Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Někdo to rád horké

  Zpomalovací misku vyhrává…

  Soutěž skončila a máme zde vítěze
  Až do konce června běžela na našich stránkách ve spolupráci s https://www.vboude.cz/ soutěž o zpomalovací misku a nám nyní nezbývá již nic jiného než vyhlásit jejího vítěze…

  Co čeká v budoucnu brachycefalická plemen psů?

  Zpráva ze setkání zástupců chovatelských klubů brachycefalických plemen.
  Již před časem proběhla internetem znepokojující zpráva, že v Holandsku byla přijata jistá opatření pro některá krátkolebá plemena. Jedním z nich byl i zákaz jejich zápisu do plemenné knihy a snaha připařovat k nim plemena jiná a tak změnit utváření jejich hlavy.

  Soutěž o knihu „Německý ovčák“ od Karla Všolka!

  Máme pro vás připravenou zbrusu novou soutěž ve spolupráci s knižním nakladatelstvím NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o.

  Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

  Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

  SOUTĚŽ O PAMLSKY BRIT TRAINING SNACK

  Tento měsíc jsme si pro vás opět připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát Brit Training Snack.

  Soutěž o tři České štíty zná své vítěze!

  Soutěž o tři České štíty zná své vítěze!

  Den záchranného psa

  Na den 26. dubna připadá svátek těchto psů jako „Den záchranného psa“.

  SOUTĚŽ O TŘI KUSY VÝROBKU „ČESKÝ ŠTÍT“!

  Zaujalo vás povídání s majitelem firmy Dekor o výborné ochranné pomůcce s názvem Český štít?

  Hry se psem na doma

  V nakladatelství Mladá fronta právě vychází tato nová knížka.

  SMUTNÉ LOUČENÍ

  Těsně před Velikonocemi, ve středu 8. 4. 2020, otřásla celou jihočeskou základnou smutná zpráva o odchodu jednoho z pilířů, jednoho z našich nejbližších, naší Milenky Kubové.

  Ťukat do míče můžete i doma!

  Nudíte se doma v karanténě? A chtěli byste svého psa ještě nějak zaměstnat a nic moc vás už nenapadá? Máme pro vás bezva tip!

  Soutěžíme s nakladatelstvím „NAŠE VOJSKO“

  Tak hurá do toho!
  Milí čtenáři, máme pro vás připravenou zbrusu novou soutěž ve spolupráci s knižním nakladatelstvím NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o. Jde o pejskařům velmi známé nakladatelství, které kynologické knihy vydává již od roku 1945.

  SKRZNASKRZ je zde!

  První článek na zajímavé téma.

  Kdo pojede na seminář „Otazníky kolem reprodukce psů“?

  Děkujeme všem čtenářům za účast v této soutěži a zároveň gratulujeme dvěma výherkyním.

  Prohlášení ČMKU k nastalé situaci

  Covid-19 ovlivňuje také „pejskařinu“
  Vážení chovatelé, majitelé a držitelé psů, chci vás osobně pozdravit v těchto nelehkých dnech. Pro nás všechny je to nová situace, na kterou nejsme zcela připraveni. Opatření jednotlivých zemí kvůli šíření onemocnění COVID-19 jsou rychlá a přísná, ale potřebná. Je nám velmi líto, že musel být kvůli koronaviróze vyhlášen v České republice nouzový stav, ale respektujeme důvody, které k tomu vedly.

  Mistrovství světa belgických ovčáků 2020 se ruší!

  V termínu 12. – 17. května 2020 se mělo ve Francii uskutečnit mistrovství světa belgických ovčáků (FMBB).
  V termínu 12. – 17. května 2020 se mělo ve Francii uskutečnit mistrovství světa belgických ovčáků (FMBB), ale vzhledem k současné situaci s virem COVID-19, souvisejícími zdravotními opatřeními a také s tím, že pořádající země je označená jako kontaminovaná, je organizátor bohužel nucen celou akci zrušit.

  Koronavirus ovlivňuje také pejskařský svět! Jak moc nám zasahuje do života?

  Připadáte si také v poslední době jak v nějakém apokalyptickém filmu? Není se ani čemu divit, když už to začíná vřít i u nás.
  Připadáte si také v poslední době jak v nějakém apokalyptickém filmu? Není se ani čemu divit, když už to začíná vřít i u nás. V naší malé zemičce. Z televizních obrazovek denně slýcháme zprávy, které nás možná i trochu děsí. Koronavirus prostě zasahuje do našich životů ve všech oblastech a počet nakažených bohužel stále roste. Co vše to pro nás pejskaře znamená?

  SOUTĚŽ O KRMIVO PRO PSY BRIT PREMIUM BY NATURE

  Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát krmivo pro psy Brit Premium by Nature.

  Češi opět zazářili na ME v mushingu. Ve Švédsku jim cinklo sedm medailí

  Češi patří mezi světovou špičku v mushingu, tedy sportu, kde pes a člověk v různých disciplínách závodí jako jedna duše, jedno tělo. Česká reprezentace získala sedm medailí, z toho tři zlaté, dvě stříbrné a dvě bronzové.


 • předchozí