Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Někdo to rád horké

  Ťukat do míče můžete i doma!

  Nudíte se doma v karanténě? A chtěli byste svého psa ještě nějak zaměstnat a nic moc vás už nenapadá? Máme pro vás bezva tip!

  Soutěžíme s nakladatelstvím „NAŠE VOJSKO“

  Tak hurá do toho!
  Milí čtenáři, máme pro vás připravenou zbrusu novou soutěž ve spolupráci s knižním nakladatelstvím NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o. Jde o pejskařům velmi známé nakladatelství, které kynologické knihy vydává již od roku 1945.

  SKRZNASKRZ je zde!

  První článek na zajímavé téma.

  Kdo pojede na seminář „Otazníky kolem reprodukce psů“?

  Děkujeme všem čtenářům za účast v této soutěži a zároveň gratulujeme dvěma výherkyním.

  Prohlášení ČMKU k nastalé situaci

  Covid-19 ovlivňuje také „pejskařinu“
  Vážení chovatelé, majitelé a držitelé psů, chci vás osobně pozdravit v těchto nelehkých dnech. Pro nás všechny je to nová situace, na kterou nejsme zcela připraveni. Opatření jednotlivých zemí kvůli šíření onemocnění COVID-19 jsou rychlá a přísná, ale potřebná. Je nám velmi líto, že musel být kvůli koronaviróze vyhlášen v České republice nouzový stav, ale respektujeme důvody, které k tomu vedly.

  Mistrovství světa belgických ovčáků 2020 se ruší!

  V termínu 12. – 17. května 2020 se mělo ve Francii uskutečnit mistrovství světa belgických ovčáků (FMBB).
  V termínu 12. – 17. května 2020 se mělo ve Francii uskutečnit mistrovství světa belgických ovčáků (FMBB), ale vzhledem k současné situaci s virem COVID-19, souvisejícími zdravotními opatřeními a také s tím, že pořádající země je označená jako kontaminovaná, je organizátor bohužel nucen celou akci zrušit.

  Koronavirus ovlivňuje také pejskařský svět! Jak moc nám zasahuje do života?

  Připadáte si také v poslední době jak v nějakém apokalyptickém filmu? Není se ani čemu divit, když už to začíná vřít i u nás.
  Připadáte si také v poslední době jak v nějakém apokalyptickém filmu? Není se ani čemu divit, když už to začíná vřít i u nás. V naší malé zemičce. Z televizních obrazovek denně slýcháme zprávy, které nás možná i trochu děsí. Koronavirus prostě zasahuje do našich životů ve všech oblastech a počet nakažených bohužel stále roste. Co vše to pro nás pejskaře znamená?

  SOUTĚŽ O KRMIVO PRO PSY BRIT PREMIUM BY NATURE

  Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát krmivo pro psy Brit Premium by Nature.

  Češi opět zazářili na ME v mushingu. Ve Švédsku jim cinklo sedm medailí

  Češi patří mezi světovou špičku v mushingu, tedy sportu, kde pes a člověk v různých disciplínách závodí jako jedna duše, jedno tělo. Česká reprezentace získala sedm medailí, z toho tři zlaté, dvě stříbrné a dvě bronzové.

  Kynologem roku 2019 se stala Alena Smolíková

  Jak probíhal večer v pražském klubu MeetFactory

  Jsme na Instagramu...

  Přidejte se k nám...
  Chtěli byste být vždy v centru dění, a aby vám nikdy neunikla žádná novinka, článek, soutěž či jiná zajímavost? Začněte nás tedy co nejdříve sledovat i na Instagramu! Najdete nás tam jako eCanis_media!

  Nová šance pro naše mazlíčky.

  SVS ČR spustila databázi ztracených a nalezených psů
  Státní veterinární správa (SVS) dnes spustila na svém webu novou aplikaci. Jedná se o databázi, která umožní chovatelům a naopak nálezcům (zejména obcím, městům a útulkům) sdílet informace o ztracených a nalezených psech a tím usnadnit návrat psů k majitelům.

  Pomozte najít dva kavalírky!

  Možná jste je někde zahlédli! Od 5. února 2020 se intenzivně hledají fenka a pejsek plemene kavalír King Charles španěl.

  Co takhle Oskary i pro psy?

  A je to opět tady! Už tuto neděli se budou rozdávat zlaté sošky a celý filmový svět se chystá na udílení cen akademie.

  SOUTĚŽ O CARNILOVE PAMLSKY PRO PSY

  Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Tentokrát můžete vyhrát balíček plný pamlsků pro psy.

  Mezinárodní výstava psů DUO CACIB - již zítra!!!

  ČMKU vás zve na DUO CACIB 2020 se zadáváním CAJC ČR, CAC ČR, CAC ČMKU, RES. CAC ČR, CACIB A RES. CACIB.

  Pejskaři, pozor!

  Začíná předprodej vstupenek na veletrh FOR PETS 2020

  Pejskaři pozor! Upozornění SVSCR.

  Výskyt Aujeszkyho choroby u nás...
  Upozornění SVS v souvislosti s několika případy Aujeszkyho choroby u loveckých psů

  Najdeme psí hrdiny?

  Statečné psí srdce hledáme již po desáté!
  V anketě Stateční psí srdce se pravidelně již deset let hledají a odměňují psi, kterým se v uplynulém roce povedlo něco zcela výjimečného: zachránit či pomoci zachránit lidský život.