Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Hola, hola, podzime!

Také jste zvědaví, co si pro nás ti nahoře zase nachystali? Trápí vás už jen pomyšlení na to, že se plánované akce opět neuskuteční, nebo že budeme muset i venku zase pobíhat s rouškou? Na to vám odpovědět nedokážeme, ale co se chystá na eCanis, víme velmi dobře!


Hola, hola, podzime!
red. 1.10.2020 4434x Z redakce

Máme tu říjen! Je neuvěřitelné, jak rychle tím životem proplouváme. A čím jsme starší, tím plujeme rychleji a rychleji, ale nehledejme v tom nic pochmurného. Život je přeci krásný, tak proč ho nežít naplno... A třeba právě čtením našeho internetového portálu si ho zpříjemníte ještě více. Nakonec to je to, co si my v redakci přejeme ze všeho nejvíc „korona nekorona“.

Co odchází se zářím...

V září jsme se seznámili s afgánským chrtem, jehož představení jsme plánovali již strašně dlouho, a tak jsme moc rádi, že se to konečně podařilo. „Strach“ z toho, že se jedná o plemeno, které není mezi lidmi až tak rozšířené a nebude proto moc čtené, byl naprosto zbytečný. Vždyť jen samotný portrét z pera Romany Hřebejkové si přečetlo přes dva a půl tisíce čtenářů. To je prostě pecka! Zajímá vás však, který článek byl tentokrát tím nejčtenějším? Byla to Poradna pro začátečníky – Kolik štěňat dostává průkaz původu? Tento článek si otevřelo přes 12 000 čtenářů a my věříme, že byl více jak užitečný pro nejednoho z vás.

Zde si ho můžete znovu připomenout:
Poradna pro začátečníky – Kolik štěňat dostává průkaz původu?
Poradna pro začátečníky – Kolik štěňat dostává průkaz původu?

Sháníte právě čtyřnohého kamaráda a neradi byste třeba naletěli nějakým podvodníkům? ...

8.9.2020Pro začátečníky ...

A víte, co nám udělalo opravdu obrovskou radost? Spousta z vás se za námi totiž přišla začátkem září podívat a osobně se seznámit na náš stánek na FOR PETS! A toho si nesmírně vážíme. Máme vás rádi, naši milí čtenáři!

Co přinese říjen?

Máme pro vás připravený portrét stále ještě u nás méně známého plemene, a tím je lvíček. Opět tedy saháme trochu jinam, než je úplně běžné a už se moc těšíme na vaši odezvu a především jak se vám to celé bude líbit. A proč vlastně ne? Vždyť lvíčkové jsou tak milí a krásní. Scházet nebudou ani rozhovory nejen o plemeni, ale i seriály, poradny, a protože kynologická sezóna stále ještě není u konce, tak také reportáže z některých akcí. Kolik jich nakonec proběhne, ještě uvidíme, protože nám opět „hrozí“ nouzový stav.

Kdo zvítězil v našich soutěžích?

V září jsme pro vás měli připravené dvě soutěže. A zde jsou výherci:

Soutěž s e-shopem Bouda o granulky Wildes Land

Nikola Grulichová

Soutěž o Brit care mini kapsičky pro psy

 

Jaroslav Návoj

Gabriela Lustková

Martina Dlouhá

 

 

Dále bychom chtěli znovu vyzvat výherce ze srpnové soutěže s nakladatelstvím Naše vojsko, kteří se o svou výhru nepřihlásili. Pokud je znáte, zkuste jim o výhře říci.

Soutěž s nakladatelstvím Naše vojsko o knihu Německý ovčák od Karla Všolka vyhrávají:

 

Markéta Záleská

Miluše Šafránková

Václav Bureš

Měli byste chuť nás sami nějak podpořit?

Pokud se vám náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

Velmi vděční budeme i za zasílání amatérských ilustračních fotografií (případně videí) s širokou kynologickou tématikou do našeho archivu. Vzhledem k tomu, že jsme internetový magazín, nemusí být v originální velikosti, stačí nám cca 300 kB. Vaše snímky budou využité k našim článkům, do atlasu plemen apod., samozřejmě vždy s uvedením jména jejich autora a případně i s odkazem na jeho web.

Pozor, pozor!!!

 

Kalendář akcí pro rok 2021 spuštěn!!!

Plánujete v roce 2021 jakoukoliv kynologickou akci? A chtěli byste, aby se o ní dozvědělo, co nejvíce pejskařů? Pak neváhejte a zadejte si ji sami do našeho kynologického kalendáře (https://www.ecanis.cz/kalendar.html). Využijete tak jedinečné možnosti propagace vaší akce, a to ZDARMA!!! Kalendář je u nás hojně navštěvovaný a od příštího roku bude automaticky vypisovat aktuální akce na hlavní stránce našeho webu. Máte k tomu nějaké dotazy? Pak neváhejte a napište nám!

Výzva pro kynologické firmy

 

Máte bezva firmu, či dílnu zabývající se výrobou, prodejem či školením s kynologickou tématikou? A chcete o sobě dát vědět tím nejlepším možným způsobem? Pak neváhejte a napište nám do redakce (redakce@ecanis.cz), my se vám obratem ozveme s podrobnostmi.

Iveta Panýrková
panyrkova@ecanis.cz
redakce@ecanis.cz

 

Foto: Pavla Pavlíčková

Kam dál ...