Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Všimli jste si, že vánoční svátky se kvapem blíží? A my tu pro vás máme absolutní bombu, která zde ještě nebyla! Každý den můžete s námi a našimi partnery hrát o naprosto úžasné ceny! Jste zvědaví, o co konkrétně jde?


Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!
red. 28.11.2020 17283x Adventní kalendář 2020

Není snad na světě člověka, který by neznal Adventní kalendář. Kupujeme ho svým dětem, které si každý den otevírají jedno okénko se sladkým překvapením. Neváháme ho pořídit také našim milovaným domácím mazlíčkům. Ale tentokrát nemusíte investovat vůbec nic, a přesto u nás můžete každý den vyhrát hodně zajímavou cenu…

Co je vlastně Adventní kalendář eCanis 2020?

Adventní kalendář je nově připravovanou soutěží, kterou redakce eCanis media, s. r. o. chystá ve spolupráci s několika firmami a jednotlivci právě pro naše čtenáře, tedy pro vás. Ti se pak do ní po úspěšné registraci mohou přihlásit, a každý den tak hrát o něco moc pěkného a užitečného.

Kde ho najdu?

Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Adventní kalendář eCanis 2020 bude mít své vlastní místo na hlavní stránce internetového kynologického magazínu eCanis (www.ecanis.cz). Každý den s nástupem půlnoci se zde objeví nový článek, který vám podrobně představí výrobek nebo službu, o něž budete soutěžit.

Jak dlouho mohu soutěžit?

Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Soutěžit o daný výrobek nebo můžete vždy od půlnoci do půlnoci, tedy celých 24 hodin. Pak bude vždy vylosovaný jeden výherce, kterého budeme informovat o výhře e-mailem a telefonicky. Jak mnozí z vás správně předpokládají, tak jako v pravém adventním kalendáři naleznete 24 okének s čokoládou, pak i u nás bude soutěž trvat od 1. do 24. prosince 2020.

Čím se náš Adventní kalendář liší od toho běžného?

Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

Čtyřiadvacet okének s velmi zajímavými výhrami je samozřejmě jasných. Ale pozor! Máme však pro vás připravenou i VÝHRU SPECIÁLNÍ, a protože je to opravdu VELKÉ PŘEKVAPENÍ, je jasné, že její „okénko“ samozřejmě připadá na Štědrý den, tedy na 24. prosince.

Pravidla soutěže:

 

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

 

  1. Registrovat se na ecanis.cz (https://www.ecanis.cz/registrace.html)
  2. V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  3. Prostřednictvím facebookového tlačítka přímo v článku jej sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!           

 

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2020, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

 

 

Vysvětlení pravidel

  1. Registrace na ecanis.cz je nezbytně nutná pro kontaktování v případě výhry. Proto registrací dáváte redakci eCanis media, s. r. o. souhlas k použití vašich osobních údajů výhradně pro potřeby této soutěže. V případě výhry bude zveřejněno pouze vaše jméno a příjmení – NIC VÍC!!!
  2. V každém z dvaceti čtyř článků soutěže bude někde v textu zakomponovaná indicie, kterou potřebujete získat jako součást výherního hesla. Na znění této indicie se vás zeptáme při telefonátu a oznámení, že jste byli vylosovaní jako výherce. POZOR!!! V případě, že indicii nebudete znát, pak jste v soutěži nevyhráli a my budeme kontaktovat někoho jiného. Jak tuto indicii poznáte? Bude to vždy jedno slovo nebo slovní spojení, které nebude do textu patřit.
  3. Prostřednictvím tlačítka v článku musíte článek sdílet na svém FB profilu a označit minimálně své tři přátele z řad pejskařů. Pokud tak neučiníte, pak nemáte na výhru nárok.

 

Tato tři pravidla platí pro soutěžní články od 1. do 23. prosince 2020. Pro Štědrý den, tedy okénko Adventního kalendáře s číslem 24 pak platí pravidlo trochu pozměněné. Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční soutěž, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2020, je nutné posbírat všechny indicie, což můžete učinit i zpětně, chronologicky je za sebou seřadit, a pokud zavoláme právě vám, pak nám je v tomto pořadí i sdělit!!!

 

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2020.  Každý den jeden z vás, který splní všechny TŘI výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní (např. z 1. 12. nejdéle do 4. 12., z 24. 12. nejdéle do 30. 12. apod.).

 

Adventní kalendář 2020, aneb Tak to tu ještě nebylo!!!

 

Držíme vám všem palce, naši milí čtenáři!

Foto: Nikola Kolářová

Kam dál ...