Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Hurá, je tu srpen!

To už je jako srpen? No jo, letí to, letí a polovina prázdnin je za námi. Tak si to užívejte, co to jen půjde a samozřejmě nezapomeňte sledovat eCanis! Jsme tu pro vás s další porcí odborného čtení i příjemné zábavy!


Hurá, je tu srpen!

Letošní léto je opravdu krásné a poměrně horké. Vody moc nepadá, ale i tak si jej užíváme plnými doušky. Jediným škraloupem na tom všem je obrovská tragédie, která se šíří Národním parkem České Švýcarsko. Mě osobně to velice zasahuje, neb tam jezdíme s rodinou téměř každý rok. Modlíme se k bohu, aby seslal déšť a pomohl hasičům, kteří stále bojují s plameny. A musím neskromně přiznat, že jedním z nich je i můj bratr. Díky bráško...

Je to za námi...

Hurá, je tu srpen!

Malý akční velškorgi cardigan nás provázel celým uplynulým měsícem (červenec 2022). Inu, sama přiznávám, že mě tito psi opravdu překvapili tím, co všechno i na svých krátkých nožičkách dokážou zvládnout. I zde se opět ukazuje, že není dobré někoho soudit jen podle vzhledu, ale naopak podle skutků. Oni jsou totiž ovčáci a zvládnou skoro vše! O tom, že vás toto nepříliš početné plemeno vskutku zaujalo, svědčí i fakt, že nejčtenějším článkem měsíce června se stal právě jeden z rozhovorů zaměřených právě na toto plemeno. Zaznamenal více jak 10 000 zhlédnutí a kdo z vás jej ještě nečetl nebo by si ho rád připomenul, tak tady ho máte:

Korgi je veselý, učenlivý a zdravě sebevědomý pes!
Korgi je veselý, učenlivý a zdravě sebevědomý pes!

Těšíte se na další informace o sympatických velškorgi cardiganech? A tušili jste, že to ...

7.7.2022Rozhovory o plemeni

Podcasty eCanis  nyní již pravidelně

Naši věrní čtenáři a příznivci si jistě stačili všimnout, že jsme v našich podcastech zavedli pravidelnost. A tak se každé pondělí můžete těšit na nový díl ryze z naší dílny. Tím nejposlouchanějším v červenci byl ten o Pohraniční stráži s panem Josefem Prášilem, který oslovil více jak 3000 posluchačů a to je již velmi pěkné číslo, nemyslíte? Osobně se mi také velice líbil a kdo ho tedy ještě neslyšel, tak nemusí dlouze hledat, ale stačí kliknout sem:

O kynologii u Pohraniční stráže s Josefem Prášilem
O kynologii u Pohraniční stráže s Josefem Prášilem

Vzhledem k tomu, že na 11. července již tradičně připadá svátek Pohraniční stráže, rozhodli jsme se tento podcast vydat právě v tento den. K povídání jsme si přizvali člověka ...

11.7.2022

Podcasty jsou u nás pořád ještě novinkou. Snažíme se vybírat hosty tak, aby pro vás byli opravdu zajímaví, a něco přínosného jste se dozvěděli. A právě dnes 1. srpna 2022 vychází další a tentokrát s pejskařem tělem i duší a zároveň zakladatelem TARTu, a není jím nikdo jiný než Honza Dubový. A pokud byste ho náhodou ještě neznali, tak to můžete hned napravit a určitě se nebudete při poslechu nudit.

O kynologii, TARTu a přátelství s Honzou Dubovým…
O kynologii, TARTu a přátelství s Honzou Dubovým…

Znáte Mistra sportu a dlouholetého předsedu SKS TART Honzu Dubového? Právě on totiž ochotně přijal naše pozvání a stal se dalším hostem v podcastu eCanis! Společně jsme si povídali ...

1.8.2022

Točit podcasty je pro nás poměrně náročné a hlavně nákladné. Pokud byste nám měli chuť trochu pomoci, zvyšte jejich poslechovost tím, že je budete i sdílet.  Vám to „nic neudělá“ a nám to hodně pomůže v dalším natáčení a zlepšování ve všech parametrech. Předem děkujeme.

Co nás čeká v srpnu?

Hurá, je tu srpen!

V srpnu se můžete těšit na malé něžné a i tak trochu exotické plemeno jménem japan chin. Opět jsme si pro vás připravili celou řadu rozhovorů, které vám tuto stále ještě málopočetnou rasu v maximální možné míře přiblíží. Ale nebojte se, o své oblíbené články, rozhovory, seriály a další materiály rozhodně nepřidejte. Každý den na vás na www.ecanis.cz čeká nový TOP článek a pokaždé na jiné téma. Také jsme si pro vás v srpnu připravili jednu horkou novinku. Ale zatím vám ještě nic neprozradíme, protože vše je momentálně v chodu, ale přeci jen trochu napovíme, že do projektu zapojíme i vás a má to spojitost s dovolenou. Těšíte se? Už brzy na www.ecanis.cz! A nezapomeňte nás pravidelně sledovat!

Soutěže na eCanis

Také v červenci jsme pro vás měli připravenou lákavou soutěž a věříme, že nejen vám, ale především vašim pejskům uděláme další laskominou „z kuchyně“ Brit Care velkou radost. A kdo že bude tentokrát tím šťastným?

Soutěž o o pamlsky Brit Functional Snack!

  1. A. Sadílková
  2. D. Novotná
  3. P. Dlouhá

Výhercům gratulujeme!

Fotosoutěž

Internetový kynologický magazín eCanis vyhlašuje fotosoutěž na téma „Dítě a pes“. Fotografie své a svých miláčků nám v průběhu celého měsíce zasílejte na e-mailovou adresu redakce@ecanis.cz  a my tři z vás vybereme a odměníme malou pozorností.

Zasláním fotografie do redakce eCanis dáváte automaticky souhlas s jejím použitím pro redakční účely.

Nezapomeňte nás sledovat!!!

Líbí se vám kynologický magazín eCanis? Pak nás nezapomínejte sledovat nejen na webu www.ecanis.cz, ale také na sociálních sítích a také na spotify, kde každý týden vycházejí podcasty nejen z naší dílny, ale také z té společné s veterinární laboratoří Labvet.

✿ Náš INSTAGRAM: ecanis_media

✿ Náš E-SHOP a MERCH https://www.ecanis.cz/shop.html 

⊱Facebook: https://www.facebook.com/psicasopis/

⊱WEB: www.ecanis.cz

⊱spotify: ecanis.cz

Ohledně případné spolupráce nás můžete kontaktovat na e-mailu redakce@ecanis.cz.

Na všech našich sítích nezapomeňte na...!!!

LIKE, COMMENT, SUBSCRIBE! – VYJÁDŘETE SVŮJ NÁZOR, PROSÍM, JE TO PRO NÁS DŮLEŽITÉ!

Děkujeme...

Máme velkou radost, že jste tu s námi, že nás čtete, sdílíte či doporučujete. Pokud se vám náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší další činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

Přátelé, jsme tu pro vás a máme vás rádi!

Iveta Panýrková

 

panyrkova@ecanis.cz

Foto: red., pixhere.com, Zdeněk Straka

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->