Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Není registr jako registr

Víte, která pranostika se váže k dnešnímu dni? No, přece „Lucie noci upije a dne nepřidá“! Ale my vám přidáme a to další dárek z našeho Adventního kalendáře! A copak to bude tentokrát? Je to malé, ploché a velice užitečné pro vašeho psa a potažmo i pro vás! Otevíráme společně už třinácté okénko…


Není registr jako registr
Red. 13.12.2021 15341x Adventní kalendář 2021

Snad každý člověk miluje svého psa a dělá všechno pro to, aby prožil šťastný a spokojený život po jeho boku. A k tomu patří i starost o to, aby měl venku dostatek volného pohybu. Stačí ovšem chvilka naší nepozornosti, hafana něco zaujme, začuchá se a během malé chvilky může být nenávratně pryč. Co si počít v takové situaci? Štěstí však i v tomto případě přeje připraveným! Pořídíte-li si totiž takovou šikovnou drobnou věcičku, která by rozhodně neměla scházet na obojku žádného psího miláčka, máte napůl vyhráno a váš čtyřnohý kamarád má velkou šanci, že si zase brzy bude hovět doma na vašem gauči.

Povinné čipování psů v České republice a následná registrace aplikovaného čipu k sobě samozřejmě patří a patří i k našemu dalšímu povídání.

Také jste přemýšleli, kam svého psa zaregistrovat?

Není registr jako registr

Vrtá nebo vrtala vám v hlavě také otázka, kam by bylo nejlepší svého psa zaregistrovat, aby to bylo pro vás co nejužitnější? A co takový centrální registr? Nestačil by a existuje vůbec? Takový registr by měl od roku 2022 fungovat a měla by jej spravovat Komora státních veterinárních lékařů. Nicméně při ztrátě svého či nalezení cizího psa se do něj jen tak nedostanete. To je bohužel realita. Určitě je tedy lepší si to, jak se říká, pojistit a zaregistrovat si psa ještě někde jinde. A my vám poradíme, kde je to podle nás opravdu nejlepší.

Seznamte se s Pet2Me...

Není registr jako registr

Není registr jako registr a Pet2Me je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Nejenže vám umožní registraci vašeho zvířete zcela zdarma, ale také vám k ní „přidá“ celou řadu vychytávek. Například kromě klasických údajů je možné zadat si u psa do systému také jeho zdravotní stav a zajistit tak, aby se mu v případě ztráty dostalo včasného podání léků. Získá. Dobré pro lidi, kteří často zapomínají, je i skutečnost, že tento registr vás dokáže upozornit na termín očkování nebo třeba na úhradu poplatků ze psů. A to jistě každý rád ocení.

Samotná registrace zvířete je velmi jednoduchá a rychlá. V profilu daného jedince dokonce nechybí možnost uvést záložní telefonní číslo. Je na vás, zda informace o vašem psovi doplníte ještě i o další možné údaje a využijete tím všechny funkce, které registr nabízí. Plusem je i to, že profil pejska obsahuje kromě základních dat také možnost vyplnit doplňující informace pro případného nálezce. Všechny údaje můžete rovněž rychle a jednoduše sami upravovat. To je výhodou i pro obce, útulky, veterináře a chovatelské stanice, pro které má registr udělané profily na míru, aby jim co nejlépe sloužily a mohli je spravovat kdykoliv potřebují, ve dne v noci.

Čím je firma jedinečná?

Není registr jako registr

To je velmi snadné. Registr Pet2Me nabízí také identifikační medailonky, které jsou vyrobené z odolného plastu a mají na sobě QR kód gravírovaný laserem. Zajímavý je systém uchycení medailonku na kroužek, který vás na první pohled zaujme. Avšak můžete si být jistí, že tato fixace opravdu vydrží a váš pes jej hned tak neztratí.

Jak to funguje?

Není registr jako registr

Skvělý nápad s medailonkem a unikátnost QR kódu nám umožní rychlé setkání se ztraceným psem. A jak vás zkontaktuje případný nálezce vašeho psa? Zasláním SMS zprávy a e-mailu prostřednictvím registru. Nemusíte se tedy bát, že vaše kontaktní údaje někdo uvidí. Pokud jste nastavili v profilu i záložní telefonní číslo, přijde SMS i na tento telefon. Za tyto zprávy nic neplatíte, registr Pet2Me smsky financuje za vás. A vy se tak díky medailonku se svým čtyřnohým parťákem zase rychle setkáte.

Nakonec se můžete podívat, jak to bývá dojemné:

Tak si to společně shrneme…

Není registr jako registr

Poplatek za registraci: zdarma pro všechny

Způsob registrace: online s okamžitým zobrazením

Aktualizace údajů: online s okamžitým zobrazením

Člen sdruženého mezinárodního vyhledávače Petmaxx: ano

Vlastní identifikační medailonek/známka (cena): ano (199 Kč, není však nutný k registraci)

Nahrání fotografie: zdarma

Ochrana osobních údajů: Přístup k datům uživatelů není možný na základě náhodného vyhledávání, ani po zadání kódu čipu či medailonku.

Zajímavé funkce a doplňkové služby (cena):

  • možnost registrovat více mazlíčků pod jedním profilem
  • certifikát o aplikaci identifikačního čipu k vytisknutí
  • upozornění na poplatek obci
  • přehled očkování a upozornění na jeho expiraci
  • zdravotní karta psa
  • speciální profily pro chovatelské stanice, veterináře, útulky a obce

Všechny tyto vychytávky navíc nabízí registr Pet2Me zdarma.

Není registr jako registr

Cenu do třináctého okénka Adventního kalendáře věnuje Werfft, spol., s r. o. – provozovatel registru psů Pet2Me. Jeden výherce se tedy může těšit na QR identifikační medailonek v hodnotě 199 Kč.

Kontakty:

https://www.pet2me.eu

https://eshop.pet2me.eu/

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv Pet2Me

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...
    -->