Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Droga jménem EASY LONG – TWIST!

Slyšeli jste už někdy o české firmě Tamer a jejich originálních vodítkách s vychytaným systém pro úpravu jejich délky? A hodil by se vám také takový pěkný „kousek“ do psí výbavičky a navíc ještě v krásné barvě? Pak se nezapomeňte zapojit do naší adventní soutěže a co nejdříve „otevřít okénko“ s číslem šest!


Droga jménem EASY LONG – TWIST!
Red. 6.12.2021 27544x Adventní kalendář 2021

„Tak dlouho jsme hledali ideální vodítko, až jsme si ho vyrobili sami. Baví nás vymýšlet nové produkty pro chlupáče a věříme, že poctivá ruční výroba a kvalitní horolezecké materiály jsou cestou pro spokojené parťáky i páníčky“, toto se mimo jiné dočtete na stránkách ryze české firmy Tamer, která má svou základnu ve středočeském Kolíně. Tato myšlenka je již sama o sobě velmi sympatická, a když navíc nakouknete do zákulisí a poznáte tým nadšených mladých lidí, který za tím vším stojí, není jiné cesty, než jejich výrobky prostě a jednoduše vyzkoušet. Ony totiž hovoří samy za sebe. Vy si ovšem nyní můžete s námi zasoutěžit o suprové vodítko EASY LONG – TWIST!

Za vším hledej psa!

Droga jménem EASY LONG – TWIST!

Na úvod se samozřejmě sluší něco o firmě Tamer napsat, abyste věděli, do čeho vlastně jdete. Říká se, že za vším je třeba hledat ženu. Nicméně v tomto případě to ale zas až tak neplatí a je nutné poohlédnout se spíše v „čeledi“ nejlepšího přítele člověka. Ano, ano, za vším tady stojí právě pes, a žádná baba. Spoluzakladatel Tamer.cz Honza Marek si totiž před časem právě čtyřnohého parťáka pořídil a vhodné vodítko pro něj hledal tak dlouho, až si ho nakonec sám vyrobil. Lidé se ptali, co to má za pěkné vodítko a tak se to nakonec chytlo. Navíc ještě spojil příjemné s užitečným. Sám totiž v té době byl nadšeným horolezcem, stejně tak jako parta kamarádů kolem něj. Díky jeho tehdejší profesi ve výškových pracích byla kvalitní lana na lezení jeho takřka denním chlebem, a tak k výbornému materiálu měl pravdu blízko. Nápadu s výrobou odolných vodítek tedy již nic nebránilo. A tak to celé začalo…      

Se spolumajitelem firmy Tamer.cz Josefem Kunáškem jsme na veletrhu FOR PETS 2021 natočili krátký podcast, ve kterém je řečeno vše podstatné . Příjemný poslech všem:
Rozhovor s Josefem Kunáškem, spolumajitelem české firmy Tamer
Rozhovor s Josefem Kunáškem, spolumajitelem české firmy Tamer

Znáte parádní lanová vodítka nebo lehké praktické obojky od této v poslední době raketově expandující firmy na našem trhu? Jaká parta lidí stojí za těmito bezva produkty, kdy se ...

25.10.2021

Jedno vodítko nikdy nestačí

Droga jménem EASY LONG – TWIST!

Možná si řeknete, že vodítek máte doma plnou skříň a žádné další už nepotřebujete. To je naprosto v pořádku mít jich k dispozici víc. Ptáte se proč? Je to velmi jednoduché. Některé se hodí na procházky, jiné na výcvik a další třeba na stopy nebo na výstavy. Někdo vozí náhradní vodítko i v autě nebo ho má trvale pověšené na chalupě pro případ, že to nejvíce používané třeba zapomene vzít s sebou nebo ho někde prostě ztratí. Důležitou roli hraje také barevné vyvedení a to, že si můžete vše sladit i se svým oblečením a další výbavou k té či oné kynologické aktivitě.  Tak vidíte – jedno vodítko, žádné vodítko!

