, polštářky tlap tvrdé, ale ne drsné. Drápy jsou silné a tmavé.

PÁNEVNÍ KONČETINY:

 • Postavení pánevních končetin je poněkud posunuté dozadu, přičemž zadní končetiny jsou při pohledu zezadu rovnoběžné. Stehenní a holenní kost jsou přibližně stejné délky a tvoří úhel cca 120o, stehna jsou silná a dobře osvalená. Hlezna jsou silně vyvinutá a pevná, nárt stojí svisle pod hlezny.
 • Tlapy:
  Tlapy jsou dobře uzavřené, lehce klenuté, polštářky tvrdé a tmavé barvy, drápy silné, zahnuté a rovněž tmavě zbarvené.

CHODY:

 • Německý ovčák je klusák. Končetiny musí svojí délkou a úhlením vzájemně ladit tak, aby se pánevní končetina mohla pohybovat až pod střed těla a hrudní končetina mohla dosahovat stejně daleko kupředu, aniž by to zjevně narušilo hřbetní linii. Každý sklon k přeúhlení pánevních končetin snižuje pevnost a vytrvalost a tím také použitelnost psa. Při správném poměru stavby těla a úhlení končetin je výsledkem prostorný pohyb probíhající nízko nad zemí budící dojem nenucenosti. Hlava je lehce vychýlená vpřed a ocas je mírně zvednutý; při rovnoměrném klidném klusu je výsledkem plynulá a ničím nepřerušené hřbetní linie probíhající od špiček uší přes týl a hřbet až ke špičce ocasu.

KŮŽE:

 • Kůže je (volně) přilehlá k tělu bez viditelných vrásek a záhybů.

OSRSTĚNÍ:

 • Německý ovčák je chován ve dvou variantách srsti: dlouhé a krátké srsti – obě varianty s podsadou
 • Krátkosrstý:
  krycí srst by měla být co možná nejhustší, přiměřeně tvrdá a správně přiléhající. Na hlavě včetně uší, na přední straně chodů, na tlapkách a prstech krátká, na krku s více a silnější srstí. Na zadní straně chodů se srst prodlužuje až k spodní části přední nohy resp. zápěstnímu kloubu, na zadní straně stehna vytváří masivní „kalhoty“.
 • Dlouhosrstý:
  krycí srst by měla být dlouhá, měkká a ne těšně přiléhající s praporci na uších a chodech, husté „kalhoty“ a hustý ocas s praporcem tvořícím se směrem dolů. Na hlavě okolo vnitřku uší, na přední straně chodů, na tlapkách a prstech krátká, na krku delší a silnější srst. Na zadní straně chodů se srst prodlužuje až k  spodní části přední nohy resp. zápěstnímu kloubu a vytváří na zadní části stehen znatelné „kalhoty“.
 • BARVY:
  Černá s červenohnědými, hnědými, žlutými až světlešedými znaky. Celočerná, jednobarevně šedá, nebo šedá s tmavým vlkošedým zbarvením, s černým sedlem a maskou. Nenápadné malé bílé znaky na hrudi nebo světlé zbarvení na vnitřních stranách končetin jsou přípustné, ač nežádoucí. Čenich musí být vždy u každého zbarvení černý. Psi bez masky, se světlýma až pichlavě žlutýma očima, světlých až bělavých znaků na hrudi a na vnitřní straně končetin, s bílými drápy nebo červenou špičkou ocasu se považují za slabě pigmentované. Podsada je vždy lehce našedlá. Bílá barva není přípustná.

VELIKOST / VÁHA:

 •  Psi:
  výška v kohoutku 60 - 65 cm
  váha 30 - 40 kg
 • Feny:
  výška v kohoutku 55 - 60 cm
  váha 22 - 32 kg

VARLATA:

Psi by měli vykazovat dvě zjevně normálně vyvinutá varlata, která se plně nacházejí v šourku.

VADY:

 • Každá odchylka od výše uvedených bodů by měla být považována za vadu, jejíž hodnocení by mělo být v přesném poměru se stupni odchylky.

TĚŽKÉ VADY:

 • Odchylky od výše uvedených popsaných charakteristických znaků plemene, které nepříznivě ovlivňují upotřebitelnost.
 • Vady uší:
  příliš hluboko do stran nasazené uši, klopené uši, špatné postavení uší, nepevné uši.
 • Podstatné nedostatky pigmentu.
 • Nedostatečná celková pevnost konstituce.
 • Vady chrupu:
  všechny odchylky od nůžkového skusu a vzorce zubů, pokud se nejedná o vylučující vady.

VYLUČUJÍCÍ VADY:

 • psi slabí povahou, kousaví a slabých nervů
 • psi s prokázanou "těžkou DKK"
 • monorchidi a kryptorchidi a psi se zřetelně nestejnými popř. zakrnělými varlaty
 • psi s vadami uší, popř. ocasu
 • psi s deformacemi
 • psi s vadami chrupu při ztrátě:
  - 1x P3 a dalšího zubu nebo
  - 1x špičáku nebo
  - 1x P4 nebo
  - 1x M1, popř. M2 nebo
  - ztráta celkem 3 zubů a více
 • psi s nedostatky v čelisti:
  - podkus 2 mm a více
  - předkus
  - klešťový skus v celé oblasti řezáků
 • psi přerostlí nebo nedorostli více než o 1 cm
 • albinismus
 • bílá barva srsti (i při tmavých očích a drápech)
 • dlouhá srst (dlouhá, měkká krycí srst bez podsady

Překlad: Český klub německých ovčáků

Štěňata - německý ovčák s PP

Chovatelská stanice Od Želinského meandru nabízí k rezervaci štěňata z výběrového chovu, zahraniční krytí. Narozeni dva psi a šest fen, všichni vlkošedí. Vhodní do chovu, výcviku i ...

select nazev from lokality where id='47' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Chomutov
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
6.1.2023 - 20:35
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák štěňata

Německý ovčák štěnata po výborných rodičích. Vantom v. Holtkamper Hof - HD/ED nor.SA 0 ,DNA gpr., BH-VT ,IGP 3 ,5JX1/P 1.tř. Gabbi Rhodopy - ED/HD neg. DNA ,5JX1/P 1.tř, ZZO,ZM,ZVV1.Více ...

