Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Hurá prázdniny!

A je to tu! Prázdniny – dva měsíce klidu a pohody. Konečně jsme se dočkali snad už normálního života a můžeme užívat klidu někde při toulkách přírodou či na výcvikových táborech. My v redakci eCanis máme však prázdniny jiné… elku část jich věnujeme právě vám...


Hurá prázdniny!

Celé prázdniny budeme i nadále pracovat pro vás a přinášet vám zajímavé články, rozhovory a seriály. A věřte, že toho nebude málo. Budeme jako vždy potěšeni, když se do tvoření našeho magazínu zapojíte také vy...

Minulý měsíc patřil na eCanis československým vlčákům a je tedy skoro nemožné, aby se nám všechno, co se týká právě tohoto plemene, vešlo do jednoho jediného měsíce. A tak se u nás ještě i v červenci pár pěkných rozhovorů objeví.

Co vás v červnu nejvíc bavilo?

Prvenství ve čtenosti si za měsíc červen si odnáší článek od oblíbeného trenéra a autora Roberta Zlochy, který si přečetlo přes 6800 čtenářů. Připomenout si ho můžete zde: https://www.ecanis.cz/clanky/socializace-zaklad-zivota-1-dil-formovani-stenete_1520.html.

Socializace základ života – 1. díl Formování štěněte
Socializace základ života – 1. díl Formování štěněte

Také už jste slyšeli o správné socializaci štěněte, tedy o slovíčku, které slýcháte ze ...

Moderní výcvik psů

Druhým nejčtenějším byl o méně známém plemeni lagotto romagnolo, který si přečetlo více jak 5600 čtenářů. A tady se na něj můžete znovu podívat: https://www.ecanis.cz/clanky/pohled-do-oci-lagotacka-vam-vezme-dech-_1523.html.

Pohled do očí lagoťáčka vám vezme dech!
Pohled do očí lagoťáčka vám vezme dech!

Poznáváte rádi méně známá plemena psů? Nebo hledáte pohodového, nekonfliktního a ...

Méně známá či málopočetná plemenaRozhovory o plemeni

Co přináší červenec?

Hurá prázdniny!

No, doufejme, že už snad konečně krásné počasí, ale pro nás se červenec spojil se srpnem a oba prázdninové měsíce se budeme věnovat plemeni, které patří k těm nejstarším v Evropě. Povídat si budeme o německých špicích ve všech velikostních rázech. A dojde i na vysvětlení rozdílů mezi jednotlivými velikostmi, na osvětu při jejich koupi a i ostatní podstatné věci. Věřte, že se se špici u nás o prázdninách nudit opravdu nebudete... Chybět nebudou ani další rozhovory se sportovci, chovateli a také naše oblíbené poradny či seriály.  Takže nezapomeňte, pokud potřebujete s něčím pomoci, napište nám svůj dotaz do chovatelské, veterinární nebo stopařské poradny, či na téma domácí psí fitness a první pomoc psů.

 

Chtěli byste nás sami nějak podpořit?

Nedávno nám od jedné čtenářky přišel do redakce nezvyklý dotaz. Jak si nás může předplatit, aby měla přístup ke všem článkům. To nás velice potěšilo, moc jsme jí poděkovali a zároveň informovali o tom, že všechny články jsou u nás přístupné zdarma, stejně tak jako kompletní použití webu. Databáze, inzerce, atlasy atd. A celé nás to vlastně přivedlo i k myšlence, proč vlastně ne? Pokud se vám tedy náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

 

Velmi vděční budeme i za zasílání amatérských ilustračních fotografií (případně videí) s širokou kynologickou tématikou do našeho archivu. Vzhledem k tomu, že jsme internetový magazín, nemusí být v originální velikosti, stačí nám cca 300 kB. Vaše snímky budou využité k našim článkům, do atlasu plemen apod., samozřejmě vždy s uvedením jména jejich autora a případně i s odkazem na jeho web.

 

Pozor, prosím...!

Pokud jste pořadatelem nějaké kynologické akce a chtěli byste o ní dát vědět ostatním, napište nám do redakce a my vám s propagací rádi a profesionálně pomůžeme.

 

A já se s vámi pomalu rozloučím a popřeji krásné léto, a hlavně bez úpalu.

 

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

redakce@ecanis.cz

 

Foto: Tereza Vondrušková

 

Kam dál ...