Varování výrobce: Vodítko EASY LONG – TWIST je vysoce návykové!

Ruční práce se cení

Droga jménem EASY LONG – TWIST!

A představte si, že firma Tamer přišla se specialitou s názvem EASY LONG – TWIST, která má patentovanou technologii umožňující majiteli psa vodítko jednoduše zkrátit nebo prodloužit na požadovanou délku a ještě si uvolnit ruce například při telefonování. Vodítko je navíc velmi pevné, tudíž nedochází k tzv. pružinovému efektu, který může být nežádoucí např. u „flexibilních“ vodítek. Nevytváří se ani špatné návyky psa při chůzi. Dalším vynikajícím komponentem je speciální karabina, která nejenže dobře „drží", ale také se s ní výborně manipuluje. EASY LONG - TWIST se prostě a jednoduše hodí pro všechny pejskaře nejen na pohodlné procházky, běh v terénu, ale také na výcvik. Je vyrobené z kvalitních a velmi odolných lan, dobře se udržuje a čistí a má na sobě minimum prvků, které lze mechanicky poškodit. V naší. To vše mu zaručuje nejen příjemné užívání, protože je relativně lehké, ale i dlouhou životnost.

Vychytávka s názvem PRUSÍK

Droga jménem EASY LONG – TWIST!

Na Wikipedii se dočtete, že Prusíkův uzel, nebo také zkráceně prusík, je označení pro speciální uzel, který je při uvolnění posuvný a při zatížení se utáhne. Skládá se z dvakrát či vícekrát provlečené liščí smyčky z tenčí šňůry nebo popruhu navinutého kolem silnějšího lana. Je důležitý v horolozectví, kde slouží jako jednoduchý prostředek pro výstup nebo upevnění na laně. A právě tento známý horolezecký stoupací uzel zajišťuje velmi jednoduchým a efektivním způsobem úpravu délky vodítka tak, jak právě potřebujeme. 

Droga jménem EASY LONG – TWIST!

Není tedy třeba žádných dalších karabinek nebo kroužků po celé délce lana. V praxi to znamená, že čím více pes táhne, tím víc se prusík stáhne a vodítko fixuje. Chceme-li ho poté opět prodloužit nebo zkrátit, docílíme toho jednoduchým manévrem našimi prsty. Systém je velmi intuitivní a celkově je to výborný nápad. 

Cenu do adventního okénka na 6. prosince 2021 věnuje česká firma Tamer.cz. Výherce se může už nyní těšit na parádní a hlavně funkční vodítko EASY LONG – TWIST dle svého vlastního výběru.

Kontakty:

www.tamer.cz

https://www.facebook.com/Tamerczofficial

Proč právě Tamer?

Droga jménem EASY LONG – TWIST!

Kromě již zmiňované značky EASY LONG dodává výrobce na trh i další druhy vodítek, povedené originální obojky, lanové hračky a také celou řadu výrobků z klasické kůže. Veškerý sortiment je nabízený v široké škále barev a velikostí, takže si vybere i ten nejnáročnější zákazník. A pokud náhodou svoji oblíbenou barvu nebo požadovanou délku vodítka v e-shopu nenajdete, zkuste se na firmu obrátit přímo, a bude-li to jen trochu možné, jistě vám rádi vyjdou vstříc a vyrobí produkt šitý na míru.

Droga jménem EASY LONG – TWIST!

Každý zákazník jistě s nadšením ocení i prvotřídní servis ze strany jakéhokoliv dodavatele. A Tamer si své klienty opravdu hýčká a o své zboží se vždy postará. Pokud by tedy cokoliv nesedělo nebo se u produktu poničilo, firma k vám pošle kurýra, který ho vyzvedne a zdarma zařídí výměnu. Ne že by se to stávalo příliš často, ale je dobré vědět, že tady jste opravdu v dobrých rukou. A to se v dnešní uspěchané době opravdu hodí. Souhlasíte?

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv firmy Tamer

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->