Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

O nás

Milí kynologičtí přátelé a návštěvníci,

srdečně u nás vítejte a seznamte se, prosím, se vším, co jsme pro vás připravili, co u nás můžete najít a také s tím, co pro vás chystáme v dohledné době. Věříme, že se k nám budete rádi vracet a stanete se našimi pravidelnými čtenáři, spolupracovníky, fandy, ale i kritiky v dobrém slova smyslu. Jsme tu prostě pro vás!

 

Váš tým eCanis

www.ecanis.cz

Co jsme vlastně zač?

eCanis je moderní kynologický a navzájem provázaný internetový portál s řadou odborných článků, rozhovorů a seriálů z pejskařského prostředí. Naleznete u nás také databázi plemen, chovatelských stanic, podrobně zpracovaný výkladový kynologický slovník a kalendář akcí. Pravidlem je, že zveřejňujeme minimálně jeden nový článek denně. Provozujeme rovněž online přenosy z akcí. Obsah magazínu, registrace chovatelské stanice, základní inzerce apod. jsou pro všechny naše čtenáře ZDARMA!

 

V dohledné době plánujeme zprovoznit např. cizojazyčné slovníky, seznamy klubů plemen, veterinárních pracovišť s členěním dle odbornosti, ZKO a výcvikových center apod.

Vize do budoucna…

Rádi bychom v internetovém prostředí nabídli všem špičkovým kynologům, běžným pejskařům, ale i tzv. mazlíčkářům a začátečníkům dokonale propojené médium s veškerými informacemi potřebnými pro život se psem. Cílíme tedy na co nejširší možnou odbornou i laickou kynologickou veřejnost. Naše stránky neustále zdokonalujeme, vyvíjíme a přidáváme nová data tak, aby v dohledné době každý, kdo bude potřebovat jakékoliv kynologické informace, věděl, že je najde na www.ecanis.cz.


Někdo to rád horké

Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR

Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty proběhl pod záštitou hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty v areálu Kynologického klubu Liberec – Pavlovice.

Český DD tým zdraví z německého Albbrucku!

Věděli jste, že právě probíhá OEC Dogdancingu v Německu?

... přejít na aktuality