Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Krajská výstava německých ovčáků Litoměřice

V neděli 25. 6. 2017 jsem měla možnost se po dlouhé době podívat na výstavu pracovního plemene. Krajská výstava německých ovčáků se konala v krásném areálu ZKO Litoměřice. V parném dni v jednom kruhu bojovalo o titul Krajského vítěze 23 psů a 52 fen krátko i dlouhosrstých německých ovčáků.


Krajská výstava německých ovčáků Litoměřice
Naděžda Aronová 28.6.2017 5724x Reportáže

Poslední dobou jsem se pohybovala na výstavách společenských plemen a tak mě velice překvapila přátelská atmosféra a usměvavý lidé na této výstavě. Přes velké horko byli organizátoři i vystavovatelé usměvavý, vstřícní a byla cítit pohoda po celou dobu výstavy. Předvedení většiny psů bylo více než profesionální a bylo opravdu na co koukat. Je vidět, že vystavovatelé nepodceňují přípravu svých psů.

Třešničkou na dortu celé výstavy bylo posuzování rozhodčího pana Jiřího Šišky, který neúnavně a nahlas u každého psa vysvětlil proč a z jakého důvodu zadává tu kterou známku. Díky panu rozhodčímu a dobrému ozvučení tak mohl každý hned posoudit, jak se ten který pes jevil jemu a jak jej viděl zkušeným okem posuzovatel. Pro mě opět příjemné překvapení oproti jiným výstavám, kde si člověk těžko udělá představu o daném plemeni, když se nedozví, proč byl ten který pes postaven na to dané místo.

Nejen, že výstava byla bezchybně připravena, ale pořadatelé na závěr celé akce připravili bohatou tombolu pro každého účastníka výstavy, kde hlavní cenou byla velká zateplená bouda pro psa, každý si tak odnesl nějakou maličkost a jeden šťastlivec velmi hodnotnou cenu.

Závěrem bych chtěla poděkovat ZKO Litoměřice za velice povedenou akci a za krásně strávený den.

Výsledková listinaVýsledková listinaVýsleková listina

Foto: ZKO Litoměřice

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->