Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!

Všimli jste si, jak ten advent zase strašně rychle utekl? Už je před námi jen pár neotevřených okének v našem soutěžním kalendáři. Pojďme se tedy společně podívat, jaké překvapení se ukrývá pod číslem dvacet jedna!


Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!
Red. 21.12.2021 5420x Adventní kalendář 2021

Tentokrát vám umožníme připojit se k již druhému ročníku MET konference, která se bude konat 2. a 3. dubna 2022. Opět se usadíte k obrazovkám počítačů a telefonů a společně s ostatními profesionály a zapálenými majiteli psů budete mít možnost se vzdělávat v moderním etickém tréninku psů. Na virtuálním pódiu MET konference se sejdou trenéři, kteří aktivně přispívají k posouvání oboru. Řadu z nich najdete v programech světových konferencí, protože patří k opravdové špičce. Jazykovou bariéru pro vás i tentokrát zboří zkušení tlumočníci.

Na co nebo koho se můžete těšit?

Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!

Na pomyslném podiu vystoupí čtyři zahraniční trenérské špičky po boku tří známých českých trenérů. Čeká na vás celkem šestnáct hodin nových poznatků a rad pro každodenní život pejskařů i profesionálních trenérů. Odnesete si praktické postupy a lepší pochopení principů tréninku. Přednášky zahraničních trenérů si můžete pustit v původním znění nebo v kvalitním zpracování v češtině tak, aby vám nic neuniklo. Přednášky můžete sledovat v den konference nebo v průběhu následujícího čtvrt roku. Konferenci si užijete ze svého gauče se svým psím parťákem po boku.

Program se stále, jak se říká, ladí. Zatím snad můžeme prozradit, že se můžete těšit na tyto trenérské špičky.

  1. Chirag Patel 2 přednášky – něco o reaktivcích
  2. Michael Shikashio – něco o agresivitě
  3. Malena DeMartini – separační úzkost
  4. PŘEKVAPENÍ
  5. Martina Klimešová – využití agility a jeho principů v běžném životě (téma bude upřesněno)
  6. Julia Bukovinská – využití obedience knížku v běžném životě
  7. Martina Vondráková (Jak na drápky) – o drápcích a jejich ošetření (téma bude upřesněno)

Změna trenéra je možná.

Jak to bude probíhat?

Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!

Rozhodně potřebujete internetové připojení a počítač, tablet či mobil. Možná si říkáte, proč tato konference trvá dva dny. Důvodem jsou delší přednášky, které chce pořadatel mít. Na každý den tak připadnou čtyři přednášky, po nichž budou hosté odpovídat na vaše dotazy. Průměrná doba na jednoho přednášejícího bude dvě hodiny. To už se v jednom dni zkrátka pobrat nedá. A kdo se nestihne na přednášky podívát, má možnost kdykoli jindy během následujících třech měsíců. Program na vás po tuto dobu počká. 

Najděme „viníka“...

Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!

Kdo za celým projektem stojí? S nápadem zorganizovat online konferenci přišel trenér psů Robert Zlocha. Inspiroval se obdobnou americkou událostí, kterou chtěl původně navštívit osobně, ale pandemie mu překazila jeho plány. Online verze se mu zalíbila natolik, že se rozhodl ji zprostředkovat českým a slovenským pejskařům a trenérům. Jde totiž o snadný způsob, jak přiblížit nové myšlenky z celého světa. Více si o Robertovi můžete přečíst na jeho webu nebo na stránce jeho online kurzu.

Kvalitní překlad je samozřejmostí

Stejně jako tomu bylo při první MET konferenci i nyní vám budou k dispozici zkušení tlumočníci, jejichž práce měla při prvním ročníku velký ohlas. Chceme, abyste se dostali ke všem informacím bez jazykové bariéry.

Cenu do okénka 21. prosince 2021 věnuje Robert Zlocha. A jeden z vás, který splní podmínky soutěže, se může těšit na účast na online Met konferenci 2022.

Kontakt:

https://www.metkonference.cz

https://www.facebook.com/METkonference

https://www.instagram.com/metkonference/

https://www.psitrenink.cz

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv Roberta Zlochy

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->