Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěže

Soutěž o krmivo pro psy Carnilove Fresh

Soutěž o krmivo pro psy Carnilove Fresh

1.3.2019 - 31.3.2019

S novým měsícem jsme si pro vás ve spolupráci s firmou VAFO Praha, renomovaným českým výrobcem krmiv pro domácí mazlíčky, připravili soutěž o krmivo pro psy Carnilove Fresh.

Řada holistických krmiv Carnilove Fresh nabízí unikátní druhy čerstvého masa. Psí gurmáni tak mohou ochutnat i takové delikatesy, jakými jsou například kapr nebo pštros. Jednotlivé druhy masa výrobce vybírá s ohledem na jejich přínos fyzické kondici zvířat. Kapr má pozitivní vliv na zdraví srdce, oběhového aparátu, zubů, kostry a trávícího traktu obecně. Díky vysokému obsahu omega-3 mastných kyselin má také silné protizánětlivé účinky, přispívá ke zdraví kůže, srsti, kloubů, mozku, dásní a obecně zlepšuje činnost imunity. Pštrosí maso zase podporuje svalovinu a celkovou kondici těla. Pyšní se navíc vysokým obsahem bílkovin, což z něho dělá vynikající zdroj energie a aminokyselin. Jedná se o zdravější červené maso, jehož chuť si váš mazlíček zkrátka zamiluje.

 

Mimo zmíněných netradičních pochoutek naleznete v řadě Carnilove Fresh také ověřené stálice, kterými jsou jehně, králík, kuře a pstruh. Všechny druhy masa jsou navíc v čerstvé, pro psy více lákavé formě a tvoří 80 % obsahu krmiva. Zbylých 20 % zaujímá složka rostlinná, tedy lesní ovoce, zelenina jako dýně či cizrna, divoké bobule a bylinky zdraví prospěšný zázvor, šalvěj a rakytník. Pšenici, rýži nebo brambory v krmivu nenajdete, stejně jako je před nástupem zemědělství nenašly ani šelmy při lovu ve volné přírodě.

Soutěžíme o vstupenky na FOR PETS 2019

Soutěžíme o vstupenky na FOR PETS 2019

19.3.2019 - 31.3.2019

Máme pro vás připravenou novou soutěž! Tentokrát máte možnost vyhrát vstupenky na jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na chov veškerých domácích zvířat – psů, koček, exotického ptactva, terarijních zvířat, drobných savců, hlodavců a také akvaristiky. Co pro to musíte udělat? Stačí odpovědět na pět snadných otázek a možná, že se štěstí usměje právě na vás. Neváhejte, lístků máme tentokrát opravdu hodně! Soutěž končí 31. března 2019.