Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Spolupracujeme

Tato část našeho kynologického portálu je věnována všem našim pravidelným spolupracovníkům i štědrým sponzorům, díky nimž může eCanis tak skvěle prosperovat a jejichž zásluhou neustále stoupá návštěvnost stránek i celková čtenost magazínu eCanis. Vaší součinnosti a ochoty podílet se na fungování největšího internetového kynologického media v Čechách i na Slovensku si opravdu velmi vážíme.

Tato část našeho kynologického portálu je věnována všem našim pravidelným spolupracovníkům i štědrým sponzorům, díky nimž může eCanis tak skvěle prosperovat a jejichž zásluhou neustále stoupá návštěvnost stránek i celková čtenost magazínu eCanis. Vaší součinnosti a ochoty podílet se na fungování největšího internetového kynologického media v Čechách i na Slovensku si opravdu velmi vážíme.


Labvet

Labvet je veterinární laboratoř s padesátiletou historií, vynikajícím personálem a výhradní specializací do oblasti klinické laboratorní diagnostiky u malých zvířat.

Vzájemnou spolupráci jsme navázali v roce 2019 a naši čtenáři se tak mohou prostřednictvím sdílených nebo na míru psaných odborných článků, rozhovorů nebo poradny dozvědět mnoho užitečného z oblasti veterinární medicíny a také prevence.


Naše Vojsko

Toto nakladatelství asi není třeba kynologům dlouho představovat. Z jeho „dílny“ vzešly ty nejlepší kynologické knihy v našich dějinách.

Jeho historie se datuje už od roku 1945, přičemž pod Ministerstvo obrany ČR spadalo až do roku 1996. V roce 2000 se stal majitelem nakladatelství pan Emerich Drtina, který jej vede až do současnosti. Za více než sedmdesát let své existence NAŠE VOJSKO vydalo již přes 7600 knižních titulů a vyprofilovalo se mezi největší česká nakladatelství. Publikuje knihy nejen z oblasti vojenské historie a literatury faktu, ale i historické romány, českou a světovou beletrii, životopisy, literaturu pro děti, detektivky, horory, kuchařky, romány pro ženy, thrillery a další. Od ledna 2020 navazujeme s tímto vynikajícím nakladatelstvím dlouhodobou spolupráci a naši čtenáři budou mít každý měsíc možnost si zasoutěžit o špičkové kynologické publikace.


Nová večerní Praha

Nová Večerní Praha jsou noviny s dlouholetou tradicí zaměřené na denní i večerní zpravodajství z Prahy a jejího okolí.

Od ledna 2020 rozjíždíme vzájemnou spolupráci a naše články naleznete i na tomto webovém portále. Zajímá vás však také veškeré dění v našem hlavním městě a nemáte čas každý den běhat do trafiky, aby vám něco neuniklo? Pak nezapomeňte pravidelně sledovat stránky - Nová večerní Praha.


První Pomoc Psa

Je komunitou nadšenců, kteří chtějí šířit osvětu a pomoci tak třeba i zachránit pár psích životů. Učí majitele hafanů (a nejen ty), jak poskytnout první pomoc psovi v akutních a život ohrožujících stavech.

Na našem portálu se s jejich skvělými a velmi přínosnými články můžete setkávat od 2. května 2018 a jejich autorkou je Bc. Kateřina Šponarová nebo její kolegyně MVDr. Martina Frühauf Kolářová.


Robert Zlocha

Robert Zlocha je trenérem, který provede vás a vašeho pejska labyrintem psího výcviku hravou formou a s nadšením!

Soubor metod, které Robert používá, si pro sebe nazývá MOET – Moderní etický trénink. Jde o kombinaci získaných a jeho osobou vytvořených postupů, které zároveň kladou důraz na etickou stránku, a to jak u člověka, tak i u zvířete. Pes i jeho páníček by se měli při tréninku pokud možno cítit dobře. V případě, že vás taková metodika vedení oslovila, máme pro vás výbornou zprávu. Od ledna 2020 jsme totiž s Robertem navázali spolupráci a vy se můžete těšit na seriál, který pro nás píše. Pokud se však o něm chcete dozvědět ještě něco navíc, určitě nezapomeňte navštívit jeho web www.psitrenink.cz.


Vafo Praha, s. r. o.

Vafo Praha, s. r. o. je česká rodinná firma, která byla založena už v roce 1994.

Hlavním předmětem jejího podnikání je výroba a distribuce krmiv pro domácí mazlíčky. Nejznámějšími produkty z širokého portfolia nabídky jsou jistě krmiva a pamlsky značky Brit, o které si u nás mohou naši čtenáři pravidelně každý měsíc zasoutěžit.


Veletrh For Pets

Od roku 2018 je magazín eCanis mediálním partnerem veletrhu ForPets, který se pravidelně koná v dubnu na výstavišti v pražských Letňanech.

Každoročně se můžete těšit na reportáž a video z místa konání a také se tam s námi můžete osobně potkat. Pořadatelem a naším partnerem je společnost ABF, a. s.


Vetallia

Centrum preventivní péče o psy a kočky Vetallia je rodinnou veterinární klinikou s moderním vybavením a zkušenou a vstřícnou MVDr. Lucií Veselou.

Zaměřuje se zejména na prevenci zdraví čtyřnohých klientů, poradenství, zákroky v anestezii a dále nabízí chovatelský program a velmi otevřeně se staví i ke spolupráci s útulky. Na našem portálu si můžete přečíst řadu odborných a precizně zpracovaných článků právě touto paní doktorkou.


Veterina Jinočany

http://veterina-jinocany.cz/

Klinika disponuje moderním vybavením a nabízí řešení většiny zdravotních problémů, chirurgické zákroky, rozbory krve a moči, interní diagnostiku a samozřejmě i nutnou prevenci. MVDr. Dagmar Minaříková má dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru, je velmi příjemná a milá s citlivým přístupem ke svým pacientům a její články můžete samozřejmě najít v našem kynologickém magazínu.


CRnet, s.r.o.

Výroba internetových stránek na míru

tvorba webových stránek a mobilních aplikací


Mediální partneři


Zaujal vás také náš kynologický portál a měli byste chuť s námi, ať už jakýmkoliv způsobem, spolupracovat? Tak neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na +420 722 613 220 nebo e-mailem na redakce@ecanis.cz. Budeme se těšit! -->