Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Spolupracujeme

Tato část našeho kynologického portálu je věnována všem našim pravidelným spolupracovníkům i štědrým sponzorům, díky nimž může eCanis tak skvěle prosperovat a jejichž zásluhou neustále stoupá návštěvnost stránek i celková čtenost magazínu eCanis. Vaší součinnosti a ochoty podílet se na fungování největšího internetového kynologického media v Čechách i na Slovensku si opravdu velmi vážíme.

Tato část našeho kynologického portálu je věnována všem našim pravidelným spolupracovníkům i štědrým sponzorům, díky nimž může eCanis tak skvěle prosperovat a jejichž zásluhou neustále stoupá návštěvnost stránek i celková čtenost magazínu eCanis. Vaší součinnosti a ochoty podílet se na fungování největšího internetového kynologického media v Čechách i na Slovensku si opravdu velmi vážíme.


Labvet

Labvet je veterinární laboratoř s padesátiletou historií, vynikajícím personálem a výhradní specializací do oblasti klinické laboratorní diagnostiky u malých zvířat.

Vzájemnou spolupráci jsme navázali v roce 2019 a naši čtenáři se tak mohou prostřednictvím sdílených nebo na míru psaných odborných článků, rozhovorů nebo poradny dozvědět mnoho užitečného z oblasti veterinární medicíny a také prevence.


Naše Vojsko

Toto nakladatelství asi není třeba kynologům dlouho představovat. Z jeho „dílny“ vzešly ty nejlepší kynologické knihy v našich dějinách.

Jeho historie se datuje už od roku 1945, přičemž pod Ministerstvo obrany ČR spadalo až do roku 1996. V roce 2000 se stal majitelem nakladatelství pan Emerich Drtina, který jej vede až do současnosti. Za více než sedmdesát let své existence NAŠE VOJSKO vydalo již přes 7600 knižních titulů a vyprofilovalo se mezi největší česká nakladatelství. Publikuje knihy nejen z oblasti vojenské historie a literatury faktu, ale i historické romány, českou a světovou beletrii, životopisy, literaturu pro děti, detektivky, horory, kuchařky, romány pro ženy, thrillery a další. Od ledna 2020 navazujeme s tímto vynikajícím nakladatelstvím dlouhodobou spolupráci a naši čtenáři budou mít každý měsíc možnost si zasoutěžit o špičkové kynologické publikace.


Nová večerní Praha

Nová Večerní Praha jsou noviny s dlouholetou tradicí zaměřené na denní i večerní zpravodajství z Prahy a jejího okolí.

Od ledna 2020 rozjíždíme vzájemnou spolupráci a naše články naleznete i na tomto webovém portále. Zajímá vás však také veškeré dění v našem hlavním městě a nemáte čas každý den běhat do trafiky, aby vám něco neuniklo? Pak nezapomeňte pravidelně sledovat stránky - Nová večerní Praha.


První Pomoc Psa

Je komunitou nadšenců, kteří chtějí šířit osvětu a pomoci tak třeba i zachránit pár psích životů. Učí majitele hafanů (a nejen ty), jak poskytnout první pomoc psovi v akutních a život ohrožujících stavech.

Na našem portálu se s jejich skvělými a velmi přínosnými články můžete setkávat od 2. května 2018 a jejich autorkou je Bc. Kateřina Šponarová nebo její kolegyně MVDr. Martina Frühauf Kolářová.


Robert Zlocha

Robert Zlocha je trenérem, který provede vás a vašeho pejska labyrintem psího výcviku hravou formou a s nadšením!

Soubor metod, které Robert používá, si pro sebe nazývá MOET – Moderní etický trénink. Jde o kombinaci získaných a jeho osobou vytvořených postupů, které zároveň kladou důraz na etickou stránku, a to jak u člověka, tak i u zvířete. Pes i jeho páníček by se měli při tréninku pokud možno cítit dobře. V případě, že vás taková metodika vedení oslovila, máme pro vás výbornou zprávu. Od ledna 2020 jsme totiž s Robertem navázali spolupráci a vy se můžete těšit na seriál, který pro nás píše. Pokud se však o něm chcete dozvědět ještě něco navíc, určitě nezapomeňte navštívit jeho web www.psitrenink.cz.


Vafo Praha, s. r. o.

Vafo Praha, s. r. o. je česká rodinná firma, která byla založena už v roce 1994.

Hlavním předmětem jejího podnikání je výroba a distribuce krmiv pro domácí mazlíčky. Nejznámějšími produkty z širokého portfolia nabídky jsou jistě krmiva a pamlsky značky Brit, o které si u nás mohou naši čtenáři pravidelně každý měsíc zasoutěžit.


Veletrh For Pets

Od roku 2018 je magazín eCanis mediálním partnerem veletrhu ForPets, který se pravidelně koná v dubnu na výstavišti v pražských Letňanech.

Každoročně se můžete těšit na reportáž a video z místa konání a také se tam s námi můžete osobně potkat. Pořadatelem a naším partnerem je společnost ABF, a. s.


Vetallia

Centrum preventivní péče o psy a kočky Vetallia je rodinnou veterinární klinikou s moderním vybavením a zkušenou a vstřícnou MVDr. Lucií Veselou.

Zaměřuje se zejména na prevenci zdraví čtyřnohých klientů, poradenství, zákroky v anestezii a dále nabízí chovatelský program a velmi otevřeně se staví i ke spolupráci s útulky. Na našem portálu si můžete přečíst řadu odborných a precizně zpracovaných článků právě touto paní doktorkou.


Veterina Jinočany

http://veterina-jinocany.cz/

Klinika disponuje moderním vybavením a nabízí řešení většiny zdravotních problémů, chirurgické zákroky, rozbory krve a moči, interní diagnostiku a samozřejmě i nutnou prevenci. MVDr. Dagmar Minaříková má dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru, je velmi příjemná a milá s citlivým přístupem ke svým pacientům a její články můžete samozřejmě najít v našem kynologickém magazínu.


CRnet, s.r.o.

Výroba internetových stránek na míru

tvorba webových stránek a mobilních aplikací


Mediální partneři


Zaujal vás také náš kynologický portál a měli byste chuť s námi, ať už jakýmkoliv způsobem, spolupracovat? Tak neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na +420 722 613 220 nebo e-mailem na redakce@ecanis.cz. Budeme se těšit! 


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

... přejít na aktuality