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
4.12.2022 - 20:24
cena: ,- Kč
Ověřený mail

štěňátka německého ovčáka s PP černá se znaky

Prodám krásná štěňátka německého ovčáka s PP – černá se znaky. O: Cairon Bri-Jack, výborný, CAC,CACIB, BOB, 1.tř. Chovnosti, 5JX1/P, zkoušky: ZVV1, Bh, SPR2, IGP1. M: Agi ...

select nazev from lokality where id='85' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Olomouc
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
27.9.2022 - 08:39
cena: ,- Kč
Ověřený mail

prodej psa a holky výběrový chov

Štěňata Německého ovčáka s PP.Ch.S. Narysovská luka, naše štěňátka jsou vhodná na výcvik i jako společník do rodiny.Otec: Chuck Buranos Lobos VD, 2xÚMČR ZVV3, 2x BSZS ...

select nazev from lokality where id='23' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Příbram
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
29.8.2022 - 19:08
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Štěňata NO s PP

Nabízím k rezervaci štěňata NO - výběrový chov k odběru koncem května.

select nazev from lokality where id='22' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Praha-západ
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
8.5.2022 - 16:02
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Prodám štěnata německého ovčáka.

Prodám štěnata německého ovčáka.

select nazev from lokality where id='26' LIMIT 1
Lokalita v
Okres České Budějovice
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
15.4.2022 - 14:22
cena: ,- Kč
Ověřený mail

NĚMECKÝ OVČÁK, top štěňata !!!

select nazev from lokality where id='26' LIMIT 1
Lokalita v
Okres České Budějovice
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
5.4.2022 - 11:01
cena: ,- Kč

Německý ovčák

Prodám štěňátko fenečky NO s PP. Fenečka je krásná, hodně tmavá, vlkošedá. Matka-Gerra Ďáblova kolonie 1.tř. doživotně, 5V1/P, BH, ZVV1, VD2,(Karma Connan Bohemia, Torr Opavia Hof, ...

select nazev from lokality where id='97' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Karviná
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
16.2.2022 - 11:57
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák

Prodám štěňátko fenečku NO s PP. Fenečka je krásná, hodně tmavá, vlkošedá. Matka-Gerra Ďáblova kolonie 1.tř. doživotně, 5V1/P, BH, ZVV1, VD2,(Karma Connan Bohemia, Torr Opavia Hof, ...

select nazev from lokality where id='97' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Karviná
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
13.2.2022 - 07:40
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák

Prodám štěňátka NO s PP, vhodná jak pro výcvik, tak na hlídání. Štěňátka jsou krásná, hodně tmavá, vlkošedá. Matka-Gerra Ďáblova kolonie 1.tř. doživotně, 5V1/P, BH, ZVV1, ...

select nazev from lokality where id='97' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Karviná
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
31.1.2022 - 11:20
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák

Prodám štěňátka NO s PP, vhodná jak pro výcvik, tak na hlídání. Štěňátka jsou krásná, hodně tmavá, vlkošedá. Matka-Gerra Ďáblova kolonie 1.tř. doživotně, 5V1/P, BH, ZVV1, ...

select nazev from lokality where id='100' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Ostrava-město
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
29.1.2022 - 05:53
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák

Prodám štěňátka NO s PP, vhodná jak pro výcvik, tak na hlídání. Štěňátka jsou krásná, hodně tmavá, vlkošedá. Matka-Gerra Ďáblova kolonie 1.tř. doživotně, 5V1/P, BH, ZVV1, ...

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
24.1.2022 - 11:05
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák

Německý ovčák. Prodám štěňátka NO s PP, vhodná jak pro výcvik, tak na hlídání. Štěňátka jsou krásná, hodně tmavá, vlkošedá. Matka-Gerra Ďáblova kolonie 1.tř. doživotně, ...

select nazev from lokality where id='97' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Karviná
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
15.1.2022 - 09:38
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák

Prodám štěňátka NO s PP, vhodná jak pro výcvik, tak na hlídání. Štěňátka jsou krásná, hodně tmavá, vlkošedá. Matka-Gerra Ďáblova kolonie 1.tř. doživotně, 5V1/P, BH, ZVV1, ...

select nazev from lokality where id='97' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Karviná
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
5.1.2022 - 15:43
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák - štěňata z výběrového chovu

Chovatelská stanice z Petrova nabízí k odběru tmavě vlkošedá, vlkošedá a celočerná štěňata z výběrového chovu. O: Karo z údolí Úpy (Taro von der Burg Tiersperg x Jennifer Moravia ...

select nazev from lokality where id='15' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Kladno
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
24.12.2021 - 14:25
cena: ,- Kč
Ověřený mail

štěňátka německého ovčáka s PP černá se znaky

Prodám krásná štěňátka německého ovčáka s PP – černá se znaky. O: Artuš Scania Hof, výborný, VA na klubové výstavě NO, 1.tř. Chovnosti, 5JX1/P, zkoušky: ZVV1, Bh, SPR1. M: ...

select nazev from lokality where id='85' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Olomouc
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
8.11.2021 - 10:11
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák s PP - štěně

select nazev from lokality where id='78' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Brno-venkov
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
22.9.2021 - 11:59
cena: ,- Kč

Německý ovčák s PP - štěně

Chovatelská stanice NO Irit Bohemia, bere rezervace na štěňátka z výběrového chovu a kvalitních, pracovně vedených rodičů. Varius z Kuřimského háje (Eros vom tapferen Krieger x Adélka ...

select nazev from lokality where id='78' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Brno-venkov
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
31.8.2021 - 07:59
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák - štěňata z výběrového chovu

Chovatelská stanice z Petrova nabízí k odběru tmavě vlkošedá a celočerná štěňata z výběrového chovu. O: Karo z údolí Úpy (Taro von der Burg Tiersperg x Jennifer Moravia Artex), HD ...

