Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Advent začal, Vánoce se blíží!

Už také šílíte nebo jste naprosto v pohodě? Ano, ano, jak kdo… Opět tu totiž máme to krásné, ale také velmi náročné adventní období. Honíme se za vším neuvěřitelnou rychlostí proto, aby ten jeden večer byl tím nejkrásnějším v roce. Abychom udělali svým blízkým radost a obdarovali všechny své milé. Takže než se pustíme do těch nejhektičtějších čtyř týdnů, tak si nezapomeňte přečíst, co pro vás na prosinec chystáme my!


Témata: úvodník
Advent začal, Vánoce se blíží!
Iveta Panýrková 1.12.2020 21815x Z redakce

Milí čtenáři a návštěvníci našeho kynologického portálu,

píši vám tento rok již dvanáctý úvodník a jsem sama překvapená z toho, jak moc rychle to všechno uteklo. Letošní „podivný“ rok už pomalu končí a my všichni se modlíme za to, aby vše špatné odešlo s ním. Tak snad se to povede. Pojďme však k nám na eCanis.

Advent začal, Vánoce se blíží!

Než začneme...

Než si začneme povídat o tom, co vše pro vás máme na poslední měsíc v roce připravené, dovolte mi pozastavit se tak, jak tu je zvykem, nad tím, co se vám v listopadu na eCanis líbilo nejvíc. Nejdříve se podíváme na plemeno měsíce. Jak už asi všichni víte, listopad a prosinec u nás patří belgickým ovčákům. A tak takový „malý“ portrét věnovaný všem čtyřem rázům si přečetlo přes 7280 čtenářů, a tím se také stal nejčtenějším listopadovým článkem.

Kdo vyhrál soutěže?

Také v listopadu se u nás soutěžilo, a to hned třikrát. A tak vám nyní přinášíme jména šťastných výherců:

Adventní balíček od Boudy vyhrává – Markéta Nelešovská

Krásný stylový obojek značky Svendora vyhrávají: Jakub Gerža, Markéta Nelešovská, Dora Kroulíková

Soutěž s Britem o Brit Care mini kapsičky vyhrávají: Alena Grafová, Jan Hron, Petr Skopčický

Advent začal, Vánoce se blíží!

A co na vás čeká v prosinci?

Prosinec je prostě skvělý. Je u nás naprosto nabitý. Mimo toho, že vám každý den přineseme jeden TOP článek na eCanis, dostanete ještě prima bonus v podobě skvělého Silvestrovského večera tak, jak ho již znáte z let minulých. A proto nás nezapomeňte sledovat o silvestrovské noci a bavte se s námi.

 

To není vše...

Již dnes vám přinášíme skvělý Adventní kalendář, ve kterém můžete každý den vyhrát jednu ze zajímavých cen od našich skvělých partnerů.

Pravidla hry
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!
Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Všimli jste si, že vánoční svátky se kvapem blíží? A my tu pro vás máme absolutní bombu, ...

Adventní kalendář 2020

Kalendář akcí pro rok 2021 spuštěn!!!

I když je momentálně naše veřejná sportovní, či výstavní budoucnost ve velké nejistotě, přesto je potřeba akce s dostatečným předstihem nejen naplánovat, ale také šikovně propagovat. Pokud tedy v roce 2021 plánujete jakoukoliv kynologickou akci a chtěli byste, aby se o ní dozvědělo co nejvíce pejskařů, pak neváhejte a zadejte si ji sami do našeho kynologického kalendáře (https://www.ecanis.cz/kalendar.html). Využijete tak jedinečné možnosti propagace a navíc ještě ZDARMA!!! Kalendář je u nás hojně navštěvovaný a od příštího roku bude rovněž automaticky vypisovat aktuální akce na hlavní stránce našeho webu. Máte k tomu nějaké dotazy? Pak zavolejte nebo napište!

 

Výzva pro kynologické firmy

Máte bezva firmu nebo dílnu zabývající se výrobou, prodejem, či školením s kynologickou tématikou? A chcete o sobě dát vědět tím nejlepším možným způsobem? Pak neváhejte a napište nám do redakce (redakce@ecanis.cz), my se vám obratem ozveme s podrobnostmi.

 

Vážení přátelé,

dovolte mi vám za celou redakci popřát krásné a hlavně pohodové svátky vánoční. K tomu navíc pořádnou porci zdraví, kterou letos obzvláště potřebujeme a spoustu neopakovatelných zážitků po boku vašich čtyřnohých kamarádů. A do nového roku pravou nohou, přátelé…

Za redakční tým

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

redakce@ecanis.cz

Foto: Nikola Kolářová

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->