Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Virtual Activity – letná výzva na pomoc útulku Tuláčik

V březnu jsme přinesli rozhovor s organizátorkou jedné z virtuálních výzev, sympatickou trenérkou agility a předsedkyní klubu KK Activity Luckou Šteinerovou. S odstupem tří měsíců se můžeme podívat, jak pokračuje její projekt Virtual activity, jakou má odezvu a kolik radosti už přinesl. Že ještě doma nemáte žádnou medaili za sportovní výkon a zároveň dobrý pocit z pomoci nějakému útulku? Tak prosím, projekt pokračuje letní výzvou!


Virtual Activity – letná výzva na pomoc útulku Tuláčik
Katka Houšková 7.6.2021 9700x Charitativní akceTam nesmíte chybět
Virtual Activity – letná výzva na pomoc útulku Tuláčik

Virtuálna výzva Virtual Activity je projekt, ktorý vznikol na finančnú pomoc útulkom. O jej prvom jarnom kole sme vás už informovali na stránkach eCanis prostredníctvom rozhovoru so zakladateľkou projektu. Prvé kolo bolo vyhlásené pre útulok Na konci sveta a putoval do neho celý výťažok z výzvy, čo bolo neuveriteľných 1530 €! Zapojilo sa 300 účastníkov. 

Letná výzva

Virtual Activity – letná výzva na pomoc útulku Tuláčik

Projekt pokračuje letnou výzvou, tentokrát pre Útulok Tuláčik v Brezne. Tento útulok spustil unikátny projekt www.zachranma.sk. Za svoje desať ročné pôsobenie zachránil už viacej ako 4000 psíkov! Ich pomoc ale často krát príde neskoro a pritom by stačilo, aby si ľudia viacej všímali zvieratá okolo seba a nebol im ich osud ľahostajný. Tento projekt umožňuje anonymné nahlásenie týraného zvieraťa a útulok mu tak môže pomôcť. Všetko je ale podmienené financiami, pomôže každé euro. 

Do výzvy sa môže zapojiť hoci kto z Českej republiky alebo Slovenska. Stačí poslať prihlášku, zaplatiť štartové 290 KČ/10,90 € a absolvovať vybranú aktivitu o minimálnej dĺžke 3 km. Maximálnu si zvolíte sami. V cene štartovného je štartovné číslo, diplom, malý darček od sponzora a hlavne krásna 3D medaila.  

Virtual Activity – letná výzva na pomoc útulku Tuláčik

Otvorené kategórie:

  1. Run - beh
  2. Canicross – beh so psom
  3. Walking - chôdza
  4. Dogtrekking – chôdza so psom
  5. Open - tu si každý účastník zvolí aktivitu ktorá mu vyhovuje. Môže to byť napríklad bicykel, korčule, kočíkovanie...
  6. Junior – pre deti do 12 rokov
Virtual Activity – letná výzva na pomoc útulku Tuláčik

Zberateľská séria

Medaily zo všetkých štyroch výziev počas jedného roka vytvoria sériu Virtuál Activity, plus získate bonusovú piatu medailu.

Všetky informácie a fotky z práve prebiehajúcich ale aj minulých výziev nájdete na

https://www.facebook.com/vyzvavirtualactivity 

Lucia Šteinerová 

Foto:  Lucia Šteinerová, Virtual Activity 

Připomeňte si rozhovor o pořádání virtuální výzvy s Luckou Šteinerovou
Virtual Acitivity
Virtual Acitivity

Všimli jste si, že jaro klepe na dveře a s dalšími virtuálními běhy se doslova roztrhl ...

Charitativní akce

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->