Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

Zná to každý chovatel. Jsou šelmy, které ochotně přijímají jakékoliv krmivo a dělají doslova „psí kusy“ i za kus rohlíku a jsou tací, jenž nemají na práci nic lepšího než školit svého páníčka o tom, co je a není dobré. Navíc chovatel stojí – kromě chuťové atraktivity – i před odpovědností nacházet to nejlepší složení pozitivně působí na zdraví čtyřnohého schovance. Odpovědí na obě otázky jsou mimořádně chutná a kvalitní holistická krmiva řady Carnilove vyráběná z čerstvého masa. A právě na ně navazují lyofilizované pamlsky Carnilove Raw Freeze. Protože krmivem výživa nekončí.

 

Mrazem vysušené pamlsky obsahují 94 % masa zpracovávaného v čerstvém stavu, což je „voda na mlýny“ psí mlsnosti. A protože je ve výcviku nejúčinnější motivace, jsou nové pochoutky ideálním nástrojem ke společnému tréninku. Ostatně nejde jen o povely, neboť málo co „okoření“ společný vztah páníčka se psem tak, jako chuťově explozivní dobrota.

Díky tomu, že jsou pro psa tyto poloměkké penízky silným lákadlem, fungují dobře i jako tak zvaný topper, tedy příměs do suchého krmiva, jež někteří jedinci nepřijímají zrovna s chutí. Stačí je rozdrobit mezi granule, nebo celé kousky s nimi promíchat. Psí miska už nikdy nezůstane plná.

Carnilove Raw Freeze jsou k dispozici hned v pěti masových variantách. Z nich jsou dvě monoproteinové (jehněčí a krůtí maso) a nabízí se tak pro psy s alergiemi, citlivým trávením i speciálními dietními nároky. Další tři typy kombinují dvě proteinové složky, tedy kachní s kuřetem, lososa s krocanem a krůtí se zvěřinou. Lze tak vybrat verzi pamlsků s mimořádně stravitelnými proteiny, masem s vyšší energií, či bílkovinami dominujícími v obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin působícími na zdraví (a krásu!) kůže i srsti.  

Žádné kompromisy mezi chuťovým zážitkem a zachování vysoké stravitelnosti, nebo obsahu potřebných živin a energie. To je ideální pomůcka pro odměňování, budování vztahu se psem i jako pomocník pro zatraktivnění granulovaného krmiva. Zjednodušeně: konec „vlažným“ reakcím na odměnu i krmivo, to je Carnilove Raw Freeze.

Na co má vliv mrazem sušený pamlsek Carnilove Raw Freeze Salmon & Turkey?


Otázka č. 1/5


-->