Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Únor je tady a my s ním!

Všimli jste si, jak je čas neúprosný a rychle utíká? Nedávno jsme zdobili vánoční stromeček a ejhle, už je tady únor! Venku se nic moc neděje a počasí nám také zrovna radost nedělá. Pokud byste si tedy chtěli zlepšit náladu a ještě se něco zajímavého dozvědět, nezapomeňte sledovat náš portál, protože jen tady naleznete každý den něco nového o psech.


Témata: úvodník
Únor je tady a my s ním!

Zatímco někteří z nás bojují s covidem, ti ostatní plánují, co budou letos podnikat. Ačkoliv bývá únor celkem nudným měsícem, zachraňuje to jeho největší akce. A tou je DUOCACIB Brno, která na BVV propukne hned první víkend. A my tam budeme. Na hlavní stránce opět uvidíte zprávičky a fotečky přímo z místa konání. Takže nemusíte smutnit, pokud se nepojedete podívat, protože vám díky eCanis opravdu nic neunikne.

Co přinesl leden?

Únor je tady a my s ním!

Ačkoliv se může zdát, že v lednu se toho nic moc, co se kynologie týče, neděje, tak opak je pravdou. První velkou akcí, která proběhla pod záštitou ČMKU, byl Šampion šampionů 2021 spolu s vyhlášením ankety Pes roku 2021. Soutěž se již tradičně uskutečnila v TOP hotelu Praha, odkud jsme vám přinesli několik článků včetně rozhovoru s majitelkou celkového vítěze. Rozhovor s majitelkou vítěze dosud neuznaných plemen na vás čeká tento měsíc. Dozvědět jste se mohli řadu detailů od historie až po současnost. Všechny články týkající se ŠŠ naleznete v této rubrice: https://www.ecanis.cz/clanky.html?klic=1127

Druhá neméně zajímavá a navíc vícedenní akce, která v sobotu 29. ledna skončila, není z prostředí noblesního hotelu, ale z drsných a nekompromisních podmínek Orlických hor. Řeč je samozřejmě o náročném, ale přesto neskutečně romantickém závodu psích spřežení s názvem Šediváčkův long. Všechny články a zprávičky, které jsme pro vás připravili, si můžete znovu přečíst zde: https://www.ecanis.cz/rubriky/sedivackuv-long_132.html

Rádi bychom vám také připomněli nejčtenější článek měsíce. V lednu se jím stal  úvodník nového roku s více jak 13 000 otevřeními (https://www.ecanis.cz/clanky/do-noveho-roku-pravou-nohou-_2130.html?pid=79). Ale daleko zajímavější materiál figuruje na místě druhém. Je to rozhovor s chovatelkou československých vlčáků Marií Hartmanovou, který zhlédlo více než 12 000 čtenářů. Pokud jste ho ještě nečetli, stačí si otevřít tento odkaz: https://www.ecanis.cz/clanky/chov-cevecek-je-zivotnim-stylem-_2133.html

Nepřehlédněte!

Únor je tady a my s ním!

Máme pro vás ještě jednu veledůležitou novinku. Začátkem ledna jsme se s mojí zástupkyní Michaelou Weidnerovou zúčastnily jednání na Českomoravské kynologické unii přímo s jejím předsedou MVDr. Lubomírem Širokým a tiskovou mluvčí Bc. Vladimírou Tichou o vzájemné spolupráci. Rádi bychom vám nyní s radostí oznámili, že se kynologický magazín eCanis od letošního roku stal oficiálním mediálním partnerem naší střešní kynologické organizace!

Nyní u nás tedy naleznete upoutávky a reportáže ze všech akcí, které ČMKU v průběhu roku pořádá a samozřejmě i další důležité zprávy, které s činností unie úzce souvisí.

Na co můžete těšit v únoru?

Únor je tady a my s ním!

Únor se teprve otevírá a my už nyní nevíme kam, jak se říká, dřív skočit. Máme pro vás celou řadu zajímavých materiálů, které vás opravdu potěší. Ale určitě vás zajímá, které plemeno vám představíme tentokrát. Inu bude to MOPS, jak již mnozí dle úvodní fotografie jistě tuší. Na krásně zpracovaný portrét plemene z pera předsedkyně Mops klubu ČR paní Aliny Jirutkové se můžete těšit již zítra. A samozřejmě nebudou scházet ani oblíbené seriály a rozhovory, na které jste běžně zvyklí.

Nezapomeňte!

Únor je tady a my s ním!

Určitě nezapomeňte nadále nakupovat v našem partnerském e-shopu, kde naleznete velkou škálu zajímavých věcí pro vašeho čtyřnohého kamaráda. A mimo jiné tím podpoříte také fungovaní internetového magazínu eCanis, jehož obsah pro vás i nadále zůstává ZDARMA.

Pokud nám fandíte a měli byste chuť nás podpořit i jinak než nákupem v e-shopu, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

No, a v neposlední řadě nezapomínejte na našem Facebooku a Instagramu lajkovat a sdílet naše příspěvky. Stejně tak náš Youtube kanál a Anchor. Každý váš příspěvek nám totiž pomáhá ve složitém algoritmu bojovat o své místo ve světě internetu – děkujeme.

Únor je tady a my s ním!

 

Krásný a klidný únor, přátelé!

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

redakce@ecanis.cz

https://www.facebook.com/psicasopis/
Instagram: ecanis_media

 

Foto: Katka Houšková, Nikola Kolářová

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->