Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

První disk byl hozený před patnácti lety!

Máte již zapálenou druhou svíčku na svém adventním věnci a k tomu si plnými doušky užíváte vánoční atmosféru? A zajímalo by vás, co skrývá okénko s číslem pět v Adventním kalendáři eCanis? Pak si udělejte chvilku a pojďte si ho s námi otevřít!


První disk byl hozený před patnácti lety!
Red. 5.12.2021 5059x Adventní kalendář 2021

Pokud máte doma hodně temperamentního psa a sami jste akčním páníčkem, pak by pro vás mohlo být výbornou zábavou, relaxací a třeba časem i vhodnou aktivitou se závodními ambicemi právě dogfrisbee. A když už tu hovoříme o házení psovi diskem, pak nelze nezmínit závodnice, trenérky a také rozhodčí Yvonu a Michaelu Androvy, které jsou v České republice s tímto sportem neodmyslitelně spjaté. A obě dvě stojí i za rodinnou značkou Czech Black, která se snaží vybavit vším potřebným dvou i čtyřnohé nadšence pro tuto báječnou kynologickou disciplínu. A vy můžete u nás něco z jejich sortimentu pyšnícího se výbornou kvalitou právě nyní získat...

Příběh se začal psát v roce 2006…

První disk byl hozený před patnácti lety!

Rádi bychom vám blíže představili rodinnou firmu Czech Black, která se zaměřuje na veškeré vybavení pro dogfrisbee, a to nejen pro majitele, ale také pro psy. Všechno to však odstartovalo už před patnácti lety, kdy do vzduchu vyletěl z ruky Yvony Andrové první disk. Dovedete si představit to nadšení v očích její border kolie Arnicy? A co začne bavit psa, baví většinou i jeho majitele. Tehdy to byl také u nás přelomový rok, co se tohoto sportu v České republice týče. A právě v té době paní Yvona s dalšími dvěma nadšenci založila v současnosti již velmi silný a početný DiskDog klub, který sdružuje většinu příznivců frisbee u nás. Ceny. Za zmínku určitě stojí i fakt, že v roce 2017 byla uvedená do síně slávy tohoto klubu. A její nadšení rostlo, navíc tato aktivita oslovila i její dceru Michaelu. Co více si přát?

Začátky jsou vždycky těžké

První disk byl hozený před patnácti lety!

Chuť trénovat, zdokonalovat se a závodit byla obrovská, ale pořád chybělo dostupné kvalitní „náčiní“ a další nezbytné doplňky pro provozování takové úžasné kynologické disciplíny. A tak si Yvona s Michaelou řekly, proč nezačít na náš trh dodávat přesně to, co je tolik potřeba. Využily tedy veškeré své zkušenosti a nasbírané informace, které následně promítly i do svých výrobků.  V roce 2010 totiž společně založily nyní už známou rodinnou firmu Czech Black. Dnešní generace to už má vlastně daleko jednodušší. Stačí kliknout na https://eshop.czechblack.com/ a nalezne vše potřebné pod jednou střechou. Navíc se jedná o produkty vlastní výroby nebo ty oběma dámami ověřené a odzkoušené. Nakonec není žádný problém otevřít si na webu záložku s recenzemi, a tam uvidíte, že značka Czech Black je ceněná po celém světě.

A chcete-li se přesvědčit, jak to u Czech Black létá, jukněte se sem:

Ráj na zemi

První disk byl hozený před patnácti lety!

E-shop Czech Black je naprostým rájem pro milovníky dogfrisbee! Najdete v něm opravdu vše, na co si jen vzpomenete a co vlastně potřebujete k tomuto nádhernému akčnímu sportu. V první řadě je to samozřejmě obrovský výběr disků jak pro zábavu, tak i pro profi závodníky. Za super nápad považujeme i širokou škálu nejrůznějších kompletů a setů. Je jasné, že každý majitel potřebuje také kvalitní a hlavně funkční oblečení s řadou vychytávek pro tu či onu kynologickou disciplínu, na což rodina Andrových také pamatovala. A za zmínku jistě stojí i řada šikovných doplňků, jakou jsou nejrůznější tašky na výstroj, cestovní misky, vodotěsná pouzdra, odolné hračky a rovněž něco na zub. Vybere si určitě každý nejen sám pro sebe, ale i třeba dárek pro někoho blízkého.

Proč právě Czech Black?

První disk byl hozený před patnácti lety!

Webové stránky firmy stojí určitě za návštěvu, protože kromě široké nabídky vybavení pro dogfrisbee, jsou nabité i celou řadou důležitých informací souvisejících právě s tímto sportem. Zajímají vás základní informace o házení diskem? Víte, co byste měli mít na sobě, aby to pro vás i pro psa bylo bezpečné? Potřebujete si pro svého čtyřnohého parťáka vybrat ten správný talíř a nevíte si s tím rady? Stáli byste o nějaké tréninkové tipy?  To vše a mnohem více naleznete u Czech Black. Tady jste opravdu v dobrých rukou, nikoliv však krále Miroslava, ale Yvony a Michaely Andrových. Přesvědčit se můžete sami…

Cenu do adventního okénka na 5. prosince 2021 věnuje česká rodinná firma Czech Black, která se zabývá prodejem a výrobou zboží pro aktivní sport dogfrisbee. Do soutěže věnuje pro jednoho výherce poukaz v hodnotě 500 Kč.

Kontakty:

https://czechblack.com

https://eshop.czechblack.com

https://www.facebook.com/czechblack

https://www.instagram.com/czechblackcom/

O co se hraje?

Výherce se může těšit na poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup zboží v e-shopu Czech Black. Ale nezapomeňte, že musíte najít indicii skrytou v textu a dodržet také pravidla, která jsou popsána níže. Takže neváhejte a do soutěže se určitě zapojte! Držíme palce!

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv czechblack.com

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...