Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Služby

Pro chovatelské kluby

 

Tvorba webových stránek

 

Nejste již spokojeni s vašimi stávajícími webovými stránkami? Chybí vám tam různé funkce a údaje, které mohou usnadnit život vedení i členům vašeho klubu? Máme pro vás řešení! Profesionální internetová prezentace je totiž pro chovatelský klub nezbytnou záležitostí a opravdu dobrým pomocníkem. Skladba takového webu je však daleko náročnější na požadavky a nejrůznější funkce, než například stránky chovatelských stanic nebo prezentace plemeníků. Rozhodně zde nesmí chybět přehledné databáze chovatelských stanic, chovných jedinců, vrhů, online přihlášky na akce, členská sekce atd. A přesně takové vymazlené klubové stránky pro vás umíme udělat!

 

 

Chovatelské ročenky

 

Také váš klub každým rokem vydává chovatelskou ročenku a hlavně jeho výbor si opakovaně láme hlavu s tím, jak ji co nejlépe zpracovat a kde výhodně zajistit její vytištění? A přesně to za vás jednoduše zvládneme vyřešit my! Od počátečního návrhu až po samotný tisk. Stačí nám jen včas zaslat veškerá data a vaše požadavky a my vám se vším rádi pomůžeme.

 

 

Kalendáře

 

Rádi byste pod hlavičkou vašeho chovatelského klubu vydali nástěnné nebo stolní kalendáře s fotografiemi vašeho plemene? My je pro vás velmi ochotně zajistíme! Uvedení vlastních dat, termínů klubových i jiných akcí je samozřejmostí. Budou se vám hodit jako prezentace plemene, prodejní artikl na klubových a speciálních výstavách, výcvikových akcích nebo jako dárky pro své členy například do různých soutěží apod. Stačí nás jen kontaktovat, rádi vám poradíme a zařídíme vše potřebné za velmi výhodné ceny!

 


Někdo to rád horké

Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR

Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty proběhl pod záštitou hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty v areálu Kynologického klubu Liberec – Pavlovice.

Český DD tým zdraví z německého Albbrucku!

Věděli jste, že právě probíhá OEC Dogdancingu v Německu?

... přejít na aktuality