Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Máme tady březen!

Také nemůžete uvěřit tomu, že jsme zase o měsíc starší a kalendářní zima je nenávratně pryč? Jo, jo, letí to, letí, ale my jsme pořád tady s vámi a hlavně pro vás! Přejeme vám příjemně strávený čas při čtení eCanis i tohoto úvodního slova…


Máme tady březen!

Krásný první březnový den všem našim čtenářům! Ani jsme se nenadáli a máme tady první jarní měsíc, i když venku to zatím tak rozhodně nevypadá. Počasí je všelijaké a náš ranní pohled skrz okno ven mnohdy dost klame. My pejskaři jsme ale lidé otužilí a zvyklí chodit do města nebo do přírody prakticky kdykoliv a nejinak tomu bude i nyní.

Co říci úvodem?

Na začátek si dáme poněkud netradičně trochu čísel. Tento úvodník je mým dvě stě šedesátým sedmým. Ano, čtete dobře a věřte, že to není nic snadného. Vlastně je to ze všech článků tím nejsložitějším, protože zaujmout vás tím, co se každý měsíc opakuje, není vůbec snadné. A tak o tom po dvě stě šedesáté sedmé opět pokusím…

Máme tady březen!

Přidejte se k nám

Kynologický magazín eCanis se krásně dostal a stále se víc a víc dostává do povědomí pejskařů všech věkových kategorií, a také od těch začínajících až po profesionály. Jsme tím velice potěšeni, ale s nárůstem čtenářů i s požadavky současné doby rostou také nároky na obsah a „záběr“ našeho portálu. A tak bychom do našeho týmu moc rádi přibrali další kolegy nebo pravidelné přispěvatele. Pokud se vám tedy eCanis líbí a chcete se podílet na jeho tvorbě, nebo byste měli zajímavá témata, která chcete dostat dál mezi lidi, neváhejte a ozvěte se nám do redakce na panyrkova@ecanis.cz a věřím, že se určitě nějak domluvíme.

Nejkratší měsíc je už pryč

Pojďme společně k únoru. Přestože se jedná o nejkratší měsíc v roce, který navíc vždy velice rychle uteče, článků u nás vyšla celá řada. Věnovali jsme se populárnímu francouzskému buldočkovi, ale bohužel nám některé přislíbené rozhovory úplně neklaply. Někdy mě opravdu zamrzí, že chovatelé nechtějí své plemeno více propagovat a seznamovat s ním nás ostatní. Vždyť právě osvěta má velký význam. Ale i to se občas stává. Pojďme to tedy vylepšit dalším měsícem.

Ale ještě předtím si vám dovolíme připomenout nejčtenější článek měsíce, kterým se stal počin s názvem Kynologie na středních školách a vy si ho můžete znovu přečíst zde:

Kynologie na středních školách z pohledu studentů
Kynologie na středních školách z pohledu studentů

Psi jsou stále oblíbenějším tématem, a to zvláště u dětí a mládeže. A to z mnoha ...

Děti a junioři

Máme tady březen!

Březen s australáky

Další měsíc vám představíme jedno z nejoblíbenějších plemen současnosti nejen u nás, ale i ve světě, a tím je australský ovčák nebo také slangově aussie. Portrét pro vás připravila paní paní Bohumila Huňková, které se v roce 2002 podařilo odchovat vůbec první vrh v české republice.  Těšit se pochopitelně můžete také na celou řadu rozhovorů přesně tak, jak u nás bývá zvykem. Pokud o tomto plemeni tedy alespoň trochu uvažujete, věřím, že u nás získáte řadu užitečných informací, které vám při vašem rozhodování určitě pomohou.

Rozhodně nebudete ochuzení ani o další články, poradny, pozvánky nebo pravidelné seriály. Na eCanis to prostě žije a vaše čtení a sdílení nám moc pomáhá.

A co je u nás ještě nového?

I když to tak možná na první pohled nevypadá, pořád se snažíme něco zdokonalovat a vylepšovat, ať už je to náš web nebo portfolio materiálů, či nabídka našeho e-shopu. V současné době se nám rozjíždí jedna velmi zajímavá spolupráce, připravujeme nové produkty MERCH a také se pomalinku začínáme chystat na FOR PETS (13. – 16. dubna 2023), kde se s námi samozřejmě můžete opět potkat na našem stánku. Budeme se těšit.

Soutěž krmivo řady Brit Care Dog Sustainable vyhrávají

J. Tomek

A. Novotná

B. Řeháková

 Všem výhercům moc gratulujeme! Nezapomeňte se nám tedy ozvat na redakce@ecanis.cz!

Nezapomeňte!

Určitě nezapomeňte nadále nakupovat v našem partnerském e-shopu, kde naleznete velkou škálu zajímavých věcí pro svého čtyřnohého kamaráda. A mimo jiné tím podpoříte také fungovaní internetového magazínu eCanis, jehož obsah pro vás i nadále zůstává ZDARMA.

Pokud nám fandíte a měli byste chuť nás podpořit i jinak než nákupem v e-shopu, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme. No, a v neposlední řadě nezapomínejte na našem Facebooku (https://www.facebook.com/psicasopis)  a Instagramu (https://www.instagram.com/ecanis_media) lajkovat a sdílet naše příspěvky. Stejně tak náš Youtube kanál a Anchor. Každý váš příspěvek nám totiž pomáhá ve složitém algoritmu bojovat o své místo ve světě internetu – děkujeme.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->