Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Když se něco dělá srdcem…

Zajímalo by vás, co nás zaujalo na letošním veletrhu For Pets? Mimo jiné to byl určitě i prostorný a elegantní design, harmonicky sladěné barevné tóny a nezapomenutelný foto koutek ve tvaru žlutého květinového srdce. Už tušíte, co kom je řeč a koho bychom vám rádi představili?


Když se něco dělá srdcem…
red 26.4.2024 3277x PR články

Návštěva veletrhu For Pets 2024, který je určený i pro milovníky psů, je vždy vzrušujícím zážitkem, a když se navíc ocitnete před stánkem, který upoutá svým šarmem a krásou, není to jen o krmivech a dalších produktech pro psy a ostatní čtyřnohé miláčky, ale i o celkovém dojmu, který vás rozhodně osloví. A právě taková byla i prezentace firmy Vafo Praha s jejich vlajkovou lodí, tedy značkou Brit. Kdo tam byl, tak moc dobře ví, že z tohoto místa prostě pohodová a radostná atmosféra přímo sálala.

Když se něco dělá srdcem…

Je fajn, když stánek staví profíci a je nejen prostorný, ale také elegantní a celkově harmonický. Firemní barevné tóny spolu dobře ladily a majitele psů a koček přímo vybízely k prozkoumání celé nabídky uvnitř a k setkání se s profesionálním týmem. Jedním z nezapomenutelných prvků byl bezesporu také foto koutek ve tvaru nádherného žlutého květinového srdce. Tento originální nápad se stal magnetem pro návštěvníky s jejich chlupatými přáteli. Bylo radost sledovat, jak se psi a jejich páníčci usmívají do objektivu a tvoří si společně památeční obrázky.

Slova návštěvníků:

„Nádherný stánek s úžasnou atmosférou! Naši psi si užívali každou chvíli a my jsme byli nadšení z výběru kvalitních krmiv a příjemného personálu.“ Jana N. a její smečka

„Moc jsme si užili pobyt na stánku Brit! Pamlsky byly naprosto lahodné a personál neskutečně ochotný a milý. Foto koutek byl trefou do černého, skvělá zábava pro nás i naše pejsky!“ Dana Č.

„Vafo Praha - Brit mě opravdu překvapil! Vynikající výběr granulí a konzerv pro psy všech velikostí a chutí. Navíc jejich stánek byl jedním z nejhezčích na veletrhu. Brit doporučuji všem, kdo mají rádi své chlupaté kamarády!“ Daniel M.

„Nejlepší stánek na veletrhu! Krásně stylový, čistý a přehledný. Naši pejskové byli nadšení z ochutnávek a my z nabídky krmiv. Velký dík celému týmu za jejich péči a vstřícnost.“ Markéta H.

„Návštěva stánku Brit byla úžasným zážitkem pro mě i pro mého psa! Skvělý výběr kvalitních krmiv a milý personál, který se nám ochotně věnoval a poskytoval cenné rady. Velký palec nahoru!“ Jana P.

Není nad prima sousedy

Když se něco dělá srdcem…

Vzhledem k tomu, že stánek kynologického magazínu eCanis byl hned vedle toho „britského“, tak jsme měli celé čtyři dny možnost sledovat u svých sousedů práci a frmol, který tam byl od rána až do pozdního odpoledne. Nemůžeme zapomenout zmínit i neuvěřitelný zápal pro společnou věc a skvělý přístup ze strany firemního týmu. Každý zákazník měl pocit, že jsou tam jen pro něj a cítil se tam jako doma. Ochota poradit, sdílet znalosti a nasadit se s láskou ke každému chlupatému návštěvníkovi stály v každém případě za obdiv. Neustálé doplňování regálů a pozornost vůči každému detailu ukazovaly nejen odbornost, ale i oddanost a pečlivost, která se odrážela ve všem, co s nasazením sobě vlastním všichni pracovníci dělali.

Pojďte dál…

Když se něco dělá srdcem…

Stánek Vafo Praha – Brit byl rozdělený na dvě úžasné části: Brit a Carnilove. Obě části nabízely krmiva pro psy s vysokým obsahem masa, ale každá měla svůj jedinečný přístup. V části Carnilove byl prostor laděný do přírodních tónů a nabízel granule pro psy s vysokým obsahem masa, bez brambor a obilovin. Tyto granule jsou přirozeným zdrojem živin, dobře stravitelných proteinů a důležitých aminokyselin pro naše čtyřnohé kamarády. S takovou rozmanitostí a kvalitou nebylo zas až tak těžké vybrat to nej… pro konkrétní zvířátko.

„Stánek firmy Vafo Praha - Brit byl nejen o krmivech pro psy, ale o celém zážitku, který návštěvníkům zůstal v paměti!“

Vitamínová bomba

Když se něco dělá srdcem…

Přestože kvalita krmiv Brit je již dlouho známá a osvědčená, rádi bychom vám představili jedinečné Brit vitamíny, které jsou skvělým doplňkem každodenního stravování vašich psů. Jedná se o žvýkací vitamíny, které jsou vyrobeny z kvalitních přírodních surovin a obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály pro správný vývoj a zdraví našich miláčků.

V nabídce naleznete celkem šest druhů Brit vitamínů, mezi nimiž vyniká i zvláštní varianta – Brit Vitamins Calm. Tento unikátní vitamín je navržený tak, aby zklidnil psy v situacích, jako jsou cestování, hlasité zvuky či hyperaktivita. Jeho speciální složení pomáhá udržovat vašeho psa klidným a vyrovnaným i v náročných situacích.

Brit vitamíny nabízejí širokou škálu produktů, které uspokojí potřeby každého psa, ať už jde o štěně, aktivního psa nebo psa seniora. Co je důležité zdůraznit, je fakt, že naše vlastní zkušenosti nám říkají, že vitamíny psům skutečně chutnají. A to je velmi důležité.

„Osobně mohu říci, že moji psi na vitamíny vždy toužebně čekají. Stačí jen vzít krabičku do ruky a oni  už netrpělivě vyhlížejí svou dávku dobrot. To je dalším důkazem toho, že Brit vitamíny jsou opravdu výjimečné a oceněné nejen námi, ale i našimi čtyřnohými přáteli.“

Iveta Panýrková,

eCanis

Co říci závěrem?

Když se něco dělá srdcem…

Prezentace firmy Vafo Praha – Brit na letošním veletrhu představovala nejen kvalitní krmiva pro psy, ale také inovativní přírůstek v podobě Brit vitamínů. Oceňujeme snahu firmy nejen v oblasti nových trendů ve výživě zvířat, ale také že se stará o maximální spokojenost zákazníků a pečuje o pohodlí a zdraví našich psích miláčků. Spojení příjemného prostředí, profesionálního přístupu a široké nabídky produktů činilo návštěvu jejich stánku nezapomenutelnou a vzbudilo zájem o jejich výrobky. Doufáme, že i nadále budou pokračovat na této své úspěšné cestě a my se těšíme na další setkání na budoucích akcích.

 

Red.

Foto: Archiv redakce a Vafo Praha

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->