Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Do každé knihovny patří veselá kniha!

Již posedmé společně nahlížíme do Adventního kalendáře eCanis a s napětím očekáváme, co pěkného se zase bude nadělovat. Doufáme, že vás soutěžení s námi baví, a proto pro vás máme také přichystaný další pěkný dárek. A co to asi bude?


Do každé knihovny patří veselá kniha!
Red. 7.12.2021 5586x Adventní kalendář 2021

Co by to bylo za Vánoce bez krásné knížky do knihovny? A pokud je ta kniha navíc ještě vtipná a pobaví, pak je to naprosto úžasné. A přesně takovou publikaci a ne-li rovnou dvě, pro vás máme v našem sedmém adventním článku nachystanou. Ale pozor!!! Nezapomeňte v textu hledat ukrytou indicii...

Seznamte se, to je Cattacan...

Každý pejskař má své oblíbené knižní nakladatelství, kde rád nakupuje. Ale zapomínáme na jeden důležitý fakt, knihy se psí tematikou se totiž vydávají i jinde! A přesně tak to je! Znáte třeba knižní nakladatelství Cattacan? My vám ho moc rádi představíme. Na svém kontě má mnoho vydaných skvělých knih a nebojí se věnovat se tématům, které je nejen baví, ale i třeba těm, kterým se v minulosti nedostalo knižního zpracování. A to je přece báječné, nemyslíte?

„Věříme, že naše knihy budou inspirativní a zajímavé i pro jejich budoucí čtenáře“, říkají v nakladatelství Cattacan.

HAFANI jsou tu dnes pro vás!

Toto výborné české nakladatelství nám jako cenu do Adventního kalendáře věnovalo dvě knihy se psí tématikou. Pokud se rádi smějete a necháváte se s nadšením přenést do světa zábavy kdykoliv a kdekoliv, pak jsou tyto publikace pro vás jako stvořené. Věřte, že nudit se určitě nebudete ani vy, ani nikdo jiný, komu jednu z nich třeba také pořídíte nebo půjčíte! Pojďme se tedy na oba HAFANY společně podívat…

Ceny do adventního okénka (knihy - Hafani a Hafani 2) pro jednoho výherce na 7. prosince 2021 věnuje knižní vydavatelství cattacan.cz

Kontakty:

https://cattacan.cz

HAFANI Madla a já

Do každé knihovny patří veselá kniha!

Róza je vedoucí lifestylového magazínu pro ženy a jako novinářka je zvyklá řešit lecjaké situace. Ale na to, že si manžel najde milenku (nevěrník mizernej), připravená nebyla. Ani na to, že přijde o práci („omlazujeme!“). A tak se z luxusního společného bytu (manželka i milenka se do něj prostě najednou nevejdou) odstěhuje do pronajatého 1+1 a zatím přijme práci redaktorky na webu o domácích mazlíčcích. Aby měla ke své nové práci dostatek inspirace, syn Adam své matce přinese jako dárek štěně labradora, které někdo odložil.

Róza radostí z nečekaného dárku zrovna neoplývá a myslí si, že je asi posledním člověkem na světě, který by měl mít psa. Nejenže místo rozhovorů s celebritami teď píše texty o klíšťatech a kočičích záchodech, ale najednou místo návštěv vernisáží a divadelních premiér kličkuje v noci mezi exkrementy na psí loučce a ráno při venčení si povídá hlavně s důchodci a bezdomovci. Ocitá se ve světě lidí, které spojuje to, že mají psa. Ale není si jistá, že je tohle ten život, který chce vést, přestože z některých pejskařů se stávají její přátelé, a přestože svět celebrit a pejskařů se jí daří propojovat. A stále také neví, jestli si chce štěně nechat. Kde by ale jinak skončilo? V útulku? Letošní. Co když je Róza někým, kdo má život téhle malé „psiny“, kterou pojmenuje Madla Labradorová, změnit? A jak Madla změní život zase jí?

A to Róza navíc ani netuší, že její labradoří holka – „psina“ Madla Labradorová – stejně jako ostatní psi život svých páníčků a paniček patřičně sarkasticky komentují.


 

HAFANI 2 Madla, já a ďas

Do každé knihovny patří veselá kniha!

Humorný příběh o soužití novinářky Rózy a labradoří holky Madly dostává nový rozměr. Kočičí rozměr. Róza váhá. Ustojí další porci všudypřítomných chlupů v bytě a fakt, že kočka je na rozdíl od psa 3D, tedy že se nepohybuje jen po ploše, ale neustále šplhá někam vzhůru? Těžko, myslí si její syn. Neměla by si do života přibrat spíš nějakýho chlapa než kočku? Rozhodně měla, myslí si i její kamarádky.  A k čemu potřebuje drzou a ukecanou kočku, když už má doma hodnýho psa? K ničemu, myslí si ten pes. Tedy psina – Madla Labradorová, která život své paničky už víc než rok komentuje a nenápadně diriguje. A nepotřebuje nikoho dalšího, kdo by jí do toho kecal.

Obě knihy doplňují vtipné ilustrace Lukáše Jandíka.

Z „kuchyně“ Moniky Seidlové…

Autorkou těchto dvou skvělých knih, které nám jistě velmi zlepší náladu, je Monika Seidlová. Monika působila v různých médiích – v rozhlase, v televizi a v několika časopisech. V roce 2008 začala pracovat pro PR oddělení TV Prima, natáčela také reportáže pro pořad TOP STAR magazín. Od roku 2016 je na volné noze. Spolupracuje s televizními produkcemi, psala scénáře pro seriály Ohnivý kuře, Modrý kód nebo Sestřičky. Píše pro televizní časopisy (TV magazín, TV star atd.) V roce 2018 jí vyšla kniha Pepa podle scénáře ke stejnojmennému filmu. V roce 2020 vydala humoristický příběh HAFANI Madla já o soužití ženy a psiny, na nějž navazují v roce 2021 HAFANI 2 Madla, já a ďas.

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...