Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pozitivkou na výstavy a nejen tam!

Chtěli byste se naučit dokonale vystavovat svého psa a nevíte si s tím vůbec rady? Nebo byste rádi v kruhu "jen" zdokonalili své dosavadní handlerské dovednosti? A co byste řekli letnímu soustředění s Frantou Šustou a Míšou Čermáovou právě s tímto zaměřením? To je tip přesně pro vás!


Pozitivkou na výstavy a nejen tam!
Michaela Čermáková 26.3.2023 2517x Tam nesmíte chybět

Zveme vás na letní čtyřdenní psí tábor s Míšou Čermákovou a Frantou Šustou. Chtěli byste se seznámit s logikou tréninku psa (a jiných zvířat) cestou pozitivního posilování? Chtěli byste svého psa bez stresu připravit na výstavu? A chtěli byste ho naučit i něco víc? Pak přijeďte na čtyři dny na náš letní psí minitábor a nebudete litovat.

Důležitá data a informace

Pozitivkou na výstavy a nejen tam!

Kdy:                 9. – 13. 8. 2023

Kde:                 autokemp Zbýšov v Čechách

https://www.zbysovvcechach.cz/obec-7/organizace-v-obci/autokemp

Za kolik:           Za jeden den zaplatíte 800,- za celou chatku a je lhostejné, jestli v ní bude jedna nebo více osob (max. čtyři). V ceně je také rekreační poplatek, parkovné, všichni pejskové, bazén a vířivka.

Ubytování je bez stravy, v kempu je k dispozici kuchyňka, kde je lednička, mraznička a sporáky, základní nádobí. Ve vesnici je prodejna potravin. Po dohodě lze objednat od cateringové společnosti hotové obědy.

Za každou cvičící dvojici (člověk a pes) je cvičební poplatek za celý kurz 2900,-, necvičící psí doprovod má účast zdarma; přednášky jsou i pro rodinné příslušníky a necvičící kamarády zdarma. Když nebudete mít s sebou psa na cvičení, nebudete s nikým, kdo má kurz zaplacený, ale chcete se zúčastnit jako divák, zaplatíte za přednášky a možnost sledovat 2x denně výuku celkem 1500 Kč.

Co budeme dělat?

Pozitivkou na výstavy a nejen tam!

Náplň tábora vychází vstříc těm, kteří chtějí připravit svého psa na výstavu moderní nenátlakovou cestou, naučit ho několik dalších triků a při tom si osvojit metodiku tréninku pozitivním posilováním. Tábor je rozdělený do čtyř dnů, ve kterých budeme dvakrát denně trénovat a jednou denně se teoreticky vzdělávat. Nezapomínáme samozřejmě ani na volný čas pro odpočinek a vlastní zábavu (vždyť jsou prázdniny). Kromě denních praktických lekcí si během pobytu kompletně projdeme náplň seminářů Františka Šusty (Úvod do pozitivního posilování + Pozitivní posilování podrobně).

Konkrétní program

Pozitivkou na výstavy a nejen tam!

První den

Po obědě příjezd, ubytování, seznámení se. Od 19.00 do 21.00 hod. úvodní přednáška „Úvod do pozitivního posilování“ (témata „Co je to pozitivní a co negativní posilování, základní komunikační prvky v pozitivním tréninku)


Druhý den

Dopoledne: „Minivýstava“ s Míšou Čermákovou a určení toho, na čem budeme dále pracovat.

Po obědě teoretická přednáška F. Šusty – „Jak v pozitivce tvoříme chování, triky na shaping + otázka motivace“.

Odpoledne: praktický pozitivní trénink s Františkem Šustou – „naklikáme“ si psa, naučíme se první nejjednodušší cviky.


Třetí den

Dopoledne: Pracujeme na výstavním předvedení s Míšou a Františkem (procvičujeme to, co jsme si včera dopoledne určili).


Po obědě přednáška s Františkem „Jak odnaučit nevhodné chování, co je to stres a jak s ním pracovat“.

Odpoledne: Praktická pozitivka s Františkem – cvičíme trochu složitější úkoly shapingem (výběr podle vašeho zadání).

Čtvrtý den

Budete rozděleni do dvou skupin.

Dopoledne: 1. skupina dál pracuje na výstavním předvedení s Míšou a Františkem (procvičujeme to, co jsme si včera dopoledne určili), 2. skupina má volno.

Odpoledne: Skupiny se prohodí.
Po obědě teoretická přednáška podle vašeho přání (práce se skupinou a otázka, kdo je vůdce nebo zkrácený besedoseminář „Jak odnaučit“)

Pozitivkou na výstavy a nejen tam!

Pátý den

Dopoledne: Finální minivýstava s Míšou Čermákovou a „srandazávod“ v nových praktických

dovednostech naučených s Františkem.

Po obědě odjezd.

TÁBOR NENÍ URČENÝ PRO ODNAUČOVÁNÍ TĚŽKÝCH ZLOZVYKŮ, TEDY NENÍ PRO PEJSKY EXTRÉMNĚ NERVNÍ, ÚTOČNÉ, NESNÁŠENLIVÉ A JINAK NENORMÁLNÍ. VÍTÁNY NEJSOU ANI HÁRAVÉ NEBO BŘEZÍ FENY. MAXIMÁLNÍ POČET CVIČÍCÍCH DVOJIC JE JEN 18, TAK NEVÁHEJTE!

Pokud vás náš minitábor zaujal, napište Míše Čermákové e-mail na: zlaty.kavalir@seznam.cz nebo zavolejte na 603 999 379. T

Těšíme se na vás.

Míša a Franta

 

Michaela Čermáková

Foto: archiv Michaely Čermákové

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->