Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

HAFBO je tu pro vás!

Jste zrovna v té fázi, kdy hledáte v Praze a okolí vhodnou školičku pro štěňátka nebo byste se chtěli věnovat nějaké konkrétní kynologické disciplíně? Máte doma případně akčního psa, rádi byste ho vhodně zaměstnali a nevíte, kterým směrem se nejlépe vydat? A k tomu všemu upřednostňujete trénink pomocí pozitivní motivace? Zajděte se tedy podívat do Stodůlek na den otevřených dveří v HAFBO a určitě nebudete litovat!


HAFBO je tu pro vás!
red 19.4.2023 1064x Tam nesmíte chybět

Pražský výcvikový areál HAFBO je místem, kde si přijde na své téměř každý majitel psa, ať už má doma malé štěndo a zatím žádné zkušenosti, anebo je již otrlým matadorem stejně jako jeho pes. Kromě nabídky základní výchovy a výcviku se můžete společně se svým čtyřnohým parťákem zdokonalit v celé řadě nejrůznějších sportů, či zkusit něco zbrusu nového. Pokud byste chtěli trochu víc nahlédnout „pod pokličku“ toho všeho, seznámit se s prostředím i instruktory, nenechte si koncem dubna ujít Den otevřených dveří.

HAFBO je tu pro vás!

„Kužel, target, kavalety,

běhat budem jak rakety.

Balón, čočka, bedýnka,

dysbalance je vzpomínka.

Dogfitness nám pomáhá,

HAFBO to je zábava.“

HAFBO je tu pro vás!

Přijďte v sobotu 29. 4. 2023 se svými čtyřnohými parťáky na Den otevřených dveří HAFBO. Máme pro vás připravený zábavný program a ukázky z nabídky HAFBO (dogpuller, agility, hoopers, rally obedience, dogfitness). Naši vstřícní instruktoři se vám budou moc rádi osobně věnovat a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Kromě toho všeho u nás určitě najdete něco zajímavého pro psí hlavičky i tlamičky. Inspirace pro výcvik bude dosti, rádi vám se vším poradíme. Noví klienti se mohou na místě rovnou zaregistrovat do našeho výcvikového systému a ti stávající pak získat mnoho nové inspirace pro další společnou práci se psem.

 

 „Vyskoč, popros, obejmi,

pokloň se, či oběhni.

Všechno učíš bez tlaku,

jen s pamlsky ve vaku.

Pozitivka, cviky, triky,

s HAFBO cvičíš bez paniky.“

Během celé akce pak budete mít možnost osobně podpořit útulek pro týrané a opuštěné psy Dogpoint, o. p. s.

Program bude probíhat po celý den v čase od 9.00 do 19.00 hod.
Kde: HAFBO výcvikový areál Stodůlky. www.hafbezobav.eu


Těšíme se na Vás.

Věděli jste, že kynologický areál HAFBO nabízí také hlídání psů a psí hotel rodinného typu?

A možná si i vzpomenete, že jsme vám jej na stránkách našeho magazínu již představovali. Pokud vám ale rozhovor s jeho provozovatelkou unikl, můžete si ho znovu připomenout zde: 

Tak trochu jiný psí hotel…
Tak trochu jiný psí hotel…

Také byste občas potřebovali využít služeb psího hotelu a pořád si nemůžete vybrat, komu ...

5.6.2019Ostatní rozhovoryPR články

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->