Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěže

Soutěž o knihu „Německý ovčák“ od Karla Všolka!

Soutěž o knihu „Německý ovčák“ od Karla Všolka!

21.6.2020 - 31.8.2020

Milí čtenáři,

máme pro vás připravenou zbrusu novou soutěž ve spolupráci s knižním nakladatelstvím NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o. Jde o pejskařům velmi známé nakladatelství, které kynologické knihy vydává již od roku 1945.

 

Do soutěže se můžete zapojit od 22. června do 31. srpna 2020. Tři z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázky, se mohou těšit na odměnu v podobě báječné knihy z reedice NAŠE VOJSKO. A bude to pubikace „Německý ovčák“ od Karla Všolka!

 

Ceny věnuje nakladatelství NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o.

 

https://www.nasevojsko.eu

 

 

 

„Čtení, které vás bude nejen bavit, ale také vás mnohému naučí!“

 

 

 

Správné odpovědi hledejte na:

 

https://www.ecanis.cz/

 

https://www.nasevojsko.eu

 

 

 

 

Pravidla soutěže:

Soutěžící dává organizátorovi (eCanis media, s. r. o.) souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu „jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo a korespondenční adresa“ pro účely realizace této soutěže.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů dle předchozího odstavce poskytuje soutěžící na dobu 5 let ode dne udělení. Soutěžící má právo kdykoliv svůj souhlas odvolat.

 

Soutěžící si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že organizátor nebo třetí osoby pověřené organizátorem provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů. Okamžikem doručení písemného požadavku soutěžícího na blokování nebo likvidaci osobních údajů organizátorovi je soutěžící vyloučen z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručen před jejím předáním.

 

Soutěžící svou účastí v soutěži dává souhlas ke zveřejnění svého jména, příjmení a města, ve kterém bydlí v případě, že se stane výhercem, ke zveřejnění na webovém portále www.ecanis.cz, facebookovém profilu eCanis a instagramovém účtu ecanis_media provozovanými eCanis media, s. r. o., IČO: 6699201, DIČ: CZ6699201, se sídlem: J. Boreckého 1002/21, 370 11 České Budějovice.

SOUTĚŽ O CARNILOVE KAPSY PRO PSY

SOUTĚŽ O CARNILOVE KAPSY PRO PSY

3.7.2020 - 31.7.2020

 

Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Tentokrát můžete vyhrát nové kapsy pro psy.

 

Soutěžit můžete od 3. do 31. červenec 2020.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč plný Carnilove kapes pro psy.

 

 

 

I když je dnes vnímáme jako naše chlupaté mazlíky, v hloubi jejich duše stále dřímá dravá šelma. A šelma potřebuje maso. Nové velké kapsy Carnilove s kousky divokého masa v paštice pro psy tu jsou kvůli tomu, aby instinktivní lásku k masu uspokojily a přenesly vaše čtyřnohé miláčky zpátky do divočiny. Lov právě začal!

 

Šelmám na stopě

 

V průběhu soužití s člověkem přizpůsobovali psi jídelníček stravě svého lidského parťáka a čím dál tím víc se tak vzdalovali potravě, která odpovídá jejich dravým kořenům. Kapsy Carnilove navrací našim milovaným šelmám jejich přirozený jídelníček plný masa, bylinek a lesního ovoce. Nálož masa divokého původu tak můžete kdykoliv vytáhnout „z kapsy“ a dopřát chlupatým mazlům přírodní hostinu přesně podle jejich gusta a přirozených stravovacích návyků.

 

Nové kapsy a kapsičky Carnilove obsahují 85 % masa divokého původu, které doplňují luční a lesní byliny a ovoce. Kapsy mají konzistenci kousků masa v paštice a fungují nejen jako žravý topping na granule nebo chutná odměna, ale také jako kompletní krmivo. Všechny ingredience byly navíc voleny tak, aby prospívaly celkovému zdraví zvířete. Proto v jejich složení nenajdete žádné obiloviny nebo brambory.

 

Je to v „kapse“

 

Psi si mohou pochutnat na 9 příchutích ve velkém 300g balení: bizon s plátky růží, kapr s černou mrkví, kachna s bojínkem, pštros s ostružinami, bažant s listy maliníku, křepelka se žlutou mrkví, losos s borůvkami pro štěňata, jelen s listem jahodníku a divočák se šípky.

 

www.carnilove.cz