Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i nejočekávanější počin v roce na eCanis. Letos startujeme již čtvrtý „běh“ naší opravdu velmi oblíbené soutěže. Naši pravidelní letití čtenáři dobře vědí, co je „Adventní kalendář“ a ti noví se to nyní dozvědí.


Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!
red 15.11.2023 13228x Adventní kalendář 2023

Pokud patříte mezi ty, které baví soutěžit a chtěli byste pro sebe nebo svého čtyřnohého kamaráda pěkný dárek, pak máte obrovskou příležitost. Opět totiž startuje naše velká vánoční soutěž a vy se určitě nezapomeňte zapojit! Není to nic složitého a zabere to jen pár minut vašeho času. A my pro vás společně s našimi partnery máme opět přichystáno spoustu báječných věcí. Každý den s námi totiž můžete hrát o naprosto úžasné ceny.

Ano, čtyři roky začínáme stejnou frází. Ale co máme vymyslet jiného, když toto se tak moc hodí právě pro naši soutěž?  Ostatně posuďte sami „není snad na světě člověka, který by neznal klasický adventní kalendář“. Jenže ona tato věta naprosto přesně vystihuje podstatu našeho Adventního kalendáře, který vlastně funguje úplně stejně, jako když jej kupujeme svým dětem nebo našim milovaným domácím mazlíčkům. I u nás budete každý den otvírat jedno okénko po druhém, ale nebude v něm na vás čekat žádná sladkost, ani pamlsek, ale pořádné překvapení.

Jaký je tedy princip Adventního kalendáře 2023 na eCanis?

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Jde o skvělou vánoční soutěž, kterou redakce eCanis media, s. r. o. připravuje ve spolupráci s několika firmami a jednotlivci právě pro naše čtenáře, tedy pro vás. Ti pak mohou každý den hrát o něco moc pěkného a užitečného. V roce 2020 jsme v Adventním kalendáři rozdali ceny za neuvěřitelných 45 000 Kč. Články si přečetlo 118 000 čtenářů. V roce 2021 to byly ceny za 39 843 Kč a loni se hodnota výher opět dostala přes 40 000 Kč. Letos se částka za ceny, které pro vás máme připravené, vyšplhala také přes 40 000 Kč a to rozhodně stojí za to věnovat naší soutěži pár minut denně. Nemyslíte…?

Kde naši adventní soutěž najdete?

Adventní kalendář eCanis 2023 bude mít již tradičně své vlastní místo na hlavní stránce internetového kynologického magazínu eCanis (www.ecanis.cz), tedy stejně, jako tomu bylo v předchozích letech. Každý den se v něm s nástupem půlnoci objeví nový článek, který vám podrobně představí výrobek nebo službu, o něž budete soutěžit. Abyste na něj ale nezapomínali, tak jej budeme připomínat také na našem Facebooku a Instagramu. Pokud nás tedy pravidelně sledujete, rozhodně o nic nepřijdete.

Jak dlouho lze soutěžit?

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Soutěžit můžete každý den. Výherce budeme losovat zpětně a kontaktova o výhře jej budeme e-mailem nebo telefonicky. Jak mnozí z vás správně předpokládají, tak jako v pravém adventním kalendáři naleznete dvacet čtyři okének s čokoládou, pak i u nás bude soutěž trvat od 1. do 24. prosince 2023.

Čtyřiadvacet okének s velmi pěknými výhrami je samozřejmě jasných. Ale pozor! Máme však pro vás připravenou i VÝHRU SPECIÁLNÍ, a protože je to opravdu VELKÉ PŘEKVAPENÍ, je jasné, že toto „okénko“ samozřejmě připadá na Štědrý den, tedy na 24. prosince. Ale co tam najdete, se dozvíte opravdu až „na Ježíška“, stejně jako u ostatních okének v ten daný den. Prozradit ale můžeme, že se hraje o ceny, jako jsou vodítka, obojky, knihy, poukazy na kynologické zboží, oblečení, balonky, hračky, ale také kynologické soustřední, webináře apod. Rozhodně to stojí za to, co říkáte? Jen pár minut každý den a trocha toho pověstného štěstí!

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

Sledovat webové stránky www.ecanis.cz.

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Po přečtení dát článku na FB like, označit v komentáři alespoň tři své přátele z řad pejskařů a sdílet ho PŘÍMO Z NAŠÍ facebookové stránky https://www.facebook.com/psicasopis na svém FB profilu.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Vysvětlení pravidel

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

V každém z dvaceti čtyř článků soutěže bude někde v textu zakomponovaná indicie, kterou potřebujete získat jako součást výherního hesla. Na znění této indicie se vás zeptáme při telefonátu a oznámení, že jste byli vylosovaní jako výherci. POZOR!!! V případě, že indicii nebudete znát, pak jste v soutěži nevyhráli a my budeme kontaktovat někoho jiného. Jak tuto indicii poznáte? Bude to vždy jedno slovo nebo slovní spojení, které nebude do textu patřit.

Článek musíte sdílet přímo z naší facebookové stránky na svém FB profilu a označit minimálně své tři přátele z řad pejskařů. Pokud tak neučiníte, pak nemáte na výhru nárok. Sdílení odjinud bohužel nejsme schopní nijak monitorovat.

Tato dvě pravidla se týkají soutěžních článků od 1. do 23. prosince 2023. Pro Štědrý den pak platí pravidlo trochu pozměněné. Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všechny indicie, což můžete učinit i zpětně, chronologicky je za sebou seřadit, a pokud zavoláme právě vám, pak nám je v tomto pořadí i sdělit!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023. Každý den jeden z vás, který splní všechny výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní (např. z 1. 12. nejdéle do 6. 12., z 24. 12. nejdéle do 29. 12. apod.).

Pokud si výherce cenu nevyzvedne do jednoho měsíce, ta automaticky propadá ve prospěch zadavatele soutěže!

Držíme vám všem palce, naši milí čtenáři!

 

Red.

Foto. pixabey.com

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->