Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Krásný první máj...

Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas (K. H. Mácha). A je to tady! Konečně přichází květen. A co nám tento rozkvetlý měsíc přinese?


Témata: úvodník
Krásný první máj...
Panýrková Iveta 1.5.2019 6534x Z redakce

Na psaní májového úvodníku jsem se opravdu těšila. Psát ho uprostřed jara a sedět na zahradě pod rozkvetlou třešní v člověku vyvolává úsměv a příjemný pocit na duši. A i když máme za sebou pár deštivých dní, musíme přiznat, že jaro je opravdu silné, slunečné a teplé...

Co se dělo v dubnu...

Krásný první máj...

Naše pejskařská sezóna je již v plném proudu. Máme za sebou několik výběrových soutěží, kvalifikací a závodů. Začíná se jezdit na různá výcviková soustředění a skládáme zkoušky, kdy testujeme, zda naše zimní příprava přináší to pravé ovoce.  V dubnu jsme vám opět přinesli řadu zajímavých  článků. Poprvé v letošním roce jsme také vyjeli  do terénu. Napřed jste nás mohli potkat na veletrhu For Pets v Letňanech a potom jsme vám přinesli reportáž ze zajímavého závodu Saharské ringo.

Jako plemeno měsíce nás provázel malý, rychlý a věčně rošťácký bígl. Nejčtenějším dubnovým článkem se stal šestý díl ze seriálu „Čím vším může chovatele šokovat zájemce o štěně…“, je vidět, že toto téma vás stále zajímá a hlavně baví. A celkem jste náš webový magazín navštívili 95 832 krát – děkujeme.

Co vás čeká v květnu...?

Tentokrát bude maličká změna a to vtom, že se budeme věnovat dvěma plemenům najednou. A ano, hádáte správně květen bude patřit chodskému psu a pražskému krysaříku. Těšíte se? Rozhodně máte na co...

Zpátky do minulosti...

Krásný první máj...

1. máj se nám, starší generaci, neodmyslitelně pojí s prvomájovými průvody. Vzpomínáte na dny plné alegorických vozů, lidí z mávátky a mezi nimi pyšně pochodující kynology v čele s figurantem? I my v redakci vzpomínáme na tuto dobu a tak jsme některé naše příznivce požádali, o pár snímků z této doby.

panyrkova@ecanis.cz

 

Foto: Nikola Kolářová, Honza Dubový

Kontakt na redakci eCanis:

redakce@ecanis.cz

Iveta Panýrková – panyrkova@ecanis.cz

Michaela Weidnerová – weidnerova@ecanis.cz

Kam dál ...