Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nesmrtelné samolepky aneb Český 3D unikát!

Druhé „pomyslné“ okénko našeho Adventního kalendáře se právě otevírá. Seznámí vás s českou firmou, která stojí za něčím naprosto unikátním nejen u nás, ale také ve světě. Jste zvědaví, o co se bude dnes hrát?


Nesmrtelné samolepky aneb Český 3D unikát!
Red. 2.12.2021 27136x Adventní kalendář 2021

Kynologie je mimo jiné také životním stylem. O tom se nelze dlouze přít. A tak je pro většinu z nás velmi důležité mít na svém autě pěknou samolepku vybraného plemene, oblíbeného sportu nebo jen roztomilých psích tlapek. Jenže není samolepka jako samolepka a ty, které vám právě teď představíme, jsou naprosto jedinečné a originální...

Nesmrtelné samolepky aneb Český 3D unikát!

I když pravdou je, že my, kteří jezdíme například po výstavách nebo jiných kynologických akcích, je samozřejmě neuvidíme poprvé. Avšak možná je právě nyní ten správný čas si tu krásnou 3D samolepku, kterou již tak dlouho okukujeme, dát konečně na to své auto. Co vy na to?

Vítejte ve světě 3D!

Samolepky se dnes pochopitelně dají koupit asi úplně všude. Ovšem sympatický Jiří Linhart vyrábí naprosto originální kousky. Svým překrásným nálepkám dal totiž nejen skvělý nápad a provedení, ale také kus svého srdce. A to se na vzhledu a kvalitě každé 3D samolepky odráží. Ne nadarmo se totiž říká, že my Češi máme prostě zlaté ručičky...

Potkáte je po celém světě...

Nesmrtelné samolepky aneb Český 3D unikát!

Povídání o samolepkách s panem Jiřím je opravdu neuvěřitelně zajímavé. Zvláště když se dozvíte, kde všude lze tento báječný produkt potkat. Takovým dobrým příkladem může být jedna naše krajanka, která trávila svou dovolenou na Floridě. A tam na jednom místním autě uviděla překrásnou samolepku. Rozhodla se, že musí mít přesně takovou, a tak začala pátrat. A víte, kde ji nakonec objevila? Paradoxně cca 50 km od svého domova v Česku. Pokud tedy rovněž patříte mezi cestovatele, vůbec se nedivte, když tyto samolepky zahlédnete například v Himalájích, což by obyčejný smrtelník patrně nečekal. Potkáte je prostě od Koreje po Jižní Ameriku.

Co jsou vlastně 3D samolepky?

Nesmrtelné samolepky aneb Český 3D unikát!

Ono se snadno řekne „krásná“ samolepka, ale dovedete si představit, co všechno vlastně stojí za výsledným produktem? Je to mimo jiné i skutečný příběh, poutavý pohled do minulosti, či „duše“ každého jednotlivého výrobku… A tím je práce Jiřího Linharta tak jedinečná… Pokud si pozorně prohlédnete nádherně zpracovanou grafiku, můžete u některých plemen vidět nejen nádherného psa, ale v pozadí také „něco“ navíc, co patří přímo k dané rase. Mohou to být například střípky z jeho historie nebo něco jiného, co se k němu bezprostředně vztahuje. Možná někoho z vás napadne, kde se vzalo takové velké množství nádherných fotografií. I ty jsou originální. Všechny si je totiž Jiří Linhart nafotil sám.

„Nesmrtelné“ 3D samolepky vám vydrží na autě bez vyblednutí a újmy nekonečně dlouho!

Nepřekonatelné...

Nesmrtelné samolepky aneb Český 3D unikát!

Tyto 3D samolepky jsou, jak se říká, „nesmrtelné“. Vydrží vám na autě bez vyblednutí a újmy minimálně patnáct let. Zda to je třeba i více, zatím nevíme, protože přesně tak dlouho je firma Billyshop na trhu. Výherce. Ostatně jejich výroba není úplně snadná a ani krátká. Věděli jste například, že než se taková jedna 3D samolepka „narodí“, zaberte to i více než dvanáct hodin práce a zaměstná hned sedm lidí? Zajímavé, že? Pokud tedy opravdu vybíráte nejen něco pro sebe ale třeba také pro přítele nebo partnera pod stromeček a je to pejskař, tak věřte, že tímto 3D dárkem rozhodně nezklamete.

Cenu do adventního okénka na 2. prosince 2021 věnuje internetový obchod s 3D samolepkami www.billyshop.cz.

Kontakty:

www.billyshop.cz

billyshop@billyshop.cz

Skvělý produkt, který vás neomrzí...

Nesmrtelné samolepky aneb Český 3D unikát!

...a možná přežije i vaše auto. Ano, to jsou 3D samolepky od billyshop.cz. Ale to není vše, co tento šikovný výrobce nabízí. Pokud třeba přemýšlíte i o dalším dárku pro někoho blízkého, pak si na stránkách rozhodně prolistujte i další kategorie. Za úvahu určitě stojí krásné přívěsky na klíče nebo třeba pro dámy i na krk. Pro pány tu zase můžeme najít stylové otvíráky na pivo. Ovšem nám v redakci padly do oka nápadité, praktické a navíc ještě moc hezké klipy na výstavní čísla. I u všech těchto výrobků si samozřejmě můžete vybrat design se svým oblíbeným plemenem. Prostě pecka!

O co se hraje?

A protože se billyshop.cz stal součástí našeho Adventního kalendáře, můžete vyhrát dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru na www.billyshop.cz, a to rozhodně stojí za tu chvilku vaší pozornosti. Jak na to?

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->