Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sladký červen je tady!

Slyšeli jste už někdy, že se říká: „Jak červen teplem září, takový bude i měsíc září!“ Začali jsme známou pranostikou pro z našeho pohledu nejkrásnější měsíc v roce. A ač je to opravdu neuvěřitelné, tak krásný a rozkvetlý květen je pryč a přišel k nám červen.


Sladký červen je tady!

Mým nejoblíbenějším měsícem v roce je červen. A ten právě začíná. Hodlám si v něm užít každičkou minutu a vy rozhodně udělejte to samé. Je to prostě krásný a veskrze pozitivní měsíc, venku září slunce (tedy většinou), na zahrádce zraje sladké ovoce a my už se můžeme koupat venku v přírodě. Prostě sladký červen...

Co je za námi?

Rozhodně je to květen, ten se stal historií a odvál nám i bernského salašnického psa, který nás celým tímto měsícem provázel. Vás ale bude určitě zajímat, který článek trhl rekord, co se čtenosti týče. Nejčtenějším článkem uplynulého měsíce se stal již třicátý díl seriálu: „Láska prochází žaludkem! I tím psím!“ A my si vám ho samozřejmě dovolujeme znovu připomenout:

Láska prochází žaludkem! I tím psím! 30. díl
Láska prochází žaludkem! I tím psím! 30. díl

Preferujete také zdravé pamlsky z vaší vlastní dílny a vůbec se při tom nebráníte ...

14.5.2022Zdravá výživa

Co přinese sladký červen?

Sladký červen je tady!

Když jsem se dívala, jaké plemeno jsme vám představili ve stejnou dobu loni, byl to tehdy slovenský kopov, rok před tím československý vlčák a letos jdeme ještě dál na východ. Celý měsíc se budeme věnovat neskutečně krásné a impozantní rase, ovšem v mnohých z nás vzbuzující respekt a možná i trochu strach. Plemeno, o kterém se zmiňuji, je moskevský strážný pes. Jeho portrét pro nás připravila sympatická Kateřina Čiperová a těšit se na něj můžete již zítra. A možná na něj pak začnete nahlížet v úplně jiném světle. Rozhodně nebude chybět ani tradiční povídání s jeho majiteli a chovateli. Inu, nechme se každý čtvrtek příjemně překvapit.

Také v červnu na vás čekají vaše oblíbené seriály (a pozor, přibude i jeden nový), rozhovory a zajímavé články nejen z kynologického prostředí.

Co říci závěrem?

Pro mě osobně je červen velmi důležitým měsícem. Narodil se v něm můj první pes, narodila jsem se v něm i já, vdala jsem se v červnu a celkově mám tento měsíc prostě ráda. Co je ale podstatné? Přestože jsme kynologický magazín, opět nezapomeneme na naše nejmenší, protože právě nyní slaví všechny děti svůj svátek. A my jim přejeme jen to nej… nej…!

Také v květnu jsme pro vás měli připravenou lákavou soutěž. I když tentokrát jsme mysleli spíš na kočičky než na psy. Věříme však, že mezi našimi čtenáři je i mnoho jejich chovatelů a majitelů a my jsme chtěli udělat radost i jim. Ostatně i fakt, že se do soutěže zapojilo 1765 z vás, o tom jednoznačně vypovídá.

Soutěž o Brit Care Cat filetky pro mlsné kočičky vyhrávají:

  1. Huňátová
  2. Březinová
  3. Černá

Výhercům gratulujeme!

Fotosoutěž:

Internetový kynologický magazín eCanis vyhlašuje fotosoutěž na téma „Dítě a pes“. Fotografie své a svých miláčků nám v průběhu celého měsíce zasílejte na e-mailovou adresu redakce@ecanis.cz  a my tři z vás vybereme a odměníme malou pozorností.

Zasláním fotografie do redakce eCanis dáváte automaticky souhlas s jejím použitím pro redakční účely.

Nezapomeňte nás sledovat!!!

Líbí se vám kynologický magazín eCanis? Pak nás nezapomínejte sledovat nejen na webu www.ecanis.cz, ale také na sociálních sítích a také na spotify, kde každý týden vycházejí podcasty nejen z naší dílny, ale také z té společné s veterinární laboratoří Labvet.

✿ Náš INSTAGRAM: ecanis_media

✿ Náš E-SHOP a MERCH https://www.ecanis.cz/shop.html 

⊱Facebook: https://www.facebook.com/psicasopis/

⊱WEB: www.ecanis.cz

⊱spotify: ecanis.cz

Ohledně případné spolupráce nás můžete kontaktovat na e-mailu redakce@ecanis.cz.

Na všech našich sítích nezapomeňte na...!!!

LIKE, COMMENT, SUBSCRIBE! – VYJÁDŘETE SVŮJ NÁZOR, PROSÍM, JE TO PRO NÁS DŮLEŽITÉ!

Děkujeme...

Máme velkou radost, že jste tu s námi, že nás čtete, sdílíte či doporučujete. Pokud se vám náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší další činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

Výzva pro kynologické firmy

Máte bezva firmu, dílnu nebo jinou „instituci“ zabývající se výrobou, prodejem, semináři či čímkoliv jiným souvisejícím s kynologickou tématikou? A chcete o sobě dát vědět tím nejlepším možným způsobem? Pak neváhejte a napište nám do redakce (redakce@ecanis.cz), my se vám obratem ozveme s podrobnostmi.

Přátelé, jsme tu pro vás a máme vás rádi!

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->