select nazev from lokality where id='22' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Praha-západ
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
8.3.2021 - 09:46
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Štěňata s PP

select nazev from lokality where id='22' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Praha-západ
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
18.9.2020 - 07:11
cena: ,- Kč

ke krytí

select nazev from lokality where id='85' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Olomouc
Plemeno
Datum vložení
18.5.2020 - 00:26
cena: ,- Kč

Německý ovčák

select nazev from lokality where id='85' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Olomouc
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
8.3.2020 - 12:00
cena: ,- Kč

Německý ovčák

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
8.3.2020 - 11:48
cena: ,- Kč

Německý ovčák - nabídka krytí

Plemeno
Datum vložení
8.3.2020 - 08:54
cena: ,- Kč

Štěňátka Německý ovčák

select nazev from lokality where id='85' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Olomouc
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
1.3.2020 - 03:15
cena: ,- Kč

NO s PP

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
9.11.2019 - 12:47
cena: ,- Kč

prodám vlkošedou fenečku po Allegrovi ze Zděného mlýna

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
5.12.2019 - 12:51
cena: ,- Kč

prodám štěně německého ovčáka s pp

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
24.11.2019 - 21:43
cena: ,- Kč

vkošedý a celočerný pejsek a celočerná fenka

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
23.11.2019 - 18:07
cena: ,- Kč

2 měsíční štěnata NO

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
18.11.2019 - 07:24
cena: ,- Kč

zadám k rezervaci štěňata německého ovčáka

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
22.10.2019 - 15:32
cena: ,- Kč

Německý ovčák s PP

Kategorie
Plemeno
Datum vložení
12.8.2019 - 10:05
cena: ,- Kč

Německý ovčák s PP

select nazev from lokality where id='91' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Uherské Hradiště
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
12.6.2019 - 05:31
cena: ,- Kč

Německý ovčák štěňata s PP - výběrový chov

CHS vom Bubentschdorf nabízí štěňata nar. 30.12.2018 o: Xantto Hartis Bohemia m: Ilana vom Kapellenberg Štěňátka jsou očkovaná, tetovaná i čipovaná. Předpoklad kvalitního ...

select nazev from lokality where id='22' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Praha-západ
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
20.2.2019 - 14:45
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák štěňata s PP - výběrový chov

CHS vom Bubentschdorf nabízí štěňata nar. 30.12.2018 o: Xantto Hartis Bohemia m: Ilana vom Kapellenberg Štěňátka jsou očkovaná, tetovaná i čipovaná. Předpoklad kvalitního ...

select nazev from lokality where id='22' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Praha-západ
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
20.2.2019 - 14:45
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Chovný pes Artuš-Scania Hof

Nabízím psa ke krytí .Černý se znaky zn.,,Rex,,Vášnivý aportér,obranář.Velmi temperamentní. 1.Tř.-5JX1/P,ZVV1,Výb.2,HD A0/0,ED 0/0.

select nazev from lokality where id='97' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Karviná
Plemeno
Datum vložení
4.2.2019 - 16:47
cena: ,- Kč
Ověřený mail

TOP štěňátka NO zn: ,,Rex,,

Chs Scania Hof nabízí k prodeji štěňátka z výběrového chovu . .Plný chovatelský servis očkování,odčervení a tetování samozřejmostí. Máme už jen 3 pejsky . Rodiče :Matka Cindy ...

select nazev from lokality where id='97' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Karviná
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
4.2.2019 - 16:30
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Přijímám rezervace na štěňátka NO s PP

Chovatelská stanice IRIT BOHEMIA pijímá rezervace na štěňátka NO s PP ze spojení Aggi Wind Wild x Ebony Irit Bohemia. RTG AD,ED 0/0 předpoklad razantních pracovitých štěňátek, ...

select nazev from lokality where id='79' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Břeclav
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
20.1.2019 - 13:40
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák s PP nabízím ke krytí

Ke krytí nabízím chovného psa Německého ovčáka vlkošedé barvy Chipp majorův háj, nar.10.2.2016, 5JV1/P, 1.tř., VD3, rtg. neg., ZVV2,BH,FPr3,ZMT, T2, OPT3.

select nazev from lokality where id='74' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno
Datum vložení
15.1.2019 - 22:03
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Prodáme štěňata NO s PP

Německý ovčák - vlkošedá štěňata německého ovčáka s PP, štěňata jsou odčervená, očkovaná. Jsou ihned k odběru. 8.000 Kč.

select nazev from lokality where id='11' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Praha 10
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
27.9.2018 - 15:26
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák štěňátka s PP

Štěňátka vlkošedá s PP po kvalitních rodičích. 1 Pejsek a 3 Fenky. Otec: Dorian via Vernalis - ZVV1, ZZO1, BH, Spr1. VD, 5Y1/N 1.tř. RTG: DKK a DLK 0/0. DNA. Matka: Doris ze Zevlova Dvora - ...

select nazev from lokality where id='54' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Česká Lípa
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
21.7.2018 - 17:26
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Německý ovčák s PP - nabídka krytí

Nabízím ke krytí chovného německého ovčáka: Raymond Daxis, nar. 25.06.2015 bonitační kód - 7JX1/P zdraví - DKK 0/0, DLK 0/0, DNA gpr., spondyloza negativní zkoušky - ZZO, ZZO1, ...

select nazev from lokality where id='21' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Praha-východ
Plemeno
Datum vložení
7.1.2018 - 18:50
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Tmavě vlkošedé fenky německého ovčáka

prodám štěňata po pracovně vedených rodičích, otec mistr MSKS 2017 Athos Smolkovský les /syn Daga z Klidkova dvora/, matka Targa Kedorb, ZVV3, IPO3, SPr3, RTG DKK i DLK oba rodiče neg. ...

select nazev from lokality where id='87' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Přerov
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
28.12.2017 - 17:23
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Prodám dlouhosrsté fenečky Německého ovčáka s PP

select nazev from lokality where id='19' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Mladá Boleslav
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
3.12.2017 - 09:44
cena: ,- Kč

Prodám krásná štěňata Německého ovčáka s PP

Německý ovčák - štěňata s PP, barva černá se znaky (REX), odčervená, očkovaná, tetovaná. O. Watson aus der Birkenschäferei, m. Tinkarie Ornis-Bohemia, oba výborní, RTG negativní, I. ...

