Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zablýská se v listopadu na lepší časy?

Všimli jste si také té velké proměny v přírodě a všude okolo nás? Trochu se zhoršilo nejen počasí, ale opět se v plné síle ozval i koronavirus. Ale nebojte se, my to dáme!!! Hlavu vzhůru a pojďme se mezitím společně juknout, co nás v závěru roku čeká na eCanis!


Zablýská se v listopadu na lepší časy?
Iveta Panýrková 1.11.2020 11048x Z redakce

Čím jsem starší, tím mám větší pocit, že ten čas plyne rychleji, než jsem byla dříve zvyklá. Jakpak je to dlouho od posledního úvodníku? Přijde mi to jako týden, ale ejhle, on už je to měsíc. A tak zde máme listopad, měsíc, který je neuvěřitelně krásný, co se barev v přírodě týče. A když se roztáhnou mraky a na ty barvy občas zasvítí slunko, pak je to něco nepřekonatelně úžasného.

Ale pojďme k nám...

Zablýská se v listopadu na lepší časy?

V říjnu jsme vás seznámili s elegantním lvíčkem. Ze začátku jsme se možná trochu obávali, zda bude toto zatím stále málopočetné plemeno většinu našich čtenářů zajímat, ale opak byl pravdou. Vše odstartoval již moc pěkně zpracovaný úvodní portrét následovaný skvělou volbou chovatelů k rozhovorům a jistě i atraktivní vzhled a milá povaha těchto pejsků udělala z relativně neznámého lvíčka vyhledávané čtení. Všechny články s tímto plemenem měli poměrně vysokou čtenost a jeden z nich se dostal dokonce na téměř 7000 zhlédnutí. Který článek byl však tento měsíc tím úplně nejčtenějším? Nebo ještě jinak… Minulý měsíc se u nás objevily tři články, ve kterých „vystupoval“ kavalír King Charles španěl a tyto tři články si nesou první tři příčky ve čtenosti. Je tedy vidět, že malí kavalírci se stále těší velké přízni a oblíbenosti.  No, a které články to jsou?

https://www.ecanis.cz/clanky/kavaliri-zase-zavaleli-_1607.html

https://www.ecanis.cz/clanky/agility-je-pro-nas-sportem-cislo-jedna-_1627.html

https://www.ecanis.cz/clanky/s-laskou-ke-zviratum-se-uz-narodila-_1623.html

 

Co přinese listopad?

Věřím, že vás potěšíme, protože listopad a s ním i prosinec budou patřit tzv. „belgické“ čtyřce, tedy belgickému ovčákovi. A vy se tak můžete těšit na spoustu zajímavých rozhovorů. Ale pozor, i vy sami můžete přispět svou „troškou do mlýna“ a napsat nám právě o tom svém belgičákovi, nebo o člověku, či chovateli, kterého byste rádi u nás na stránkách viděli. Co vy na to? Jinak vás samozřejmě čeká spousta článků, rozhovorů, seriálů, soutěží a mnoho dalšího.

Kdo zvítězil v našich soutěžích?

A jistě vás také zajímá, kdo zvítězil v našich soutěžích. V říjnu jsme pro vás měli připravené dvě a zde jsou výherci:

 

Soutěž s e-shopem Bouda o gel s koloidním stříbrem

 Veronika Břízová

 

Soutěž o salámy pro psy z řady Brit Premium

 

Hana Válová

Jan Šťastný

Petr Nepál

Chodíte k nám na eCanis rádi? A chtěli byste nás i podpořit?

Jistě tušíte, že za články, které u nás máte neustále k dispozici, jsou mraky a mraky práce. Mnoho hodin, nespočet telefonátů, stovky mailů a rovněž nonstop pátrání po internetu. Jsme prakticky pořád nasazení a vše to pro vás děláme rádi, ale víceméně zdarma. A věřte, že to není vždy snadné. Všichni se musíme nějak živit a mimo jiné i zabezpečit nejen naše rodiny, ale i třeba psy, a proto nás napadlo, zda byste měli chuť naši práci i trochu podpořit. Máte prakticky 24 hodin k dispozici bezva čtení, každý den něco nového a také se snažíme reagovat na všechny vaše dotazy. Pokud si tedy myslíte, že stojí za to naši činnost odměnit, aby se ještě více rozvíjela i dále, budeme rádi, když tak učiníte. A jak? Je to snadné. Můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

Velmi vděční budeme i za zasílání amatérských ilustračních fotografií (případně videí) s širokou kynologickou tématikou do našeho archivu. Vzhledem k tomu, že jsme internetový magazín, nemusí být v originální velikosti, stačí nám cca 300 kB. Vaše snímky budou využité k našim článkům, do atlasu plemen apod., samozřejmě vždy s uvedením jména jejich autora a případně i s odkazem na jeho web.

 

Pozor, pozor!!!

 

Kalendář akcí pro rok 2021 spuštěn!!!

I když je momentálně naše veřejná sportovní, či výstavní budoucnost ve velké nejistotě, přesto je potřeba akce s dostatečným předstihem nejen naplánovat, ale také šikovně propagovat. Pokud tedy v roce 2021 plánujete jakoukoliv kynologickou akci a chtěli byste, aby se o ní dozvědělo co nejvíce pejskařů, pak neváhejte a zadejte si ji sami do našeho kynologického kalendáře (https://www.ecanis.cz/kalendar.html). Využijete tak jedinečné možnosti propagace a navíc ještě ZDARMA!!! Kalendář je u nás hojně navštěvovaný a od příštího roku bude rovněž automaticky vypisovat aktuální akce na hlavní stránce našeho webu. Máte k tomu nějaké dotazy? Pak zavolejte nebo napište!

 

Výzva pro kynologické firmy

Máte bezva firmu nebo dílnu zabývající se výrobou, prodejem, či školením s kynologickou tématikou? A chcete o sobě dát vědět tím nejlepším možným způsobem? Pak neváhejte a napište nám do redakce (redakce@ecanis.cz), my se vám obratem ozveme s podrobnostmi.

Přátelé, držte se a hlavně buďte „negativní“!

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

redakce@ecanis.cz

 

Foto: Michaela Heřmanová, Pavla Pavlíčková

Kam dál ...