Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Voňavé dobroty bez chemie pesani ocení!

Také rádi podstrojujete svým hafanům nejrůznější mňamky a samé zdravé papáníčko? Pak si určitě nezapomeňte otevřít dnešní okénko v našem Adventním kalendáři a určitě si přijdete na své! Přejeme dobrou chuť a hlavně nezapomeňte na skrytou indicii!


Voňavé dobroty bez chemie pesani ocení!
Red. 22.12.2021 14139x Adventní kalendář 2021

Každý majitel svému čtyřnohému miláčkovi rád dopřeje kromě pravidelného krmení i nějakou tu laskominu navíc. A čím dál tím častěji se lidé zajímají také o to, co do té věčně nenažrané psí tlamičky dávají a snaží se vyvarovat všudypřítomné chemii. No, řekněte sami, je možné, aby pamlsky, které mají trvanlivost dva roky, byly čistě přírodní a zdravé? Tak to ani ve snu. A přesně s touto myšlenkou, tedy dodávat na náš trh chutné a voňavé dobroty bez jakýchkoliv konzervantů přišla před pár lety sympatická Radka Skalková. A udělala dobře, protože o její výrobky značky Maso Mořkov je dlouhodobě velký zájem.

Jak to celé bylo?

Paní Radka pochází z malé vesničky u Nového Jičína. Už od dětství byli její obrovskou láskou psi a navíc ji v této zálibě velmi podporoval i její otec, který ji odmala vedl k jejich výcviku a předvádění na výstavách. Je všeobecně známé a platilo to ostatně vždy, že důležitou součástí chovu psů bylo, je a bude samozřejmě i jejich kvalitní krmení. V té době však na trhu nebyla skoro žádná průmyslová krmiva, a proto si už tehdy krmivo vyráběli sami. A světe div se, psi se dožívali vysokého věku, k čemuž kvalitní strava jistě významně přispívala.

A tuto zkušenost si Radka pamatovala, a tak se nakonec po mnohaleté práci v řeznictví rozhodla pro vlastní podnikání, a to právě v oblasti výroby krmiv pro psy. Začátky nebyly vůbec lehké, ale díky velké podpoře její rodiny a známých začala s výrobou naprosto luxusních psích pamlsků, masových konzerv a také s prodejem masa pro psy. Své výrobky připravuje v čistých a nově zřízených prostorách, které procházejí pravidelnými veterinárními kontrolami. Neustále sleduje novinky a trendy týkající se výživy pejsků a kočiček. Co více si tedy přát?

Věděli jste, že ten správný sušený masový pamlsek nemá být měkký, ale pěkně tvrdý, chrupavý a navíc voňavý tak, že by si s chutí dal nejenom pes, ale i jeho pán!

Kvalitní suroviny, kvalitní produkt!

Vynikající kvalita finálního výrobku samozřejmě přímou úměrou souvisí i s kvalitou vstupních surovin, které musí být prvotřídní. Ideálními dodavateli jsou pak místní jatka a „drobní“ řezníci, tedy žádná masová produkce např. kuřat, která jsou často živená hormony a jinými zvěrstvy. V dobrotách z Mořkova nenajdete žádné konzervační ani jiné chemické látky, to by bylo v rozporu s již nastavenou filozofií krmení zvířat. A od toho se odvíjí i doba trvanlivosti všech produktů. U sušených pamlsků se uvádí tři měsíce od data výroby. Pamlsky jsou balené do perforovaných sáčků a měly by být skladovány na suchém místě při běžné pokojové teplotě. Nic se nevyrábí na sklad, vše jde k zákazníkům čerstvé.

Vybere si opravdu každý

V nabídce firmy najdete velkou škálu sušených pamlsků z hovězího (plíce, kroužky, játra, srdce, svalovina, dršťky), vepřového (kroužky, plíce, játra, srdce) drůbežího masa (krky, žaludky, srdce, játra, křídla) a také malé rybičky. Připravují se buď jednodruhové balíčky, nebo mix, vždy dle požadavků konkrétního zákazníka. Kromě toho si lze objednat i poctivé masové konzervy ve skle, chlazené nebo mražené masové balíčky pro BARF stravu a třešinkou na dortu jsou oblíbené dorty pro psy k nejrůznějším příležitostem. Přijde-li zákazník s nějakým speciálním přáním, vždy se setká s ochotou a vstřícným přístupem. Do své. Prostě a jednoduše nemožné na počkání, zázraky do tří minut!

Takže pokud byste rádi svým pejskům dopřáli něco opravdu mňamózního, obraťte se do Mořkova nebo na našem e-shopu, kde postupně doplňujeme kopletní sortiment.

Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

... více info

Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

... více info

Sušené kousky lososa

Velice chutný a kvalitní zdroj omega masných kyselin, které působí blahodárně na srdeční činnost, trávení a imunitu pejska. 

... více info

Cenu do okénka 22. prosince 2021 věnuje paní Radka Skalková a její firma Maso pro psy Mořkov a konkrétně to bude 2 kg balíček luxusních sušených pamlsků pro psy dle vlastního výběru.

Kontakty:

Radka Skalková
Tel. +420 777 713 232
E-mail: radkaskalkova@seznam.cz

e-shop: https://www.ecanis.cz/shop/susene-maso_20.html

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv Radky Skalkové

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->