select nazev from lokality where id='19' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Mladá Boleslav
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
25.11.2017 - 11:34
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Prodám štěňata s PP

Prodám štěňata NO s PP typu REX, po výstavně úspěšných rodičích. Štěňata budou při odběru naočkovaná a odčervená. Štěňata jsou vhodná do rodiny, na výcvik i výstavy. ...

select nazev from lokality where id='99' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Opava
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
17.11.2017 - 11:11
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Nabízím psa NO s PP na krytí

Nabízím psa Německého ovčáka s PP Chipp majorův háj,nar.10.2.2016,vlkošedé barvy na krytí. Je rtg.DKK a DLK neg,spondyloza neg.,VD3 ve třídě dospívající, 1.tř.5JV1/P, ...

select nazev from lokality where id='74' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno
Datum vložení
2.12.2017 - 12:49
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Chs: z Kraje Karla IV. Štěňátka NO s p. p.

Chovatelská stanice z Kraje Karla IV. nabízí štěňátka německého ovčáka s p. p. v barvě vlkošedá a černá s minimem znaků. Výběr ze dvou vrchů, odběr možný od 15.12. 2017. ...

select nazev from lokality where id='14' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Beroun
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
6.11.2017 - 22:15
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Prodám štěňata Německého ovčáka s PP

select nazev from lokality where id='19' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Mladá Boleslav
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
15.10.2017 - 11:51
cena: ,- Kč

Prodám štěňata Německého ovčáka s PP

Chovatelská stanice Kondi Nova nabízí štěňata ze zahraničního spojení: o. Finn v.d. Piste Trophe, m. Dina Hartis Bohemia, oba výstavně úspěšní jedinci, RTG DKK + DLK normal, DNA. ...

select nazev from lokality where id='19' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Mladá Boleslav
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
8.10.2017 - 06:25
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Prodám štěňata NO s PP

Nabízím k prodeji štěňata německého ovčáka s PP (vlkošedá a černá) – MATKA: Amiga Z Žaloudkova dvora (výborná, 5V1P, IPO3, ZVV2, Spr3), OTEC: Qvido Vepeden (IPO3, Mistr světa ...

select nazev from lokality where id='54' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Česká Lípa
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
30.9.2017 - 17:05
cena: ,- Kč
Ověřený mail

Prodám štěňata Německého ovčáka s PP

select nazev from lokality where id='19' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Mladá Boleslav
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
16.9.2017 - 19:01
cena: ,- Kč

štěňata německého ovčáka

select nazev from lokality where id='54' LIMIT 1
Lokalita v
Okres Česká Lípa
Kategorie
Plemeno
Datum vložení
1.9.2017 - 09:13
cena: ,- Kč

Články s Německý ovčák

Někdy, někdo někde začal…

Někdy, někdo někde začal…

Tušíte, co říká historie o počátcích výcviku slepeckých psů ve světě? A víte, kde to ...

Asistenční a vodící psi

Slovenskí policajní kynológovia oslávili výročie aj pracovne

Slovenskí policajní kynológovia oslávili výročie aj pracovne

Stredisko chovu služobných psov odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru (OKH ...

Služební kynologie

Studénka je za námi…

Studénka je za námi…

Říjen je za svou polovinou a pro nás to znamená, že je za námi také 29. ročník ...

Reportáže

Československí kynológovia smútia...

Československí kynológovia smútia...

Odchod tak vzácného člověka, jakým bezpochyby byl pan Ing. Karel Hartl, zasáhl širokou ...

Služební kynologie

Legendy československé kynologie – Ing. Karel Hartl

Legendy československé kynologie – Ing. Karel Hartl

V září 2023 odešla velká a zářivá hvězda naší kynologie. Nestor, legenda, odborník, ...

Legendy československé kynologie

Legendární chovatelská stanice z Pohraniční stráže – 1. díl

Legendární chovatelská stanice z Pohraniční stráže – 1. díl

Legendární chovatelská stanice z Pohraniční stráže je patrně všem milovníkům služebních ...

Historie chovu

Legendy československé kynologie – Vladimír Zvolánek, první velitel v PS Ždár

Legendy československé kynologie – Vladimír Zvolánek, první velitel v PS Ždár

Tentokrát uvedeme do naší síně slávy člověka, který pro kynologii udělal mnoho. Člověka, ...

Legendy československé kynologie

Německý ovčák: Genetický panel testů

Německý ovčák: Genetický panel testů

Genetické testování představuje významnou prevenci dědičných onemocnění a s jeho pomocí ...

Vědecké články a studie

Vznik služby policajných psov v rakúsko-uhorskej monarchii – 6. díl

Vznik služby policajných psov v rakúsko-uhorskej monarchii – 6. díl

Další díl historických milníků, tedy seriálu pro opravdu náročné čtenáře, kteří se ...

Služební kynologie

Ať pejskařina žije!

Ať pejskařina žije!

Jaký byl výcvik za Svazarmu a jaký je dnes? A jak se vlastně pejskařina proměnila za ...

Rozhovory o výcviku

Nemecká služobná kynológia v kontexte jej vplyvu na Československo - Zabudnutý Konrad Most

Nemecká služobná kynológia v kontexte jej vplyvu na Československo - Zabudnutý Konrad Most

Také se s námi rádi vracíte do historie a připomínáte si „Míľniky svetovej a ...

Služební kynologie

Hrdinové Pohraniční stráže – největší hrdina Brek

Hrdinové Pohraniční stráže – největší hrdina Brek

Těšíte se na již slíbené povídání o československých psech, kteří věrně sloužili u ...

Psí hrdinové

Vzpomínám na všechny své psy!

Vzpomínám na všechny své psy!

Také vám připadají příběhy „obyčejných“ lidí těmi nejzajímavějšími a jistým ...

Rozhovory o výcvikuSlužební kynologie

Co se slaví 11. července?

Co se slaví 11. července?

Souhlasíte, že významné dny v kalendáři si velice často připomínáme nebo dokonce ...

