Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Někdo to rád horké

  Chicken Camp v Křečovicích

  Zveme vás na Chicken Camp s Coco, Mini Coco, Maxi Coco, Jiřinou Bosákovou a Jitkou Ščučkovou
  Cvičení se slepičkami je koncept, který poprvé představili Bob a Marian Baileyovi v 90. letech Cílem je oprostit se od emoční zátěže, kterou s sebou výcvik psů přináší. Pochopit, jak důležité je načasování, plánování a nastavení kritérií.

  Připravujeme Adventní kalendář 2021!

  Je nejvyšší čas! A jak se říká, kdo zaváhá, nemá...
  Loňský Adventní kalendář byl velice úspěšnou reklamní akcí. A protože jsme již v půlce října, je třeba začít s přípravou. Proto vám nyní nejčtenější kynologický internetový portál eCanis přináší nabídku na velmi zajímavou akci, která vám může pomoci ještě více zviditelnit vaši firmu, konkrétní výrobek, či službu.

  Jak vyzrát na obtížné parazity?

  Je dobré být před nimi vždy o „krok napřed“… Před parazity, samozřejmě!
  Vnější a vnitřní parazité – věčné téma v tom našem kynologickém světě. Je dobré vůbec odčervovat? Jací parazité mohou našeho čtyřnohého kamaráda obtěžovat? Jak s nimi bojovat? Jaká prevence je nejlepší? Co dělat, když už pes nějaké parazity má? Odpovědi nejen na tyto otázky vyslechnete na super webináři, který právě chystá veterinární laboratoř Labvet.

  SOUTĚŽTE O LAHODNÉ PAMLSKY CARNILOVE TRUE FRESH

  Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Tentokrát můžete vyhrát pamlsky Carnilove True Fresh.

  Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR

  Jak to celé dopadlo?
  Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty proběhl pod záštitou hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty v areálu Kynologického klubu Liberec – Pavlovice.

  Český DD tým zdraví z německého Albbrucku!

  Věděli jste, že právě probíhá OEC Dogdancingu v Německu?
  A že tam posuzuje česká rozhodčí Vanda Gregorová? Že je to snad poprvé v historii takových závodů, kdy v jednom týmu startují i dva muži? To je pecka, souhlasíte?

  SOUTĚŽ O GRANULE S HMYZEM

  I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.

  SOUTĚŽ O PAMLSKY S HMYZEM

  I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát pamlsky Brit Crunchy Snack.

  SOUTĚŽ O MASOVÉ PAMLSKY PRO PSY

  I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát pamlsky Brit Meaty Jerky.

  Odebrání 21 argentinských dog chovatelce na Jindřichohradecku

  Veterinární inspektoři provedli v druhé polovině června na základě obdrženého podnětu na chov většího množství psů v nevhodných podmínkách u výše zmíněné chovatelky kontrolu. Psi měli podle podavatele podnětu opakovaně utíkat a ohrožovat místní obyvatele.
  Inspektoři Státní veterinární správy (SVS) z Jihočeského kraje se ve spolupráci se zástupci obce Blažejov, obce s rozšířenou působností (MÚ Jindřichův Hradec), Policií České republiky a několika psími útulky se ve čtvrtek 1. července podíleli na odebrání 21 psů plemene argentinská doga chovatelce v obci Oldřiš u Blažejova na Jindřichohradecku.

  BRIT pomáhá potřebným na Moravě...

  Krmivo pro psy těch, kteří se nacházejí v postižené oblasti.
  Jsou situace, ve kterých je nutné stát při sobě a právě taková situace včera nastala. A nyní přichází s pomocí Vafo Praha – Brit. Více se dozvíte na odkazu níže.

  Pozvánka na akci „Cesta do psí duše“

  Chtěli byste zlepšit svůj vztah se psem? Pak tu pro vás máme jeden horký tip už na závěr tohoto týdne, a to nejen pro dospělé, ale i pro děti!
  Koučku pro komunikaci se psem a autorku našeho nového seriálu na toto téma Míšu Drábkovou jistě velmi dobře znáte.

  SVS upozorňuje na vysoké teploty, které mohou způsobit zvířatům problémy

  Současné extrémně vysoké teploty mohou mít negativní dopad na zdraví zvířat, proto je nutné, aby se dodržovala s tím spojená pravidla.
  Chovatelé hospodářských i zájmových zvířat by měli věnovat zvýšený zájem hlavně zajištění dostatečného napájení, větrání a chlazení v chovech. Z preventivních důvodů se kontroly SVS v tomto období ve zvýšené míře zaměřují na plnění povinností chovatelů ve vztahu k horkému počasí.

  SOUTĚŽ O KRMIVO S HMYZEM

  I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.

  SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

  I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.

  Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

  Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

  Výběrové soutěže IGP 3 pro rok 2021 ZRUŠENY!!!

  Jak bude sestaven žebříček pro přímý postup?
  VS IGP jsou z důvodu nepředvídatelné situace pandemie a vládních nařízení pro rok 2021 ZRUŠENY, bez náhradního termínu. Postup na MR IGP 3 pro rok 2021 bude přímý, to znamená postoupí prvních 70 přihlášených na VS plus zelené karty.

  Odešla velká osobnost a legenda chovu německých ovčáků

  Kynolog, který byl uznávaným znalcem plemene ing. Jiří Novotný

  Dočasné pozastavení přihlašování na Světovou Výstavu Psů v Brně

  Zpráva z ČMKU
  Vážení vystavovatelé, s ohledem na momentální situaci a na základě jednání, která probíhají s vedením BVV, jsme nuceni dočasně pozastavit přihlašování na Světovou Výstavu Psů v Brně.


 • předchozí