Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tradici a kvalitu nelze porazit! Pojďte si zasoutěžit do Liberce!

Měli byste chuť zazávodit si na prima závodu nebo třeba přijet jen fandit ostatním? Pak je tu pro vás další pozvánka, která se prostě neodmítá! V Liberci si přijdou na své jak příznivci NZŘ, tak i IGP! Tak co, jste už zvědaví?


Tradici a kvalitu nelze porazit! Pojďte si zasoutěžit do Liberce!

Tak jako každý rok vás zveme i letos na tradiční závod O LIBERECKÝ POHÁR, který vypukne 19. září. Postavit se můžete na start již 39. ročníku tohoto klání. Necháte se nalákat?

O kvalitě tohoto oblíbeného závodu nelze nijak spekulovat. Ostatně veškeré akce, které pořádá Kynologický klub Liberec – Pavlovice, rozhodně stojí za to a jsou široko daleko vyhlášené. Ostatně vždy se o nich mluví ještě dlouho po jejich skončení.

Opravdové vzpomínky a zážitky nezískáme čtením pozvánek, ale přímo v místě takových vyhlášených akcí, jako je například tato!

Přijet na závod, kde se setkáte s fantastickou partou, zasmějete se a užijete si úžasný den plný napětí – to je to, po čem každý zapálený kynolog jistě touží. K tomu můžete navíc jako bonus připočíst také to, že se seznámíte s pár lidmi zvučných jmen a třeba si najdete i přátele, které zatím znáte jen ze sociálních sítí. Rozhodně se v Liberci budete cítit báječně! A pokud byste chtěli jít závodit, ale nechcete „ošidit“ rodinu, vezměte ji s sebou, protože nudit se zde rozhodně nebudou.

Kdy, kde a jak...?

Tradici a kvalitu nelze porazit! Pojďte si zasoutěžit do Liberce!

Závod O Liberecký pohár se koná v sobotu 19. září 2020. Pokud jste se rozhodli se soutěže zúčastnit, pak doporučujeme přihlásit se co nejdříve předem. Uzávěrka je 13. 9. 2020 a startovné činí 250 Kč. Po uzávěrce se cena navyšuje na 300 Kč. Pokud ale na závod nemůžete vyrazit, pak jej podpořte třeba tím, že budete tuto pozvánku sdílet a dostane se tak dál mezi ostatní pejskaře.

Soutěží se dle NZŘ a MZŘ v kategoriích: ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2, IGP3.

 

Foto: ing. Zdeněk Nováček

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->