Služební kynologie

Vznik služby policajných psov v Nemecku – 4. díl

Vznik služby policajných psov v Nemecku – 4. díl

Další díl milníků světové a československé kynologie jistě potěší nejen milovníky ...

Služební kynologie

Koloušek a ovčouni od Hradčanského rybníka

Koloušek a ovčouni od Hradčanského rybníka

Souhlasíte, že nejlepší příběhy jsou ty, které píše sám život? A jeden takový vám ...

Příběhy

Jiří Šiška celý svůj život miloval psy!

Jiří Šiška celý svůj život miloval psy!

Jste obdivovateli nejrozšířenějšího a nejvšestrannějšího plemene na světě a sledujete i ...

Legendy československé kynologie

Majsterkou sveta WUSV 2021 je Adriana Nagyová!

Majsterkou sveta WUSV 2021 je Adriana Nagyová!

Pokud jste také příznivci nejpočetnějšího plemene na světě, jistě jste si nenechali ujít ...

Rozhovory o výcviku

Egon: Děsná psina – Autogramiáda Igora Bareše!

Egon: Děsná psina – Autogramiáda Igora Bareše!

Četli jste knížku Petry Baďurové o německém ovčákovi Egonovi? Nebo jste v Českém rozhlase ...

PR článkySportovní kynologieSportovní kynologie

Egon: Děsná psina – Autogramiáda Igora Bareše!

Egon: Děsná psina – Autogramiáda Igora Bareše!

Četli jste knížku Petry Baďurové o německém ovčákovi Egonovi? Nebo jste v Českém rozhlase ...

PR článkySportovní kynologieSportovní kynologie

Vyhlášení výsledků ankety Statečné psí srdce 2020

Vyhlášení výsledků ankety Statečné psí srdce 2020

Říkají vám něco jména Enigma, Gerry, Bred, Artík nebo Cassino? To jsou jména psích hrdinů ...

Reportáže

Mistrem Slovenska je Fešák!

Mistrem Slovenska je Fešák!

Jméno Dáši Minárikové můžeme vidět v žebříčcích závodů ve sportovní kynologii (nejen ...

Rozhovory o výcviku

Může mít něco společného významný český král a bezvýznamný český pes?

Může mít něco společného významný český král a bezvýznamný český pes?

Karel IV. (1316–1378) římský císař, český král a otec vlasti se narodil jako nejstarší ...

PR články

Zpátky do minulosti – vodící psi

Zpátky do minulosti – vodící psi

Tímto článkem otevíráme nový seriál s názvem „Zpátky do minulosti“. Vy se v něm pak ...

Historické okénkoZpátky do minulostiAsistenční a vodící psi

Pátrání po čuvačích

Pátrání po čuvačích

Všimli jste si, že jsme už delší čas „neotiskli“ žádné četnické historky? A protože ...

Četnické příběhy

Když srdce „bije“ pro kynologii – Vladimír ĎURIŠIN

Když srdce „bije“ pro kynologii – Vladimír ĎURIŠIN

Pokud jste pravidelnými čtenáři naší rubriky Legendy Československé kynologie, pak vám ...

Legendy československé kynologie

DĚSNÁ PSINA – soutěž o skvělý vánoční dárek a ukázka z knihy! UKONČENO!

DĚSNÁ PSINA – soutěž o skvělý vánoční dárek a ukázka z knihy! UKONČENO!

Pamatujete si, že jsme vám o prázdninách slíbili druhou soutěž spojenou s knihou Petry ...

Soutěže na eCanis

Navždy zostane v pamäti všetkých nadšencov kynológie!

Navždy zostane v pamäti všetkých nadšencov kynológie!

Baví vás naše rubrika „Legendy československé kynologie“? Tak to vám nesmí uniknout ani ...

Legendy československé kynologie

DĚSNÁ PSINA v knize: další ukázka

DĚSNÁ PSINA v knize: další ukázka

Také jste se už těšili na Egona, protože víte, že letos v létě vám připomínáme pěkně ...

PR články

DĚSNÁ PSINA v knize

DĚSNÁ PSINA v knize

Máte rádi knížky o psech? A navíc zábavné, smutné či naučné? My vám nyní nabízíme ...

PR články

Pejskařina není jen o psech, ale zejména o lidech!

Pejskařina není jen o psech, ale zejména o lidech!

Umíte si představit, že je vám deset let a musíte si svého psa sami uživit, případně se s ...

Legendy československé kynologie

Okem žurnalisty nejen o služební kynologii

Okem žurnalisty nejen o služební kynologii

Máte rádi opravdu velmi všestranné rozhovory? Pak vám to tento splní beze zbytku! Dozvíte se ...

Rozhovory o plemeni

Legendy československé kynologie – Povídání z Podskalky. Štefan Hamerlík

Legendy československé kynologie – Povídání z Podskalky. Štefan Hamerlík

Těšili jste se také na nějakou legendu ze Slovenska? Přání se vám právě splnilo! Povídat ...

Legendy československé kynologie

Má práce je zároveň mým koníčkem!

Má práce je zároveň mým koníčkem!

Umíte si představit, jak se může někdo v rámci služebního výcviku psa dostat i ke ...

Služební kynologie

František Červenka – nekorunovaný král československé kynologie!

František Červenka – nekorunovaný král československé kynologie!

Dovedete si to představit? Šest titulů Mistra republiky s jedním psem a každého svého psa ...

Legendy československé kynologie

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? VIII. díl

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? VIII. díl

A je to tu! Poslední díl našeho putování do historie chovu snad nejoblíbenějšího plemene na ...

Historie chovu

Psi mi byli nejspíš dáni do vínku!

Psi mi byli nejspíš dáni do vínku!

Chyběl vám už rozhovor také s chovatelkou plemene německý ovčák? Máme ho tu pro vás ...

Rozhovory o plemeni

Proč právě on...?

Proč právě on...?

Tušíte, proč je na světě tolik milovníků německého ovčáka? A proč právě on zrovna ...

Ankety

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? V. díl

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? V. díl

Těšíte se na slibovaný „válečný“ díl“ týkající se německých ovčáků? Ale pozor! ...

Historie chovu

S úsměvem jde všechno líp!

