Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega úspěchu opět přichystali Adventní kalendář plný báječných dárků. Každý den můžete s námi a s našimi partnery hrát o naprosto úžasné ceny! Jste zvědaví, o co konkrétně jde?


Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Red. 26.11.2021 65159x Adventní kalendář 2021

Není snad na světě člověka, který by neznal klasický adventní kalendář. Kupujeme ho svým dětem, které si každý den otevírají jedno okénko se sladkým překvapením. Neváháme ho pořídit také našim milovaným domácím mazlíčkům. Ale tentokrát nemusíte investovat vůbec nic, a přesto u nás můžete každý den vyhrát hodně zajímavou cenu…

Co je vlastně Adventní kalendář eCanis 2021?

Adventní kalendář se letos představí našim čtenářům již podruhé. Jedná se o soutěž, kterou redakce eCanis media, s. r. o. připravuje ve spolupráci s několika firmami a jednotlivci právě pro naše čtenáře, tedy pro vás. Ti pak mohou každý den hrát o něco moc pěkného a užitečného. Loni jsme v Adventním kalendáři rozdali ceny za neuvěřitelných 45 000 Kč. Články si přečetlo 118 000 čtenářů. A letos to bude velice podobné...

Kde ho najdu?

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Adventní kalendář eCanis 2021 bude mít své vlastní místo na hlavní stránce internetového kynologického magazínu eCanis (www.ecanis.cz). Stejně jako tomu bylo loni. Každý den se v něm s nástupem půlnoci objeví nový článek, který vám podrobně představí výrobek nebo službu, o něž budete soutěžit.

Jak dlouho mohu soutěžit?

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Soutěžit o daný výrobek můžete vždy od půlnoci do půlnoci, tedy celých 24 hodin. Pak bude vždy vylosovaný jeden výherce, kterého budeme informovat o výhře e-mailem nebo telefonicky. Jak mnozí z vás správně předpokládají, tak jako v pravém adventním kalendáři naleznete dvacet čtyři okének s čokoládou, pak i u nás bude soutěž trvat od 1. do 24. prosince 2021.

Čím se náš Adventní kalendář liší od toho běžného?

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Čtyřiadvacet okének s velmi pěknými výhrami je samozřejmě jasných. Ale pozor! Máme však pro vás připravenou i VÝHRU SPECIÁLNÍ, a protože je to opravdu VELKÉ PŘEKVAPENÍ, je jasné, že toto „okénko“ samozřejmě připadá na Štědrý den, tedy na 24. prosince. Ale co tam najdete, se dozvíte opravdu až „na Ježíška“. Stejně jako u ostatních okének. Prozradit ale můžeme, že se hraje o ceny, jako jsou vodítka, obojky, knihy, poukazy na kynologické zboží, oblečení, balonky, hračky, ale také kynologické soustřední, webináře apod. Rozhodně to stojí za to, co myslíte?

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  1. Sledovat webové stránky ecanis.cz
  2. V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  3. Po přečtení dát článku like, označit v komentáři alespoň 3 své přátele z řad pejskařů a sdílet ho PŘÍMO Z NAŠÍ facebookové stránky https://www.facebook.com/psicasopis na svém FB profilu.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Vysvětlení pravidel

  1. V každém z dvaceti čtyř článků soutěže bude někde v textu zakomponovaná indicie, kterou potřebujete získat jako součást výherního hesla. Na znění této indicie se vás zeptáme při telefonátu a oznámení, že jste byli vylosovaní jako výherce. POZOR!!! V případě, že indicii nebudete znát, pak jste v soutěži nevyhráli a my budeme kontaktovat někoho jiného. Jak tuto indicii poznáte? Bude to vždy jedno slovo nebo slovní spojení, které nebude do textu patřit.
  2. Článek musíte sdílet přímo z naší facebookové stránky na svém FB profilu a označit minimálně své tři přátele z řad pejskařů. Pokud tak neučiníte, pak nemáte na výhru nárok. Sdílení odjinud bohužel nejsme schopní nijak monitorovat.

Tato dvě pravidla se týkají soutěžních článků od 1. do 23. prosince 2021. Pro Štědrý den pak platí pravidlo trochu pozměněné. Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všechny indicie, což můžete učinit i zpětně, chronologicky je za sebou seřadit, a pokud zavoláme právě vám, pak nám je v tomto pořadí i sdělit!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní všechny výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní (např. z 1. 12. nejdéle do 6. 12., z 24. 12. nejdéle do 29. 12. apod.).

 

Držíme vám všem palce, naši milí čtenáři!

 

Redakce eCanis

Foto: archiv redakce

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->