Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Corgi Race Cup 2023 už klepe na dveře!

V sobotu 22. 4. od 9 hodin se bude na psím hřišti v Praze na Kavčích horách konat již třetí ročník oblíbeného pejskařského klání Corgi Race Cup. Pokud tedy fandíte těmto malým, ale akčním sympaťákům, pak tam rozhodně nesmíte chybět.


Datum: 18.4.2023 | Zhlédnuto: 689x

Kapacita závodu byla zaplněna během dvou dnů od vyhlášení, diváci jsou však vítáni v neomezeném počtu a jejich účast je zdarma. Je přihlášeno 101 závodníků plemen Welsh Corgi Pembroke a Welsh Corgi Cardigan, kteří budou rozděleni do kategorií dle plemene a věku. Pembroke bude mít 68 zástupců, cardiganů zastoupí 33 sprinterů. Většina pejsků bude ve věku od jednoho do osmi let, těšit se můžeme také na závod štěňátek a seniorů.

Přijďte včas, jelikož se akce bude zahajovat v 9.05 hod. dogdancingovým vystoupením Lucie Doksanské s pejskem Montym. Sportovní výkony společně s roztomilostí budou tedy Corgi Race Cup rozhodně provázet už od samého začátku!

Na místě bude možné zakoupit reklamní předměty i občerstvení. Výtěžek z celé akce bude věnovaný na Československý kastrační program.    

Fandit soutěžícím a podpořit dobrou věc mohou přijít celé rodiny včetně dětských diváků. Své pejsky však tentokrát nechte raději doma a vyrazte s nimi na procházku až po půl jedné odpoledne, kdy je plánovaný konec závodu.

Těšíme se na vás!

Red.


Aktuality

Corgi Race Cup 2023 už klepe na dveře!

Dovedete si představit 101 Corgi na jednom místě? Tak to přesně nabízí víkendová nadílka zábavy a dobročinnosti na Corgi Race Cup 2023!
18.4.2023 11:31

Legendy československé kynologie...

Oblíbená rubrika, kde vám představujeme opravdové žijící i již nežijící osobnosti naší milované pejskařiny.
1.7.2022 22:01

... přejít na aktuality


-->