S úsměvem jde všechno líp!

Odpustili byste nám, kdybychom na něj zapomněli? To prostě nejde! Nemůžeme se věnovat dva ...

Rozhovory o plemeni

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? IV. díl

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? IV. díl

Posledně jste se dozvěděli něco o krevních liniích u německého ovčáka. Víte ale, jak je ...

Historie chovu

Perla mezi knihami...

Perla mezi knihami...

Už se vám také stýskalo? Po čem? No, přece po našich recenzích! Jednu tu pro vás opět ...

Čteme s eCanis – recenze knih

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? 		III. díl

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? III. díl

Už jste se také těšili na pokračování našeho pohledu do historie plemene německý ovčák? ...

Historie chovu

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? II. díl

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? II. díl

Zaujal vás posledně pohled do historie nejrozšířenějšího plemene na světě? Tak to se ...

Historie chovu

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? 1. díl

Kde se vzal, tu se vzal německý ovčák? 1. díl

Rádi byste se dozvěděli něco více o historii chovu německého ovčáka? Když se o ní mluví, ...

Historie chovu

Nebojím se říci, že v chovu německého ovčáka jsme velmocí...

Nebojím se říci, že v chovu německého ovčáka jsme velmocí...

Bohužel nás v redakci zastihla velice smutná zpráva. Nedokážeme tomu vůbec uvěřit. Odešla ...

Legendy československé kynologie

Univerzální voják – to je německý ovčák!

Univerzální voják – to je německý ovčák!

Víte, jaký příběh se vám právě chystáme vyprávět? Je to příběh, který se začal psát ...

Představení plemene v podobě portrétu

Křest knihy Egon: Děsná psina

Křest knihy Egon: Děsná psina

Novou knížku Egon: Děsná psina představila její autorka Petra Baďurová čtenářům poprvé ...

Zajímavosti

Druhý říjnový pátek to propukne!

Druhý říjnový pátek to propukne!

Víte, že ve Studénce se sejdou ti nejlepší z nejlepších obranářů u nás? Měřit své ...

Tam nesmíte chybět

Dejme na instinkty našich psů...

Dejme na instinkty našich psů...

Když si tak většina z nás kráčí lesem, jediné, čeho se možná bojíme, je potkat ...

Příběhy

Můj koníček mi je i prací!

Můj koníček mi je i prací!

Přáli byste si něco podobného? Určitě ano. Je to asi snem každého z nás, aby se pro nás ...

TART

Byl to ale prevít...

Byl to ale prevít...

Vzpomínáte často a rádi na svého prvního čtyřnohého parťáka? Nejinak je tomu i u Mirky ...

Příběhy

Jablko nepadá daleko od stromu…

Jablko nepadá daleko od stromu…

Možná to také znáte. Trénujete a trénujete, připravujete se poctivě na zkoušku, jenže ...

Silvestr 2018

Nechal to prostě na mě...

Nechal to prostě na mě...

Možná to také znáte. Trénujete a trénujete, připravujete se poctivě na zkoušku, jenže ...

Silvestr 2018

Chovatelé, co říkáte? 12. díl

Chovatelé, co říkáte? 12. díl

Zabýváte se také myšlenkami, zda je správné a efektivní psa preventivně odčervovat nebo zda ...

Ankety

Co jsou to FCI skupiny?

Co jsou to FCI skupiny?

Pro zaryté pejskaře se nejedná o nic překvapujícího, ale naopak o jasné rozdělení plemen. ...

Zajímavosti

Čtyřnozí četníci 27 – Slepičáři

Čtyřnozí četníci 27 – Slepičáři

V dalším pokračování čtyřnohých četníků se podíváme na skvělý „nos“ pátracího ...

Četnické příběhy

Boj o titul „Univerzální německý ovčák“ již brzy započne!

Boj o titul „Univerzální německý ovčák“ již brzy započne!

Ano, přesně jak titulek napovídá, již brzy čeká na příznivce nejrozšířenějšího a ...

Zajímavosti

Čtyřnozí četníci 25 – Alma

Čtyřnozí četníci 25 – Alma

Krásné pondělí všem fanouškům čtyřnohých četníků! Další díl oblíbeného seriálu, ...

Četnické příběhy

Čtyřnozí četníci 23 – Jezdecké kalhoty

Čtyřnozí četníci 23 – Jezdecké kalhoty

V dalším díle oblíbeného četnické seriálu se podíváme na zoubek potulným lupičům, ...

Četnické příběhy

Čtyřnozí četníci 19 – Zdokonalovací výcvik

Čtyřnozí četníci 19 – Zdokonalovací výcvik

Strážmistr Votruba a jeho služební pes Alto – bez nich si povídání o čtyřnohých ...

Četnické příběhy

Čtyřnozí četníci 18 – Není co dohánět

Čtyřnozí četníci 18 – Není co dohánět

Se strážmistrem Votrubou jsme se v našem putování za četníky již setkali. Málokdo však ...

Četnické příběhy

Chovatelé musí znát pravdu!

Chovatelé musí znát pravdu!

Je to něco málo přes týden, co jsme vás informovali o kamenické množírně psů. A dnes vás ...

Na ostří nože

Čtyřnozí četníci 13 – Redresurní kurs

Čtyřnozí četníci 13 – Redresurní kurs

Seriál o čtyřnohých četnících nás opět zavede do dvacátých a třicátých let minulého ...

Četnické příběhy

Čtyřnozí četníci 10 – Začátečník

Čtyřnozí četníci 10 – Začátečník

Společně se vrátíme do roku 1933, kdy byla nitranská pátrací stanice vyrozuměna četnickou ...

Četnické příběhy

Čtyřnozí četníci 9 – Cukerinářka

Čtyřnozí četníci 9 – Cukerinářka

Máme tady další liché pondělí, a tak na nás tedy opět čeká jeden skutečný a ryze ...

Četnické příběhy

Pátrání po české krvi. Příběh jednoho českého psa, který dělal našemu chovu čest.

Pátrání po české krvi. Příběh jednoho českého psa, který dělal našemu chovu čest.

