Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Online kongres pro pejskaře se blíží!

Také patříte mezi ty osvícené majitele psů, kteří se stále rádi průběžně vzdělávají v nejrůznějších oborech a odvětvích kynologie? A už jste se někdy setkali s tím, že by vám někdo nabídl něco ze svých zkušeností a „know-how“ ZDARMA? Ano, čtete správně, a pokud budete číst ještě dál, dozvíte se, jak se k tomu všemu můžete jednoduše dostat.


Online kongres pro pejskaře se blíží!

Začátkem prosince to v českých a možná i ve slovenských domácnostech ožije nejen zásluhou vánočních příprav, ale také díky online Kongresu pro pejskaře, který pro velký úspěch letos už počtvrté pořádá Romana Kuchařová z psí školy Superpes a portálu pejskarina.cz. Na diváky čeká velká porce užitečných informací od předních osobností české kynologie a k tomu všemu navíc možnost následné diskuze s přednášejícími v uzavřené facebookové skupině. Pokud byste se chtěli přidat i vy a zajímalo by vás něco bližšího, určitě si nenechte ujít náš rozhovor s organizátorkou celé akce.

Romano, prozradila byste našim čtenářům nejprve něco více o sobě a svém projektu pejskařina.cz. Čím vším se v jeho rámci zabýváte?

Dobrý den, jsem instruktorkou a majitelkou naší Psí školy SUPERPES v Lysé nad Labem a zároveň mám projekt pejskarina.cz, kde učím páníčky vychovávat své pejsky pomocí pozitivních metod, a to formou online kurzů, výzev či webinářů. Pejskařině se věnuji odmala a mými kurzy jak na cvičáku, tak i online prochází stovky psů a jejich páníčků ročně.

Přišlo mi jako zajímavá myšlenka poskytnout rozhovory s kynologickými odborníky pro veřejnost zdarma!

My se ale nyní zaměříme na online Kongres pro pejskaře, který se chystá už začátkem prosince. Jak vás vůbec napadlo pustit se do něčeho podobného?

Online kongres pro pejskaře se blíží!

Přišlo mi jako zajímavá myšlenka poskytnout rozhovory s kynologickými odborníky pro veřejnost zdarma. V pejskařině jsem, pokud vím, zatím jediná, kdo tento formát dělá, asi proto, že je okolo toho spousta práce. Nejen s tím, „dohnat“ a domluvit termíny rozhovorů se zaneprázdněnými kynology, ale i všechny ty online technikálie okolo.

K zajímavým informacím se tak dostanou páníčci, kteří mají svého pejska jen jako rodinného mazlíka, ale i zkušení pejskaři. Mohou se tak dostat k novým myšlenkám i z psích sportů nebo oborů, kterým se zrovna nevěnují. Myslím si, že informací není nikdy dost a po úspěšném prvním ročníku jsem uspořádala další a další, a letos to tedy dělám už počtvrté. Navíc v tom vidím benefit i pro mě, protože mě natáčení rozhovorů velmi baví.

Mohla byste nám tedy více přiblížit, o co přesně jde a pro koho je akce tohoto formátu vhodná?

Kongres je vhodný pro všechny páníčky a milovníky psů, kteří se rádi dozvědí nové informace ze světa pejskařiny. Rozhovory jsou pro diváky zdarma, jsou předtočené a běží online ve dnech 4. 12. – 8. 12. Letos budeme mít témata jako první pomoc pro psy, zoofarmakognosie, jak pracovat s reaktivními psy, ale i třeba proč a jak svého psa pojistit.

Registraci zdarma jako divák můžete udělat zde: https://pejskarina.cz/kongres-pro-pejskare-registrace/ a po registraci vám dorazí všechny úvodní informace na váš email. V datech, kdy pak Kongres běží, posíláme každý den přístupy k rozhovorům právě na registrované e-mailovky.

Kongres je vhodný pro všechny páníčky a milovníky psů, kteří se rádi dozvědí nové informace ze světa pejskařiny!

Pro tuto příležitost máte vytvořenou i speciální facebookovou skupinu, ve které to podle mých informací docela „žije“. Mám pravdu?

Ano, přístup k rozhovorům vždy přijde divákům na jejich e-mail, zároveň ale mohou diskutovat, ptát se a sdílet své AHA momenty ve FB skupině. Tam budou pozvaní i řečníci, proto pokud na ně mají diváci nějaké doplňující otázky, mohou se jich ve skupině ptát. Zároveň tam losujeme hodnotné ceny, letos to jsou např. knihy od Nakladatelství Plot, pamlskovníky Artiefashion čí poukázky na jídelníčky vytvořené od BARF.CZ.

