Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tradici a kvalitu nelze porazit! Pojďte si zasoutěžit do Liberce!

Měli byste chuť zazávodit si na prima závodu nebo třeba přijet jen fandit ostatním? Pak je tu pro vás další pozvánka, která se prostě neodmítá! V Liberci si přijdou na své jak příznivci NZŘ, tak i IGP! Tak co, jste už zvědaví?


Tradici a kvalitu nelze porazit! Pojďte si zasoutěžit do Liberce!

Tak jako každý rok vás zveme i letos na tradiční závod O LIBERECKÝ POHÁR, který vypukne 19. září. Postavit se můžete na start již 39. ročníku tohoto klání. Necháte se nalákat?

O kvalitě tohoto oblíbeného závodu nelze nijak spekulovat. Ostatně veškeré akce, které pořádá Kynologický klub Liberec – Pavlovice, rozhodně stojí za to a jsou široko daleko vyhlášené. Ostatně vždy se o nich mluví ještě dlouho po jejich skončení.

Opravdové vzpomínky a zážitky nezískáme čtením pozvánek, ale přímo v místě takových vyhlášených akcí, jako je například tato!

Přijet na závod, kde se setkáte s fantastickou partou, zasmějete se a užijete si úžasný den plný napětí – to je to, po čem každý zapálený kynolog jistě touží. K tomu můžete navíc jako bonus připočíst také to, že se seznámíte s pár lidmi zvučných jmen a třeba si najdete i přátele, které zatím znáte jen ze sociálních sítí. Rozhodně se v Liberci budete cítit báječně! A pokud byste chtěli jít závodit, ale nechcete „ošidit“ rodinu, vezměte ji s sebou, protože nudit se zde rozhodně nebudou.

Kdy, kde a jak...?

Tradici a kvalitu nelze porazit! Pojďte si zasoutěžit do Liberce!

Závod O Liberecký pohár se koná v sobotu 19. září 2020. Pokud jste se rozhodli se soutěže zúčastnit, pak doporučujeme přihlásit se co nejdříve předem. Uzávěrka je 13. 9. 2020 a startovné činí 250 Kč. Po uzávěrce se cena navyšuje na 300 Kč. Pokud ale na závod nemůžete vyrazit, pak jej podpořte třeba tím, že budete tuto pozvánku sdílet a dostane se tak dál mezi ostatní pejskaře.

Soutěží se dle NZŘ a MZŘ v kategoriích: ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2, IGP3.

 

Foto: ing. Zdeněk Nováček

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...