Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kdo by to byl řekl?

Také se každé ráno ještě předtím než si na internetu otevřete náš kynologický magazín, podíváte do kalendáře, abyste zjistili, kolikátého je a kdo má svátek? Tak to dnes udělejte stejně…


Témata: úvodník
Kdo by to byl řekl?
red. 1.4.2019 7241x Z redakce

Vážení a milí čtenáři,

jistě vás zajímá, co nás společně čeká v dubnu. I nás by to celkem zajímalo… Čtenost našeho magazínu totiž rapidně klesá a s tím tedy logicky klesá i naše nálada v redakci. Je dusno, i když venku například prší. A to není dobré. Pořád přemýšlíme, co s tím a svalujeme vinu jeden na druhého. To ale není řešení. Jak se k tomu tedy postavit? Asi by to chtělo nějakou zásadní změnu…

Táhněte do háje, všichni pryč!

Jako první se tedy samozřejmě nabízí vyměnit redaktory, protože na svou práci evidentně nestačí. Delegovat ji na někoho jiného se také nedaří. A že by to uhráli alespoň na reprezentační vizáž, tak o tom žádná. Viděli jste je v březnu na „Kynologovi roku“ nebo na vyhlašování ankety „Statečné psí srdce“? Děs běs. I sponzoři berou nohy na ramena. Fakt. Kdo se hlásí dobrovolně?

Kde brát a nekrást?

Nebo že bychom přeci jenom něco někde ukradli? Nějaký pěkný a úderný materiál od konkurence? Účel světí prostředky, že? Ale co a komu? A máme to vůbec zapotřebí? Všechno už bylo stejně dávno řečeno i napsáno. Ne, ne… To také nebude to pravé ořechové.

Změna je život

Kdo by to byl řekl?

Nebo začneme psát třeba o kočkách. S těma se nemusí ani na cvičák, takže rozebírat takovou pozitivní motivaci by bylo jen ztrátou našeho drahocenného času. A o psech jsme toho už napsali stejně dost a vy to vlastně vůbec nečtete, takže by to byla zbytečná práce. Portrét plemene tedy rozhodně nečekejte, seriály a poradny také nebudou a ceny ze soutěží si rozebereme mezi sebou, protože stejně víme všechno nejlépe. Jo, a pozor, asi si změníme i název. To určitě pomůže! Líbilo by se vám třeba eKrachis nebo eNanic?

No, nezoufejte…

Však my se z toho srabu nějak dostaneme a slibujeme, že článek, který by nečetl vůbec nikdo (a to se vážně stalo), už opravdu nezveřejníme. A jistí to kočky anebo třeba papoušci. Takže přátelé, hlavu vzhůru, zítra je také den…

April Duben

novysefredaktor@ecanis.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->