Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Není registr jako registr

Víte, která pranostika se váže k dnešnímu dni? No, přece „Lucie noci upije a dne nepřidá“! Ale my vám přidáme a to další dárek z našeho Adventního kalendáře! A copak to bude tentokrát? Je to malé, ploché a velice užitečné pro vašeho psa a potažmo i pro vás! Otevíráme společně už třinácté okénko…


Není registr jako registr
Red. 13.12.2021 4364x Adventní kalendář 2021

Snad každý člověk miluje svého psa a dělá všechno pro to, aby prožil šťastný a spokojený život po jeho boku. A k tomu patří i starost o to, aby měl venku dostatek volného pohybu. Stačí ovšem chvilka naší nepozornosti, hafana něco zaujme, začuchá se a během malé chvilky může být nenávratně pryč. Co si počít v takové situaci? Štěstí však i v tomto případě přeje připraveným! Pořídíte-li si totiž takovou šikovnou drobnou věcičku, která by rozhodně neměla scházet na obojku žádného psího miláčka, máte napůl vyhráno a váš čtyřnohý kamarád má velkou šanci, že si zase brzy bude hovět doma na vašem gauči.

Povinné čipování psů v České republice a následná registrace aplikovaného čipu k sobě samozřejmě patří a patří i k našemu dalšímu povídání.

Také jste přemýšleli, kam svého psa zaregistrovat?

Není registr jako registr

Vrtá nebo vrtala vám v hlavě také otázka, kam by bylo nejlepší svého psa zaregistrovat, aby to bylo pro vás co nejužitnější? A co takový centrální registr? Nestačil by a existuje vůbec? Takový registr by měl od roku 2022 fungovat a měla by jej spravovat Komora státních veterinárních lékařů. Nicméně při ztrátě svého či nalezení cizího psa se do něj jen tak nedostanete. To je bohužel realita. Určitě je tedy lepší si to, jak se říká, pojistit a zaregistrovat si psa ještě někde jinde. A my vám poradíme, kde je to podle nás opravdu nejlepší.

Seznamte se s Pet2Me...

Není registr jako registr

Není registr jako registr a Pet2Me je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Nejenže vám umožní registraci vašeho zvířete zcela zdarma, ale také vám k ní „přidá“ celou řadu vychytávek. Například kromě klasických údajů je možné zadat si u psa do systému také jeho zdravotní stav a zajistit tak, aby se mu v případě ztráty dostalo včasného podání léků. Získá. Dobré pro lidi, kteří často zapomínají, je i skutečnost, že tento registr vás dokáže upozornit na termín očkování nebo třeba na úhradu poplatků ze psů. A to jistě každý rád ocení.

Samotná registrace zvířete je velmi jednoduchá a rychlá. V profilu daného jedince dokonce nechybí možnost uvést záložní telefonní číslo. Je na vás, zda informace o vašem psovi doplníte ještě i o další možné údaje a využijete tím všechny funkce, které registr nabízí. Plusem je i to, že profil pejska obsahuje kromě základních dat také možnost vyplnit doplňující informace pro případného nálezce. Všechny údaje můžete rovněž rychle a jednoduše sami upravovat. To je výhodou i pro obce, útulky, veterináře a chovatelské stanice, pro které má registr udělané profily na míru, aby jim co nejlépe sloužily a mohli je spravovat kdykoliv potřebují, ve dne v noci.

Čím je firma jedinečná?

Není registr jako registr

To je velmi snadné. Registr Pet2Me nabízí také identifikační medailonky, které jsou vyrobené z odolného plastu a mají na sobě QR kód gravírovaný laserem. Zajímavý je systém uchycení medailonku na kroužek, který vás na první pohled zaujme. Avšak můžete si být jistí, že tato fixace opravdu vydrží a váš pes jej hned tak neztratí.

Jak to funguje?

Není registr jako registr

Skvělý nápad s medailonkem a unikátnost QR kódu nám umožní rychlé setkání se ztraceným psem. A jak vás zkontaktuje případný nálezce vašeho psa? Zasláním SMS zprávy a e-mailu prostřednictvím registru. Nemusíte se tedy bát, že vaše kontaktní údaje někdo uvidí. Pokud jste nastavili v profilu i záložní telefonní číslo, přijde SMS i na tento telefon. Za tyto zprávy nic neplatíte, registr Pet2Me smsky financuje za vás. A vy se tak díky medailonku se svým čtyřnohým parťákem zase rychle setkáte.

Nakonec se můžete podívat, jak to bývá dojemné:

Tak si to společně shrneme…

Není registr jako registr

Poplatek za registraci: zdarma pro všechny

Způsob registrace: online s okamžitým zobrazením

Aktualizace údajů: online s okamžitým zobrazením

Člen sdruženého mezinárodního vyhledávače Petmaxx: ano

Vlastní identifikační medailonek/známka (cena): ano (199 Kč, není však nutný k registraci)

Nahrání fotografie: zdarma

Ochrana osobních údajů: Přístup k datům uživatelů není možný na základě náhodného vyhledávání, ani po zadání kódu čipu či medailonku.

Zajímavé funkce a doplňkové služby (cena):

  • možnost registrovat více mazlíčků pod jedním profilem
  • certifikát o aplikaci identifikačního čipu k vytisknutí
  • upozornění na poplatek obci
  • přehled očkování a upozornění na jeho expiraci
  • zdravotní karta psa
  • speciální profily pro chovatelské stanice, veterináře, útulky a obce

Všechny tyto vychytávky navíc nabízí registr Pet2Me zdarma.

Není registr jako registr

Cenu do třináctého okénka Adventního kalendáře věnuje Werfft, spol., s r. o. – provozovatel registru psů Pet2Me. Jeden výherce se tedy může těšit na QR identifikační medailonek v hodnotě 199 Kč.

Kontakty:

https://www.pet2me.eu

https://eshop.pet2me.eu/

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv Pet2Me

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...