Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Reklama na eCanis.cz

Ozdoba se jménem

Vyřezávaná ozdoba se jménem na přání

... více info

Ozdoba na stromeček - Kouličky

Vyřezávané dřevěné ozdoby na stromeček. Velikost ozdob 10cm, síla materiálu 4mm.

... více info

Lanové vodítko EASY LONG | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty. Systém EASY LONG vám navíc umožní vést psa tak, že volných rukou můžete využít v podstatě k čemukoliv, například významnému zdravení okolních přihlížejících. Potěší vás nejenom skvělé zpracování a nadčasový design, ale také extrémně dlouhá životnost. Vodítko je díky své velmi nízké hmotnosti ideální pro nejmenší plemena. Vždy však bude záležet na preferencích páníčka a tělesné konstituci chlupáče.

... více info

Rozlišení sklenic

Pořádáte akci a neustále řešíte, která sklenice patří komu? Rorlišovací samolepicí pásky buď v barvě či popsané jménem vám tuto situaci hravě vyřeší.

... více info


Kdo jsme?

eCanis je moderní kynologický a navzájem provázaný internetový portál s řadou odborných článků, rozhovorů a seriálů z pejskařského prostředí. Naleznete u nás také databázi plemen, chovatelských stanic, podrobně zpracovaný výkladový kynologický slovník a kalendář akcí. Pravidlem je, že zveřejňujeme minimálně jeden nový článek denně. Provozujeme rovněž online přenosy z akcí. Obsah magazínu, registrace chovatelské stanice, základní inzerce apod. jsou pro všechny naše čtenáře ZDARMA!

V dohledné době plánujeme zprovoznit např. cizojazyčné slovníky, seznamy klubů plemen, veterinárních pracovišť s členěním dle odbornosti, ZKO, výcvikových center apod.

Vize do budoucna...

Rádi bychom v internetovém prostředí nabídli všem špičkovým kynologům, běžným pejskařům, ale i tzv. mazlíčkářům a začátečníkům dokonale propojené médium s veškerými informacemi potřebnými pro život se psem. Cílíme tedy na co nejširší možnou odbornou i laickou kynologickou veřejnost. Naše stránky neustále zdokonalujeme, vyvíjíme a přidáváme nová data tak, aby v dohledné době každý, kdo bude potřebovat jakékoliv kynologické informace, věděl, že je nalezne na www.ecanis.cz.-->