Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Léto je definitivně pryč – čeká nás barevný podzim!

A sním i mnoho příležitostí, jak je trávit se psem venku. A pokud zrovna ven nemůžete, neváhejte a „přijďte“ se podívat k nám na eCanis – tam je vždy co číst...


Léto je definitivně pryč – čeká nás barevný podzim!
Iveta Panýrková 1.10.2019 21057x Z redakce

Milí čtenáři,

léto skončilo a my se opět připravujeme na zimu. V září se však podařilo naší redakci, a to samozřejmě díky vám, pokořit jedno obrovské číslo. Od ledna do konce září nás navštívilo přes milion čtenářů a za to vám patří velké poděkování... My si totiž vaší stále rostoucí přízně velmi vážíme…

Ale pojďme k tomu, co je za námi. Jako plemeno měsíce září nám představila Pavlína Vazdová bearded kolie. Nejčtenějším TOPem se stal článek z pera chovatelky krátkosrstých kolií Dity Ungerové, který si přečetlo více než 8500 čtenářů. Pokud jste ho tedy ještě nečetli nebo si ho chcete znovu připomenout, máte možnost:

Dále jste na našich stránkách mohli najít zajímavé články ohledně čipování psů, nebo chovatelské téma týkající se využití fen v chovu. Podle čtenosti jsou to oblasti, které vás opravdu zajímají.

A co nás čeká v říjnu?

Léto je definitivně pryč – čeká nás barevný podzim!

Zůstaneme ještě u kolií, avšak tentokrát u těch krátkosrstých. Sami pak zjistíte, jak všestranné plemeno to je a co všechno se s ním dá podnikat.

Hned druhou neděli se můžete těšit na již tradiční online přenos z Obranářského speciálu ve Studénce. Chybět nebudou ani oblíbené seriály, rozhovory a reportáže z akcí. Přátelé vstupte do října s námi...

 

panyrkova@ecanis.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->