Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Služby

Pro chovatelské kluby

 

Tvorba webových stránek

 

Nejste již spokojeni s vašimi stávajícími webovými stránkami? Chybí vám tam různé funkce a údaje, které mohou usnadnit život vedení i členům vašeho klubu? Máme pro vás řešení! Profesionální internetová prezentace je totiž pro chovatelský klub nezbytnou záležitostí a opravdu dobrým pomocníkem. Skladba takového webu je však daleko náročnější na požadavky a nejrůznější funkce, než například stránky chovatelských stanic nebo prezentace plemeníků. Rozhodně zde nesmí chybět přehledné databáze chovatelských stanic, chovných jedinců, vrhů, online přihlášky na akce, členská sekce atd. A přesně takové vymazlené klubové stránky pro vás umíme udělat!

 

 

Chovatelské ročenky

 

Také váš klub každým rokem vydává chovatelskou ročenku a hlavně jeho výbor si opakovaně láme hlavu s tím, jak ji co nejlépe zpracovat a kde výhodně zajistit její vytištění? A přesně to za vás jednoduše zvládneme vyřešit my! Od počátečního návrhu až po samotný tisk. Stačí nám jen včas zaslat veškerá data a vaše požadavky a my vám se vším rádi pomůžeme.

 

 

Kalendáře

 

Rádi byste pod hlavičkou vašeho chovatelského klubu vydali nástěnné nebo stolní kalendáře s fotografiemi vašeho plemene? My je pro vás velmi ochotně zajistíme! Uvedení vlastních dat, termínů klubových i jiných akcí je samozřejmostí. Budou se vám hodit jako prezentace plemene, prodejní artikl na klubových a speciálních výstavách, výcvikových akcích nebo jako dárky pro své členy například do různých soutěží apod. Stačí nás jen kontaktovat, rádi vám poradíme a zařídíme vše potřebné za velmi výhodné ceny!

 


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KRMIVO S HMYZEM

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

... přejít na aktuality