Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Online přenosy

Online přenosy na eCanis

 

Online přenosy z kynologických akcí se v současné době těší mimořádnému zájmu ze strany pořadatelů, sponzorů i čtenářů. Pokud pořádáte kynologické akce a chcete je přenášet online, máme pro vás řešení. Prostřednictvím magazínu eCanis vám vytvoříme kompletní servis online přenosu. Budete to mít bez starostí a s veškerým komfortem.

Nabízíme hned tři možnosti online přenosu na výběr:

Ceník online přenosů

BASIC - 500,- KčSTANDARD - 3000,- KČPROFI - 5000,- Kč
OnlineANOANOANO
Stránka o akci v onlineNEANOANO
Vložení akce do kalendáře na eCanisANOANOANO
PR článek o akciNENEANO
Reportáž z akceNENEANO
Startovní listina NEANOANO
Časový harmonogramNEANOANO
Automatické sčítání výsledkůNEANOANO
Seznam soutěžících v rolovacím menu (snadno se při onlinu zadává)NEANOANO
Vytvoření diplomů v PDF dle návrhůNENEANO
Vkládání fotografií do online10 snímků20 snímkůNeomezeně
Vkládání videa z YouTube10x20xNeomezeně
Zobrazování na stránkách pořadateleNENEANO
Propagování jednotlivých příspěvků se sociálními sítěmiNEANOANO
Kompletní propojení přenosu se sociálními sítěmiANOANOANO
Počet příspěvku neomezeněANOANOANO
Ovládaní online z mobil telefonuANOANOANO
Medailonky o závodnícíchNEANOANO
Naprogramování online dle parametrů soutěžeNEANOANO
Zveřejnění sponzorů soutěže u online1x5XANO
Služby navíc:

 

  • Redaktor na místě akce, který obsluhuje celý online. Pořadatel to má bez práce a starostí. Vše řeší redaktor (zadávání výsledků, fotografování akce, natáčení a online streamování videa). Cena za redaktora 1500,-Kč na den plus cestovné a stravné.
  • Práce vzdáleného redaktora, který z redakce dohlíží na průběh online, je k dispozici pořadateli, sdílí příspěvky, opravuje případné překlepy.
  • Samostatná webová stránka akce – vhodné hlavně pro mistrovské soutěže či závody s dlouholetou tradicí. Stránka má mimo jiné i všechny výhody online přenosu PROFI

O podrobnostech a službách navíc se neváhejte informovat emailem na redakce@ecanis.cz nebo na telefonu 722 613 220. Kontaktní osoba Iveta Panýrková.

 

Vysvětlivky:

Medailonky obsahují: fotografie závodního týmu, popis a u psa rodokmen do tří generací. Pouze pokud pořadatel dodá!

Návrh diplomů: Náš online přenos je dokonale propojen a při skončení závodu se uzavřou výsledky. Poté je možné jedním tlačítkem nechat vytisknout diplomy, které se automaticky vyplní dle startovní listiny. Návrh diplomů je vždy řešen před akcí a pořadatel si sám vybere daný tip. Diplomy jsou originální a vždy dělané tak, aby  vyhověly požadavkům klienta. Temp plate, možnost vlastní – speciální grafiky.

Harmonogram: Umožňuje, aby každý, kdo sleduje online přenos u daného závodníka, viděl, kdy nastupuje na danou disciplínu. Tato služba je závislá na dodání harmonogramu pořadatelem.

Sponzoři: Během celého online přenosu a i po jeho skončení je možné umístit loga sponzorů, která provází celý online, jsou i vytištěna na diplomech, pokud je tato služba aktivní. Sponzoři jsou zde vždy uvedeni s proklikem na vlastní stránku, která je jim věnována. Zde pak mají popis své činnosti, logo a fotografie. Tato reklama u nás zůstává na pořád.

 -->