Otevřete rodokmeny, třeba ho tam máte i vy. Pes, který dělal našemu chovu čest i za oceánem. ...

Rozhovory o plemeni

Reportáž psaná při lampičce

Reportáž psaná při lampičce

Tvrdé obrany, odrazy, úhyby a přepady – to vše je součástí Obranářského speciálu SKP ...

Reportáže

JUNIOR CUP - SKP 2017

JUNIOR CUP - SKP 2017

Doprovodná kategorie pro psy do tří let.

ON-line

VÝSLEDKY: Obranářský závod SKP 2017 - JUNIOR CUP

VÝSLEDKY: Obranářský závod SKP 2017 - JUNIOR CUP

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Likvidace výtržnosti 47 b.

Likvidace výtržnosti 47 b.

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

JUNIOR CUP - SKP 2017

JUNIOR CUP - SKP 2017

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Slavnostní vyhlášení - gratulujeme!

Slavnostní vyhlášení - gratulujeme!

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Zadržení prchající osoby

Zadržení prchající osoby

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Zadržení prchající osoby

Zadržení prchající osoby

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Zadržení prchající osoby

Zadržení prchající osoby

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Zadržení prchající osoby

Zadržení prchající osoby

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Zadržení prchající osoby

Zadržení prchající osoby

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Zadržení prchající osoby

Zadržení prchající osoby

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

JUNIOR CUP - SKP 2017 Michaela Uchálová a Airbourne Gracious Support. Kontrolní zadržení - protiútok

JUNIOR CUP - SKP 2017 Michaela Uchálová a Airbourne Gracious Support. Kontrolní zadržení - protiútok

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Kontrolní zadržení – protiútok

Kontrolní zadržení – protiútok

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Kontrolní zadržení – protiútok

Kontrolní zadržení – protiútok

Video z JUNIOR CUPu, přidruženého závodu k Obaranářskému závodu SKP 2017

ON-line

Vladimír Klement - Nero

Vladimír Klement - Nero

Video z akce: Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Video z Obranářský speciál SKP 2017

Video z Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Kontrolní zadržení

Kontrolní zadržení

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Likvidace výtržnosti

Likvidace výtržnosti

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Obranářský speciál SKP 2017

Obranářský speciál SKP 2017

Video ze závodu Obranářský speciál SKP 2017

ON-line

Žákyně to „nandala“ ostříleným matadorům!

Žákyně to „nandala“ ostříleným matadorům!

Znáte branný víceboj kynologů? Víte, že psovod hází granátem nebo se musí i se psem ...

Reportáže

Nejtvrdší obranáře uvidíte ve Studénce

Nejtvrdší obranáře uvidíte ve Studénce

O druhém říjnovém víkendu na nás čeká další ročník oblíbeného Obranářského ...

Služební kynologie

Známe ty nejlepší z nejlepších!

Známe ty nejlepší z nejlepších!

Letošní Mistrovství republiky ZVV3 je již minulostí, ale ne tak dávnou, aby se o výkonech ...

Reportáže

XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART – SPT3

XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART – SPT3

Již tuto sobotu nás čeká další důležitá událost roku tentokrát z TARTu. Na start je ...

Reportáže

Již 36. ROČNÍK SOUTĚŽE PSŮ „O LIBERECKÝ POHÁR“ má své vítěze.

Již 36. ROČNÍK SOUTĚŽE PSŮ „O LIBERECKÝ POHÁR“ má své vítěze.

O tom, že Liberecký pohár má své jméno mezi pejskaři, svědčí už jen fakt, že se letos ...

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Králík Josef - 2.video

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Králík Josef - 2.video

MČR ZVV3 2017 Nýřany – Králík Josef, Rea z Dvořákova Sadu B 77 b. (pád ze žebříku).

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Králík Josef

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Králík Josef

MČR ZVV3 2017 Nýřany – Králík Josef, Rea z Dvořákova Sadu B 77 b.

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Šeděnka Tomáš - 2.video

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Šeděnka Tomáš - 2.video

MČR ZVV3 2017 Nýřany - Šeděnka Tomáš – Tim Mihapa C 76 b. (Kontrolní výkon)

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Šeděnka Tomáš

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Šeděnka Tomáš

MČR ZVV3 2017 Nýřany - Šeděnka Tomáš – Tim Mihapa C 76 b.

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Bobáň Jaroslav

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Bobáň Jaroslav

Bobáň Jaroslav – Doom Mar-Ive from Bohemia C 74 b.

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Řeháková Dana - 2.video

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Řeháková Dana - 2.video

MČR ZVV3 2017 Nýřany – Řeháková Dana - Jarra z Hückelovy vily – plížení

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Prokeš Jan - 3.video

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Prokeš Jan - 3.video

A do třetice Prokeš Jan – Hikary ze Stříbrného kamene tentokrát kontrolní výkon.

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Prokeš Jan - 2.video

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Prokeš Jan - 2.video

MČR ZVV3 2017 Nýřany – Prokeš Jan – Hikary ze Stříbrného kamene C 45b. Bohužel zde ...

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Prokeš Jan

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Prokeš Jan

MČR ZVV3 2017 Nýřany – Prokeš Jan – Hikary ze Stříbrného kamene C 45

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Pochman Pavel - 2.video

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Pochman Pavel - 2.video

MČR ZVV3 2017 Nýřany – Pochman Pavel – Beďa Erigo – C 51b.

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Pochman Pavel

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Pochman Pavel

MČR ZVV3 2017 Nýřany – Pochman Pavel – Beďa Erigo – C 51b.

ON-line

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Světlíková Jana

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - Světlíková Jana

MČR ZVV3 2017 Nýřany – Světlíková Jana, Bestie Kiltevs – C 83b.

ON-line

Hledá se mistr královské zkoušky!!! ZVV3

Hledá se mistr královské zkoušky!!! ZVV3

Ano, již tuto sobotu 23. září se v Nýřanech utká dvacet devět soutěžních týmů o titul ...

ON-line

Všichni psi z celé vsi - Jak nám Dareček zachránil trabanta.

Všichni psi z celé vsi - Jak nám Dareček zachránil trabanta.

