Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Někdo to rád horké

  Světlo světa brzy spatří nová skvělá psí knížka!

  Příběh jednoho psího seniora, jeho nesnesitelné paničky a shovívavého páníčka…

  Oblíbený veletrh FOR PETS již klepe na dveře!

  A co nás tam letos čeká za zajímavosti?

  Soutěžíme o vstupenky na FOR PETS 2019

  Máme pro vás připravenou novou soutěž!

  Lidé budou nově muset hlásit veterinářům, že mají tři feny a více

  Novelu veterinárního zákona schválila vláda a jde nyní do parlamentu! Co nám přinese?

  Víte co je to NePoPo® ?

  Již brzy ojedinělý seminář na který je možné se nyní přihlásit.
  Bart Bellon® NePoPo® je logické, intelektuální umění, založené na vědě. Je to jazyk, který zprostředkuje komunikaci mezi vámi a vaším psem příjemným a efektivním způsobem. Zajímá vás víc?

  Sledujte Cruft´s 2019!

  Nejprestižnější mezinárodní výstava psů Cruft´s právě začala!

  Soutěž o krmivo pro psy Carnilove Fresh

  S novým měsícem jsme si pro vás ve spolupráci s firmou VAFO Praha, renomovaným českým výrobcem krmiv pro domácí mazlíčky, připravili soutěž o krmivo pro psy Carnilove Fresh.

  Kynolog roku 2018 je již za námi!

  Ale chcete vědět víc?
  Kdo tam včera večer byl, dá nám jistě za pravdu, že to byla opravdová událost roku. A kdo tam nebyl, pro toho máme dobrou zprávu...

  DVA ČEŠTÍ PSI NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ SVĚTOVÉ TREIBBALLOVÉ LIGY 2018-19

  Barnie Sweape si těsně před svými devátými narozeninami nadělila 1. místo ve Světové treibballové lize a Aisha z Lesní zahrady skončila na 2. místě!!! Obě holky nám udělaly obrovskou radost.
  Barnie Sweape si těsně před svými devátými narozeninami nadělila 1. místo ve Světové treibballové lize a Aisha z Lesní zahrady skončila na 2. místě!!! Obě holky nám udělaly obrovskou radost. Podívejte se na ukázky tří posledních zápasů – u všech byl stanoven časový limit pro splnění 1 minuta.

  Zveme vás na výstavu!

  Tentokrát na krajskou do Rokycan…
  Rok s rokem se sešel a opět je zde jedna z těch pěkných výstav u nás. Řeč je o té krásné krajské v Rokycanech, která se již pomalu začíná připravovat. A kdy na vás budou skvělí a sympatičtí pořadatelé čekat?

  Plesová sezóna vrcholí!

  A jak se plesalo v Liberci?
  Jistě si vzpomínáte na skvělé reportáže ze závodů, jako jsou „O pohár Kristýny“ nebo „O granitový pohár“, které jste mohli číst právě na stránkách eCanis.

  Oslňte dokonalou chůzí.

  Ale jak na ni? Poradíme vám...
  Dobrá chůze u nohy je nedílnou součástí pokročilého výcviku psa. Ve většině zkušebních řádů, to je bodově vysoce hodnocený cvik a na jeho provedení stojí celkový dojem těsné spolupráce mezi psem a psovodem.

  Kdo se moc ptá, moc se dozví!

  Kdo bude na světové výstavě žádat FCI o uznání plemene?

  Tři medaile z Francie...

  Čechy nic nezastaví
  Ačkoliv v našich zeměpisných končinách mají čeští musheři zhoršené podmínky pro trénink, rozhodně se však nevzdávají a bojují, co se dá. A první vavříny jsou zde...

  Najdeme psí hrdiny?

  Anketa Statečné psí srdce každoročně vybírá a oceňuje psy, kteří v minulém roce zachránili lidské životy či chránili lidské zdraví.
  Aspoň na několik hodin zaberou na přelomu března a dubna příběhy psích hrdinů obrazovky českých televizí a stránky novin a časopisů. Anketa Statečné psí srdce totiž každoročně vybírá a oceňuje psy, kteří v minulém roce zachránili lidské životy či chránili lidské zdraví. Letos se bude vybírat a odměňovat již po deváté!

  Děkujeme za vaši věrnost!!!

  A máme pro vás bezva novinku!
  Kynologický magazín eCanis dosáhl právě díky vám – našim milým čtenářům ke konci roku rekordní návštěvnost, která přesáhla neuvěřitelné číslo 380 000. A to nás inspirovalo k tomu připravit na oplátku také něco užitečného pro vás.


 • předchozí