Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zázrak jménem EnteroZOO!

Za týden už bude po Ježíšku. Neklesejme však na mysli a pojďme otevřít již osmnácté okénko Adventního kalendáře na eCanis. Tentokrát v něm nalezneme jeden báječný produkt, který může někdy zvířeti zachránit i život. Nevěříte? Pak se můžete přesvědčit sami!


Zázrak jménem EnteroZOO!
Red. 18.12.2021 3544x Adventní kalendář 2021

Dobroty na nás, ale hlavně na naše milé čtyřnožce čekají na každém rohu. Zvláště nyní v období Vánoc. Peče se cukroví, vše krásně voní. Na zemi se najde mnoho drobečků, a i se stolem si v případě tak lákavé návnady pejsek velmi snadno poradí. Co ale dělat, když zbaští něco nevhodného, přecpe se k prasknutí nebo bude zvracet, či mít průjem? Pak každý majitel jistě ocení funkční přípravek, který milého hafana vrátí zpátky „do hry“…

Již osmnácté pomyslné okénko Adventního kalendáře na eCanis skrývá něco, co by rozhodně nemělo scházet v žádné domácí psí lékárně. A jako bonus vezměte v úvahu i fakt, že si nejen zasoutěžíte, ale také se něco nového a velmi užitečného dozvíte. Člověk se nakonec vlastně učí celý svůj život...

Dnes si můžete zasoutěžit o dietetický veterinární přípravek EnteroZOO, který umí s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. Navíc. Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou vůbec nezaregistrují. Ale pojďme se napřed podívat, co to vlastně EnteroZOO je a jak funguje...

Cenu do Adventního kalendáře na 18. 12. 2021 věnuje firma Bioline Products, s. r. o. Jeden z vás se tak může těšit na 100g balení EnteroZOO!

Kontakt:
www.enterozoo.eu
www.facebook.com/enterozoo.eu
www.instagram.com/enterozoo.cz

Zázrak jménem EnteroZOO!

Jak EnteroZOO vlatně funguje?

EnteroZOO funguje jako tato „chytrá“ houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul většiny škodlivých látek. Naopak tělu prospěšné látky EnteroZOO nesorbuje. Je to přípravek tvořený organickým minerálem a čistou vodou. Jeho aktivní látkou je polymerní organická křemičitá sloučenina s názvem Polymethylsiloxan polyhydrát. Díky těmto adsorpčním schopnostem je přípravek pro domácí a hospodářská zvířata EnteroZOO schopen vázat na sebe škodlivé látky a toxiny, jinak řečeno organismus vlastně zbaví intoxikace z různých příčin a umožňuje velmi rychle zlepšit stav zvířete. Mimo toxické látky dokáže EnteroZOO účinně vázat také patogenní baktérie a viry. S ohledem na to právě ve střevech napomáhá růstu normální mikroflóry a s tím je spojená i obnova střevní imunity zvířete. V neposlední řadě je významným benefitem gelu fakt, že po splnění své funkce je z organismu kompletně vyloučen i s navázanými škodlivinami. Detoxikační gel EnteroZOO nemá žádnou chuť ani zápach, díky čemuž zpravidla není problém podávat jej pravidelně jakémukoliv zvířeti. Nemá zásadní vedlejší účinky a tak je možnost podávat EnteroZOO nejen jako veterinární přípravek na první pomoc při průjmech a otravách, ale také pro prevenci například jako součást užívání antibiotik nebo probiotik pro psy a další mazlíčky, je možnost jej přidat k různým doplňkům stravy pro kozy, jehňata, telata a další domácí a hospodářšká zvířata včetně různých druhů ptáků, i exotických. Mezi užitím je nutno dodržet dvouhodinový odstup.

Detoxikační gel EnteroZOO nemá žádnou chuť ani zápach, díky čemuž zpravidla není problém podávat jej pravidelně jakémukoliv zvířeti!

Zázrak jménem EnteroZOO!

Snadno a rychle

Obrovskou výhodou je skutečnost, že EnteroZOO je jemný gel bez chuti a bez zápachu, což nám velice usnadňuje jeho aplikaci. Nemusíme totiž složitě vymýšlet, jak to do psa dostat. Nejjednodušší je samozřejmě podávat společně s krmením, případně na pamlsku, či rovnou z tuby, na prstu, z pytlíku nebo injekční stříkačkou přímo do tlamy. Přípravek do sebe vstřebá většinu toxinů, a právě tím zajistíme zvířeti nezbytnou první pomoc.

Pravidla soutěže

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.
Foto: archiv EnteroZOO

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Kam dál ...