Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Oblíbený veletrh je zpět!

A je to tady! Opět po roce Letňany zase otevřely své brány nám milovníkům zvířat. Ano, jak správně tušíte, začal již tradiční chovatelský veletrh FOR PETS. Pojďme se nyní podívat na to, co vše na vás tentokrát čeká…


Oblíbený veletrh je zpět!
red 14.4.2023 417x Tam nesmíte chybět

Opravdu neváhejte a vydejte se o dnes nebo o víkendu do Letňan. Rozhodně litovat nebudete. Věřte, že na vás čeká nekonečné množství zajímavého zboží nejen pro vaše čtyřnožce. Letňanský veletrh je vyhlášený širokým sortimentem, skvělou expozicí výrobců, ale hlavně je provázený dobrou náladou, prošpikovaný úsměvy od stánkařů a návštěvníci si mohou s sebou vzít také svého psa. A to je na tom prostě to nej!

Celý veletrh se odehrává převážně hale číslo dvě, kdy vás hned u vchodu „omráčí“ lahodná vůně kávy a s ní v ruce se můžete vydat na nákupy. Asi není v našich silách vám do detailu popsat úplně vše, co na místě objevíte, protože v nabídce výrobců najdete i to, co jste před návštěvou ani nevěděli, že vůbec existuje. A už proto byste neměli příliš váhat, a rozhodně některý den dorazit.

„Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů“

Oblíbený veletrh je zpět!

My z redakce máme tento veletrh v Letňanech velice rádi. Je prostě skvělý, protože zde objevíte opravdu všechno, na co si jen vzpomenete a nic není prakticky nemožné. Pro své čtyřnohé kamarády si v několika halách vyberete v nepřeberném množství stánků s rozmanitým sortimentem téměř cokoliv, co vás jen napadne. A to nehovoříme jen o psech, ale také o kočkách, o hlodavcích, o plazech, o ptácích nebo o rybičkách. Pokud tedy máte doma nějakého zvířecího miláčka, pak na FOR PETS 2023 rozhodně nesmíte chybět! Obrovskou výhodou je, že si každý výrobek můžete na místě tzv. osahat, ochutnat nebo vyzkoušet. Vystavovatelé vám jej také velmi ochotně a zajímavě představí. Pokud tedy něco hledáte, pak je nejvyšší čas vydat se přímo do Letňan!

eCanis je stálicí

Oblíbený veletrh je zpět!

A jako každý rok ani naše redakce nesmí na tomto oblíbeném veletrhu chybět. Také letos nás můžete přijít navštívit do haly 2 ke stánku A26, který jsme mimo jiné proměnili také v takové malé „mobilní“ podcastové studio. A tak se můžete těšit nejen na články z veletrhu, ale také na krátké podcasty se zajímavými hosty na ještě zajímavější témata. Pokud na veletrh vyrazíte, určitě se za námi stavte. Rádi si s vámi pohovoříme a představíme vám náš kynologický magazín. A možná od nás odejdete i s malým dárečkem.

V průběhu celého veletrhu můžete také po předchozí registraci na našem stánku odevzdat vzorek trusu svého zvířecího miláčka a nechat ho za zvýhodněnou cenu otestovat na přítomnost vnitřních parazitů. Podrobnosti o koprologickém vyšetření naleznete v tomto článku:

Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!
Přineste bobek (zvířecí) na For Pets!

Zvažujete v dohledné době nechat svému čtyřnohému příteli laboratorně vyšetřit trus, ...

18.3.2023Tam nesmíte chybět

Pokud se vám naše práce líbí, pak se u nás zastavte na pár slov. A můžete nás také podpořit zakoupením nějakého produktu z našeho Merch obchodu, za což vám velice děkujeme. Každým takovým nákupem totiž podporujete naši práci.

Velké napětí v Grand Prix

Oblíbený veletrh je zpět!

Také v tentokrát byla při veletrhu vyhlášena soutěž Grand Prix o nejlepší výrobek. Udělovaly se celkem tři ceny. Letos bylo do soutěže přihlášeno třináct vystavovatelů s třiadvaceti exponáty. Ty nejlepší vybírala tříčlenná komise, která zohlednila všechny parametry a vybrala dle svého uvážení ty nejzajímavější.

Rozhodování to bylo nelehké, protože vybrané exponáty byly opravdu velice zajímavé, originální a každý měl něco, jak se říká „WOW“. Jenže zvítězit může jen jeden a další dva jsou vybraní jako čestná cena bez umístění. A jak to celé dopadlo, zatím prozradit nemůžeme, protože oficiální vyhlášení se uskuteční až dnes večer přímo v místě dění.

A protože jste dočetli až sem, máme pro vás takovou nabídku. Prvních padesát čtenářů, kteří nám napíšou na redakce@ecanis.cz a dají do mailu odkaz na tento článek, od nás dostanou dvě vstupenky zdarma na veletrh FOR PETS. Tak neváhejte …

Red.

Foto:     redakce eCanis

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->