Na které kynologické osobnosti se mohou účastníci letos těšit?

Online kongres pro pejskaře se blíží!

Letos jsem natočila rozhovor s Petrou Pekárkovou, která se zabývá výchovou a výcvikem reaktivních psů, dále se Zuzanou Wildmannovou, která nám poví vše o nástrahách zimy a jak našim pejskům poskytnout první pomoc třeba v případě, že nám snědí vánoční cukroví. Dále s veterinářkou Terezou Modrou, která je průkopnicí v oboru zoofarmakognosie, kdy nechá zvíře, aby si samo vybralo, kterou bylinkou či esenciálním olejem se bude léčit, pokud má fyzický, ale i psychický problém. Dále na Kongresu promluví Andrea Dunová, velmi známá terapeutka Dornovy metody a osteodynamiky. Co se týká psích sportů, nyní velmi populární rally obedience nám představí Sabina Koubková. Rozhovor poskytla i letošní držitelka titulu Mistryně světa v agility Aneta Obrusníková. No, a dozvíme se i něco o tom, proč a jak mít pejska pojištěného, a to v podání Zuzany Vitkové. Každý den Kongresu se můžete dozvědět i spoustu informací o výchově štěněte, o přivolání, o sebekontrole psů a výchově reaktivců přímo ode mě, Romany Kuchařové.

Je možné si jednotlivé rozhovory poslechnout i víckrát nebo i později ze záznamu?

Online kongres pro pejskaře se blíží!

Kongres poběží ve dnech 4. – 8. 12. 2023. Každý rozhovor je možné zhlédnout po dobu 24 hodin a poté už k němu není přístup. Další den zveřejníme další rozhovor opět po dobu 24 hodin. Pokud však divák během 24 hodinového okna nestihne rozhovor, který ho zajímá, zhlédnout, je možné, aby si zaplatil záznamy z celého Kongresu za symbolických 399 Kč a má pak přístupy navždy.

Protože už je to čtvrtý ročník, mohou si diváci zaplatit i rozhovory z minulých let – měli jsme úžasné řečníky napříč různými sporty a odvětvími, jako jsou Franta Šusta, Lenka Blachová, Bára Sajdoková, Ivana Šimůnková, Míša Andrová a další.

Co vám říkají zkušenosti z předchozích ročníků a jakou očekáváte účast?

V roce 2021 i 2022 jsme měli zaregistrovaných úžasných 1500 diváků, kteří se na Kongres dívali zdarma. Vzhledem k tomu, že Kongres už tedy nějaké své skalní fanoušky má, ráda bych se dostala na dvojnásobek tohoto čísla. Ale konečný počet diváků budeme vědět až v jeho průběhu.

Všichni registrovaní také obdrží slevové kódy na moje online kurzy a webináře, ale i na nákupy jiných užitečných pejskařských vymožeností!

Zaslechla jsem i něco o nějakých benefitech a dárcích pro přítomné posluchače…

Jak už jsem uvedla výše, pokud se divák přidá i do FB skupiny, má každý den šanci vyhrát i nějakou cenu. Ceny vybírám tak, aby byly hodnotné a pejskařům se opravdu hodily. Mohou tedy losovat o knížky, pamlskovníky či zdravé pamlsky. Všichni registrovaní také obdrží slevové kódy na moje online kurzy a webináře, ale i na nákupy jiných užitečných pejskařských vymožeností, což se v předvánočním období náramně hodí.

Pokuste se na závěr nějak osobně pozvat nebo nalákat majitele psů na tuto zajímavou akci. Proč by si ji neměli nechat ujít?

Online kongres pro pejskaře se blíží!

Pokud byste chtěli, aby váš pejsek prožil co nejkvalitnější život, určitě si nenechte Kongres ujít – získáte zdarma poznatky od předních kynologických odborníků v jejich oborech. Tato akce probíhá jen jednou za rok. Je to ideální poslech k předvánočním přípravám. Navíc je dost možné, že vyhrajete i nějakou hodnotnou cenu. Budu se na vás těšit. Registrujte se zdarma jako divák zde: https://pejskarina.cz/kongres-pro-pejskare-registrace/

 

Michaela Weidnerová

Foto: archiv Romany Kuchařové

 

https://pejskarina.cz

https://pejskarina.cz/kongres-pro-pejskare-registrace/

https://www.facebook.com/events/842523947657054

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->