Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Křížem krážem nejen Českem!

Kalendář nám sice již ukazuje jaro, avšak pravda je taková, že tepla jsme si zatím moc neužili. A tak dlouho očekávané nejkrásnější roční období snad konečně brzy dorazí a s ním také větší rozvolňování a možnost konečně s těmi našimi psy někam vyrazit...


Křížem krážem nejen Českem!
1.5.2021 5888x Z redakce

Apríl se vším všudy je již za námi a s ním i poutavé články o border teriérech. Také vás obliba tohoto plemene překvapila stejně jako nás? Pravděpodobně ano, protože čtenost portrétu i všech rozhovorů se vyšplhala na velice zajímavá čísla. 

TOP, TOP, TOP

Pojďme se ale podívat na nejčtenější „dílo“ uplynulého měsíce. Je vidět, že pokud jde o čísla, tak jste pokaždé hodně zvědaví. A možná právě proto se stal nejčtenějším článkem právě ten, který má čísla rovnou ve svém nadpisu. Vidělo ho přes 9000 čtenářů.

Nejčtenější článek měsíce dubna
Třicítka nejlepších v Čechách!
Třicítka nejlepších v Čechách!

Četli už jste u nás zajímavý článek o třiceti nejoblíbenějších plemenech na Slovensku? ...

Zajímavosti

Podcasty i na eCanis

Křížem krážem nejen Českem!

I eCanis musí jít s dobou a již delší čas jsme si v redakci „pohrávali“ s myšlenkou začít tvořit podcasty. A přesně z tohoto důvodu jsme moc rádi přijali nabídku od pražské veterinární laboratoře Labvet, se kterou velmi úzce spolupracujeme, zda bychom se do „těchto vod“ nevrhli společně a nejlépe rovnou „po hlavě“. A tak se díky tomu můžete co čtrnáct dní těšit na zajímavé audio povídání.

Nezapomeňte nás začít sledovat také na 
Facebooku (
https://www.facebook.com/psicasopis) a 
Instagramu (
https://www.instagram.com/ecanis_media/)!

Kdo se bude radovat?

V dubnu jsme pro vás měli připravené také dvě soutěže. Jako již tradičně na vás čekala soutěž s VAFO Praha a také s e-shopem Bouda. A jak to dopadlo, přátelé?

 

Soutěž s Britem o konzervy pro psy Brit Fresh vyhrávají:

 

Anežka Kalčíková

Eva Jakoubková

Martin Doležel

 

Soutěž s Boudou o knihu od Františka Šusty vyhrává:

 

Michaela Bílovská

 

A co nás čeká v květnu?

Celý měsíc si budeme povídat s chovateli a majiteli plemene ruský toy a začneme ihned v neděli portrétem plemene z pera Renaty Doležalové. Nově vás seznámíme s dalším talentovaným trenérem psů Jakubem Slavíkem. Povídat si budeme ale i s jinými úspěšnými pejskaři, kteří vás nejen ohromí, ale možná i inspirují k vaší práci se psem. Nepřijdete ani o svá oblíbená témata, seriály, rozhovory nebo poradny.

 

Přineseme také naprostou novinku!

Během května pro vás na eCanis spustíme také jednu parádní vychytávku, která jistě sblíží komunitu pejskařů výletníků. Cestování se psem se totiž budeme věnovat celý měsíc. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří rádi podnikají toulky krajinami českými, a rádi byste se inspirovali, kam ještě vyrazit na výlet a kde je váš pes vítaný, pak správnou odpověď naleznete u nás. A nebojte, nezapomněli jsme ani na Slovensko. Proto nás nezapomeňte i nadále bedlivě sledovat všude, kde to jen jde...

 

Děkujeme...

Máme velkou radost, že jste tu s námi, že nás čtete, sdílíte či doporučujete. Pokud se vám náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší další činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

Výzva pro kynologické firmy

Máte bezva firmu, dílnu nebo jinou „instituci“ zabývající se výrobou, prodejem, semináři či čímkoliv jiným souvisejícím s kynologickou tématikou? A chcete o sobě dát vědět tím nejlepším možným způsobem? Pak neváhejte a napište nám do redakce (redakce@ecanis.cz), my se vám obratem ozveme s podrobnostmi.

 

Přátelé, držte se, buďte pozitivní a hlavně zůstaňte „negativní“!

Iveta Panýrková

Foto: Renata Doležalová

panyrkova@ecanis.cz
redakce@ecanis.cz

 

Kam dál ...