Když jsem tenkrát na severu Moravy Darečka pro armádu kupoval, nevěděl jsem, že se mezi námi ...

Všichni psi z celé vsi

TTM 2017 z pohledu dvou tábornic

TTM 2017 z pohledu dvou tábornic

Pokud vás zajímá, jak probíhá Tábor talentované mládeže a jak jej vnímají ti ...

Reportáže

Všichni psi z celé vsi - Manžeta

Všichni psi z celé vsi - Manžeta

Stalo se už železným zvykem, že jsem na ukázkách, které náš útvar při různých ...

Všichni psi z celé vsi

Krajská výstava německých ovčáků Litoměřice

Krajská výstava německých ovčáků Litoměřice

V neděli 25. 6. 2017 jsem měla možnost se po dlouhé době podívat na výstavu pracovního ...

Reportáže

Nikdy se nevzdala, dnes ač je na vozíku cvičí svého asistenčního psa a jezdí na koni – to vše bez pomoci druhých.

Nikdy se nevzdala, dnes ač je na vozíku cvičí svého asistenčního psa a jezdí na koni – to vše bez pomoci druhých.

Máte pocit, že Vám dochází síla? Schází energie, vše se zdá černé a Vy už nevíte jak ...

Asistenční a vodící psi

Odešla fena s velkým F

Odešla fena s velkým F

Bohužel každý z nás je jednou postaveni před rozhodnutí. Před rozhodnutím ukončit trápení ...

Nekrology

Německé ovčáky chovám třicet let!

Německé ovčáky chovám třicet let!

Pamatujete si ještě na rozhovor o chovu a výcviku německých ovčáků, který u nás před ...

Rozhovory o plemeni

 Dva sporty, jenž ovlivnily chov

Dva sporty, jenž ovlivnily chov

Obojí začalo brzy po roce 1900. Nároční chovatelé začali hledat něco, co je naplní, něco ...

Cílení kříženci

Německý ovčák vs. malinák

Německý ovčák vs. malinák

Dnešní doba je doba kynologie, nebojím se to tvrdit, neboť náš národ je národ pejskařů. ...

ZajímavostiPředstavení plemene v podobě portrétu

Mé první slovo nebylo MÁMA, ale věta: „CHCI PSA“!

Mé první slovo nebylo MÁMA, ale věta: „CHCI PSA“!

Víte, že udělat tento již archivní rozhovor nebylo vůbec snadné? Trvalo to několik ...

Sportovní kynologieRozhovory o výcviku

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice VEPEDEN

Chovatelská stanice Německých ovčáků,

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice z Kmene Čeroký

s polu s chovnou stanicí Bohemia Rom-pan chovame německé ovčáky s PP.Snažíme se aby naše zvířata byla jak pracovně,tak exterierově vedený.

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice Sherak

Chovatelská stanice německých ovčáků a hotel pro psy. Chovatelská stanice SHERAK byla zaregistrována u FCI v roce 1992. První vrh německých ovčáků se narodil v roce 1994 a od té doby ...

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice Z Pegironu

chovatelská stanice německých ovčáků zabývající se sportovním kynologickým výcvikem psů

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice Via Vernalis

Jsme malá zaroveň i mladá chovatelská stanice německých ovčáků, pracovní krve. Vedené především na předky z bývalé DDR a Pohraniční stráže. Chováme v rodinném prostředí. ...

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice ze Zlaťáku

CHS pro plemeno německý ovčák s dlouholetou tradicí, založena 1974. Odchov štěňat vyrovnaného charakteru, s všestranně využitelnými povahovými vlohami, barvy převážně tmavě ( ...

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice ORRYLORDBLACK

Se zábýva chovem Německého ovčaka pracovní linie. Bere zaznamy na štěnatka celoročně.

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice Betkin dvor

chovatelska stanica NO a BO pracovnych krvnych linii

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice Enymo Bohemia

Zabýváme se chovem pracovních NO upotřebytelných jak v praxi tak ve sportu.Kryjeme i zahraničnímy plemeníky. Na našem webu najdete aktuální výsledky závodů.Videa ze závodů a ...

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice Dan-Klar

Chovatelská stanice Německých ovčáků

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice KEDORB

CHOVATELSÁKÁ STANICE ZABÝVAJÍCÍ SE CHOVEM A VÝCVIKEM NĚMECKÝCH OVČÁKU

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice Srdce perly Bohemie

CHOVATELSKÁ STANICE-SRDCE PERLY BOHEMIE ZABÝVAJÍCÍ SE CHOVEM NĚMECKÝCH OVČÁKŮ A ČIVAV

Chovaná plemena:

Zvýhodněný inzerát Chovatelská stanice Chovateská stanice Německých ovčáků z Meridolu

Naše chovatelská stanice z Meridolu se zabývá chovem a výcvikem Německých ovčáků pro sportovní a služební kynologii.

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice Mar-Ive from Bohemia

Jsme rodinná chovatelská stanice, kde odchováme štěňátka s maximální láskou a péčí. Stránky jsou věnované našim psům, našim odchovům a přátelům. Zaměřujeme se na chov ...

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice z Heranovy vily

Zaměřujeme se chovu německých ovčáků z pracovních linií. Klademe důraz především na zdraví našich odchovů, dobré pracovní schopnosti a kvalitní exteriér. Věnujeme se také ...

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice von Rabendorf

Zabýváme se chovem a výcvikem Německých ovčáků pro sportovní a služební kynologii.

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice Axarzen

Věnujeme se výcviku a chovu belgických a německých ovčáků, naši psi jsou součástí rodiny a žijí s námi plnohodnotným životem.

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice z Nového Draka

Jsme zaměření na chov německých ovčáků, kteří jsou pracovně a sportovně využitelných.

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice od zámku nový Stránov

chov a výcvik německých ovčáků

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice Queen Polly

Radek Provazník

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice Cossanostra

Chov a výcvik Německých Ovčáků.

Chovaná plemena:

Chovatelská stanice od Říčky Olešnice

naší snahou je chov pracovních německých ovčáků s ohledem na zdraví a genetiku chovaných psů

Chovaná plemena:


-->