Jak se díváte na problematiku množíren psů vy?

Podělte se s námi o své mínění na ne příliš šťastný, ale bohužel ne zcela ojedinělý druh „podnikání“ některých rádoby chovatelů!

Rádi bychom se seznámili s nejfrekventovanějším názorem kynologické veřejnosti na téma: „Jak efektivně bojovat proti množírnám psů!“ Co je podle vás hlavním problémem tzv. množíren psů? Hlasujte v naší anketě nebo nám napište svůj vlastní pohled na věc! Ze všech hlasujících vylosujeme tři šťastné výherce, které odměníme tří kilovým balením kanadského krmiva K-9.

Jak hlasovat? Klikněte na políčko „Hlasovat“ a po rozkliknutí odkazu vyberte z daného bodového ohodnocení, popřípadě vložte vzkaz pro nás a zvolte kolonku „odeslat hlas“.

Každý návštěvník může hlasovat pouze jednou! Těšíme se na vaše názory, které mohou být použité pro články zaměřené na boj s množírnami.

Tato anketa je neaktivní!

Pravidla soutěže:

1.      Anketa probíhá od 23. 7. do 31. 8. 2018.

2.      Anketa je určená pro všechny čtenáře registrované na www.ecanis.cz (Nemáte-li ještě registraci, můžete tak učinit na http://www.ecanis.cz/registrace.html).

Při registraci je nutné vyplnit i e-mail, adresu a kontaktní telefon, aby bylo možné případnou výhru také doručit a výherce jednoduše kontaktovat.

Provozovatel shromažďuje o uživatelích serveru www.ecanis.cz pouze ty údaje, které jsou nezbytně nutné ke kontaktování uživatele a ty, které uživatel dobrovolně uvedl při registraci svého uživatelského účtu. Tyto údaje zároveň nepředává třetí straně, slouží pouze k identifikaci uživatele na webu www.ecanis.cz.

Odesláním registračního formuláře uživatel souhlasí se zpracováním údajů pro účel registrace.

 

4.      Každý registrovaný čtenář může v anketě hlasovat pouze jednou.

5.      Ze všech hlasujících vylosujeme tři šťastné výherce, kteří obdrží od firmy CANDY, s.r.o. níže uvedené ceny.

Partnerem akce je kanadské krmivo K-9.

 

6.     

 

Ceny pro výherce:

Tři vylosovaní hlasující obdrží tříkilové balení krmiva K-9.

 Fotografie použité v anketě vytvořila Nikola Kolářová. Na snímcích nejsou zachyceni týraní psi. Obrázky jsou pouze ilustrační.