Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

O nás

Milí kynologičtí přátelé a návštěvníci,

srdečně u nás vítejte a seznamte se, prosím, se vším, co jsme pro vás připravili, co u nás můžete najít a také s tím, co pro vás chystáme v dohledné době. Věříme, že se k nám budete rádi vracet a stanete se našimi pravidelnými čtenáři, spolupracovníky, fandy, ale i kritiky v dobrém slova smyslu. Jsme tu prostě pro vás!

 

Váš tým eCanis

www.ecanis.cz

Co jsme vlastně zač?

eCanis je moderní kynologický a navzájem provázaný internetový portál s řadou odborných článků, rozhovorů a seriálů z pejskařského prostředí. Naleznete u nás také databázi plemen, chovatelských stanic, podrobně zpracovaný výkladový kynologický slovník a kalendář akcí. Pravidlem je, že zveřejňujeme minimálně jeden nový článek denně. Provozujeme rovněž online přenosy z akcí. Obsah magazínu, registrace chovatelské stanice, základní inzerce apod. jsou pro všechny naše čtenáře ZDARMA!

 

V dohledné době plánujeme zprovoznit např. cizojazyčné slovníky, seznamy klubů plemen, veterinárních pracovišť s členěním dle odbornosti, ZKO a výcvikových center apod.

Vize do budoucna…

Rádi bychom v internetovém prostředí nabídli všem špičkovým kynologům, běžným pejskařům, ale i tzv. mazlíčkářům a začátečníkům dokonale propojené médium s veškerými informacemi potřebnými pro život se psem. Cílíme tedy na co nejširší možnou odbornou i laickou kynologickou veřejnost. Naše stránky neustále zdokonalujeme, vyvíjíme a přidáváme nová data tak, aby v dohledné době každý, kdo bude potřebovat jakékoliv kynologické informace, věděl, že je najde na www.ecanis.cz.


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KRMIVO S HMYZEM

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

... přejít na aktuality