Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kdo si hraje, nezlobí!

Vypadá to, že zima už je opravdu tady a nám se otevírá již čtvrté okénko našeho adventního kalendáře. Tentokrát si zahrajeme o věc, kterou většina psů opravdu miluje a je pro ně i dobrou motivací k práci. Jste zvědaví, co tak neodolatelného to bude?


Kdo si hraje, nezlobí!
Red. 4.12.2021 4502x Adventní kalendář 2021

Naši psi jsou většinou povahy veselé a hravé. Mají to prostě od sudiček dáno do vínku, a když je jejich páníček ještě ochotný hru odmala podporovat, máme na čem stavět i při výchově a výcviku. Co byste tedy řekli takovým báječným a téměř nezničitelným balónkům od firmy Dog balls, s. r. o.? Máte chuť si o jeden takový zasoutěžit? Pojďte tedy zkusit najít skrytou indicii…

Není balonek jako balonek...

Kdo si hraje, nezlobí!

A to je „svatá“ pravda. Ne každý míček má totiž takové vlastnosti, jako jsou právě tyto. Pokusíme se vám nyní přiblížit, v čem je tento produkt tak unikátní. Avšak nejlépe vám to stejně předvede váš pes, až budete mít tuto hračku doma. Nicméně než se rozhodnete pro pořízení tohoto balonku, měli byste vědět, že je vyrobený z přírodního kaučuku, což znamená, že je zdravotně nezávadný. Certifikát o nezávadnosti je samozřejmě k dispozici na webových stránkách Dog balls, s. r. o.  Vlastní výroba probíhá až po namíchání té správné směsi. Celý postup pak spočívá v lisování na lisovacím stroji, ve kterém je umístěná forma zajišťující výrobku požadovaný tvar. Nejprve se do ní vtlačením dodá namíchaná kaučuková směs a poté se pokračuje lisováním. Samotný proces je tzv. vulkanizace směsi za vysoké teploty. Vánoční. V hmotě podobající se plastelíně dochází k tvorbě trojrozměrné struktury makromolekul a z ní se následně stává pružný elastomer, váš míček.

Cenu do adventního okénka na 4. prosince 2021- vytuněný míček dle  vlastního výběru věnuje internetový obchod s unikátními balonky pro psy vyrobené v Čechách – Dog balls, s. r. o.

Kontakty:

http://dogballs.cz

http://shop.dogballs.cz

dballs@email.cz

Další jedinečné vlastnosti míčků od Dog balls, s. r. o.

Kaučukový míček s lanem, průměr 6cm

Téměř nerozkousatelný, plavací míček z přírodního kaučuku o průměru 6cm opatřený lanem pro snadnější házení či přetahování se psem.

... více info

O tom, že je vzhledem ke své výrobě téměř nezničitelný, jsme již hovořili. To však není jeho jedinou výhodou. Majitelé vášnivých psích „míčkařů“ jistě ocení, že je balonek snadno omyvatelný. Díky své hustotě 0,94 g/cm3 se také bez problému drží na povrchu jezer, rybníků, bazénů a ostatních vodních plochách s klidnou hladinou. Takže se neutopí. Pokud jej však hodíte do splavu, tak ho pochopitelně nezachrání ani Pánbůh. Výrobce také garantuje, že má tento míček jedinečné odrazové vlastnosti a hodí se tak na všechny druhy povrchů. Váš „letec“ bude určitě nadmíru pokojený.

Jaké jsou k dispozici druhy?

Kdo si hraje, nezlobí!

Firma vyrábí zatím dvě velikosti balonků o rozměru 4 nebo 6 cm. Jsou tedy vhodné spíše pro malá a střední plemena. U velkých psů lze používat raději jen u rozumnějších jedinců. Je to hlavně z důvodu bezpečnosti, aby se nestalo, že ho pes „vdechne“. Vybrat si můžete míček buď klasický, nebo s přidanou šňůrkou. A samozřejmě v několika barevných varietách.

O co se hraje?

Kdo si hraje, nezlobí!

Pokud jste v textu našli skrytou indicii, sdíleli článek a označili své přátele, pak jste splnili všechny podmínky a budete zařazeni do slosování o pěknou cenu. A co to bude tentokrát? Jak již jistě správně tušíte, na někoho z vás čeká vytuněný míček od firmy Dog balls, s. r. o. dle vlastního výběru.  Už víte, jaký byste chtěli?

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red:

Foto: archiv firmy Dog balls, s. r. o.

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...