Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Mistři mezi kavalíry…

Běháte se svým kavalírem agility? Nebo si jen občas „zahopsáte“ pro radost? Ať už sportujete, teprve o tom přemýšlíte nebo rádi fandíte, určitě byste neměli chybět 19. září 2020 v Praze. V osvědčených prostorách Psí akademie Dance and Jump proběhne další ročník Mistrovství ČR v agility plemene kavalír King Charles španěl.


Mistři mezi kavalíry…
Petra Víšková 8.8.2020 5077x Tam nesmíte chybět

Pod záštitou Cavalier King Charles klub Čech, Moravy a Slezska organizuje tuto sportovní událost Klub Aktij. Veškeré informace k akci (i k dalším příležitostem, jak si s kavalírem zasportovat) jsou mimo jiné ve skupině Sportování s kavalíry na FB.

O co se soutěží?

Mistři mezi kavalíry…

Na Mistrovství se stejně jako v loňském roce bude soutěžit nejen o titul Mistra ČR v agility KKCHŠ, ale také o Nejlepšího veterána tohoto mistrovství. Veteránská kategorie je otevřená všem kavalírům od osmého roku věku a poběží se na snížených překážkách. Pro hlavní kategorie i úvodní hru – štafetu dvojic – musí být kavalírovi více než rok a půl.

Nikdo neodejde s prázdnou

Mistři mezi kavalíry…

Díky laskavé podpoře hlavních sponzorů (Brit, Alavis, Psí akademie Dance and Jump, a další – jejich výčet je postupně aktualizován v Události akce) i soukromých dárců byla loni vyhlášena a plánuje se i letos řada dalších ocenění – Nejlepší pes, Nejlepší fena, Vítězové barev atp., ale také ceny útěchy pro „diskaře“, Největšího zmatkáře nebo Nejpomalejšího psa. Protože malý dárek a pamětní list čeká na každého účastníka, dá se říci, že nikdo neodejde s prázdnou. A určitě ani diváci – čeká je den mezi krásnými psy a lidmi, jejichž srdce bije v kavalířím rytmu. Nasát atmosféru můžete předem z fotografií loňského ročníku.

Je třeba výkonnostní průkaz

Mistři mezi kavalíry…

Registrace závodních týmů je otevřena na KACR, diváci jsou vítáni i bez ohlášení.

Pokud ještě nemáte výkonnostní průkaz, v příspěvku Sportování s kavalíry a na stránkách KACR najdete návod, jak o něj požádat. Učiňte tak co nejdříve, abyste ho do uzávěrky (12. 9. 2020) stihli obdržet.

Pojďte do toho!

Mistři mezi kavalíry…

Kynologický magazín eCanis, mediální partner nadcházejícího Mistrovství ČR KKCHŠ u této události určitě bude. A věříme, že i tentokrát bude o čem psát. V loňském roce se o tituly nejvyšší utkalo více než třicet týmů. Obhájí letos na parkurech Michaely Bařinkové své posty loňští vítězové Amalie Princess „Bee“ Cavalier of Paradise (Mistr ČR  KKCHŠ 2020) a Janiska Terno „Jenny“ z Kamilkové zahrady (Nejlepší veterán MČR KKCHŠ)? Nebo je o ně připravíte právě vy se svým šikovným kavalírem?

Neváhejte a přijďte se utkat o některou z řady cen, užít si den aktivně mezi čtyř- i dvounohými přáteli nebo fandit kavalírům mezi psími sportovci.  Těšíme se na vás!

 

Petra Víšková,

sportovní referent Cavalier King Charles klubu Čech, Moravy a Slezska

Ilustrační foto z MČR KKCHŠ 2019:  Martina Irglová, Psí akademie Dance and Jump

Kam dál ...