Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dárek pro vás od nás!

Dnešní okénko je trochu jiné, a to především proto, že je v něm dárek od nás pro vás. Moc si ceníme toho, že jste s námi a rozhodli jsme se tři z vás odměnit malým dárkem od nás, který vás bude v novém roce provázet každým dnem.


Dárek pro vás od nás!
19.12.2021 13434x Adventní kalendář 2021

Dnešní okénko je trochu jiné, a to především proto, že je v něm dárek od nás pro vás. Moc si ceníme toho, že jste s námi a rozhodli jsme se tři z vás odměnit malým dárkem od nás, který vás bude v novém roce provázet každým dnem.

Od začátku měsíce vás seznamujeme s různými firmami, podnikateli a s jejich úžasným zbožím, výrobky, pochutinami, krmením pro psy, či službami. Úmyslně jsme si ale nechali jedno okénko také sami pro sebe, abychom mohli někoho z vás obdarovat a zároveň tak i představili novinku letošního roku, což je náš stolní kalendář Legendy československé kynologie.

Možná byste chtěli vědět pár věcí o nás...

Začali jsme v lednu 2016 a výhradně jako PDF magazín, který vycházel jedenkrát za měsíc a vy jste si jej mohli stáhnout zdarma. PDF časopis vycházel každého 16. v měsíci a měl cca padesát stran. U jeho zrodu stály dvě dlouholeté kamarádky Iveta Panýrková a Naděžda Aronová.

Dárek pro vás od nás!

V této podobě jsme fungovali až do května roku 2017, kdy se k nám do týmu přidal Michal Svoboda, který vlastní firmu CRnet, s.r.o. A jako správný majitel společnosti, která tvoří weby, se okamžitě zapojil do úplné přestavby našich stránek. Ty se rázem změnily k nepoznání. A také přišel s návrhem vydávat každý den jeden článek online. A jeho nápad s online články se ukázal jako ta pravá cesta, kterou by se eCanis měl vydat. A tak se pokračovalo dále ve složení jeden redaktor, jeden grafik a jeden IT specialista. Jenže s přibývajícími čtenáři a každodenním vydáváním článků jsme v této sestavě přestali stíhat a bylo třeba povolat do týmu dalšího schopného člověka. Jenže ono to není jen tak! Naštěstí jsme ale jednoho favorita nebo spíše favoritku měli a byla to, jak se říká trefa, do černého. V říjnu 2017 do našeho týmu vstoupila skvělá posila, dlouholetá kamarádka a zároveň bývalá kolegyně z jiného kynologického tištěného media Michaela Weidnerová. Ta se zapojila do své práce tak, že se hned první měsíc postarala o úplně první portrét plemene na eCanis (do té doby jsme plemena pouze srovnávali).

Dárek pro vás od nás!

V lednu 2019 jsme udělali další velkou změnu – úplně jsme upustili od vydávání PDF formátu eCanis. A tím jsme se proměnili opravdu jen v online verzi. Našlo se několik fanoušků, kteří nám psali, kde je PDF a že jim na stránce schází. Ovšem kdo ví, co ukáže budoucnost. Možná někdy uděláme nějakou VIP sekci právě ve formě PDF. Další posila do týmu přibyla v lednu 2020, a nebyl to nikdo jiný než naše oblíbená autorka a dopisovatelka Kateřina Houšková. A v této sestavě fungujeme až do dnešních dní.

Legendy československé kynologie 2023

Na počest některým legendám československé kynologie byl vytvořen tento stolní kalendář.

... více info

Na stránkách eCanis najdete mnoho zajímavých článků, rozhovorů, reportáží, seriálů, poraden, soutěží atd. a to vše by samozřejmě nešlo bez našich skvělých externistů, kteří nám své materiály pravidelně dodávají. Namátkou můžeme zmínit například četníka Michala Dlouhého, Ing. Luďka Nováka, Bc. Kateřinu Šponarovou, Michaelu Čermákovou, pěknou, Bc. Vladimíru Tichou, Jiřího Ščučku, dále asi nejoblíbenějšího českého trenéra současnosti Roberta Zlochu a mnoho dalších... Věříme, že právě díky vám všem bude eCanis stále tak dobře fungovat, jako tomu bylo doposud.

Cenu do okénka 19. prosince 2021 věnuje eCanis media, s. r. o. Na tři výherce bude čekat stolní kalendář Legendy československé kynologie, který naleznete také na našem e-shopu.

www.ecanis.cz

www.facebook.com/psicasopis

www.instagram.com/ecanis_media

Pravidla soutěže

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->