Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dárek pro vás od nás!

Dnešní okénko je trochu jiné, a to především proto, že je v něm dárek od nás pro vás. Moc si ceníme toho, že jste s námi a rozhodli jsme se tři z vás odměnit malým dárkem od nás, který vás bude v novém roce provázet každým dnem.


Dárek pro vás od nás!
19.12.2021 2529x Adventní kalendář 2021

Dnešní okénko je trochu jiné, a to především proto, že je v něm dárek od nás pro vás. Moc si ceníme toho, že jste s námi a rozhodli jsme se tři z vás odměnit malým dárkem od nás, který vás bude v novém roce provázet každým dnem.

Od začátku měsíce vás seznamujeme s různými firmami, podnikateli a s jejich úžasným zbožím, výrobky, pochutinami, krmením pro psy, či službami. Úmyslně jsme si ale nechali jedno okénko také sami pro sebe, abychom mohli někoho z vás obdarovat a zároveň tak i představili novinku letošního roku, což je náš stolní kalendář Legendy československé kynologie.

Možná byste chtěli vědět pár věcí o nás...

Začali jsme v lednu 2016 a výhradně jako PDF magazín, který vycházel jedenkrát za měsíc a vy jste si jej mohli stáhnout zdarma. PDF časopis vycházel každého 16. v měsíci a měl cca padesát stran. U jeho zrodu stály dvě dlouholeté kamarádky Iveta Panýrková a Naděžda Aronová.

Dárek pro vás od nás!

V této podobě jsme fungovali až do května roku 2017, kdy se k nám do týmu přidal Michal Svoboda, který vlastní firmu CRnet, s.r.o. A jako správný majitel společnosti, která tvoří weby, se okamžitě zapojil do úplné přestavby našich stránek. Ty se rázem změnily k nepoznání. A také přišel s návrhem vydávat každý den jeden článek online. A jeho nápad s online články se ukázal jako ta pravá cesta, kterou by se eCanis měl vydat. A tak se pokračovalo dále ve složení jeden redaktor, jeden grafik a jeden IT specialista. Jenže s přibývajícími čtenáři a každodenním vydáváním článků jsme v této sestavě přestali stíhat a bylo třeba povolat do týmu dalšího schopného člověka. Jenže ono to není jen tak! Naštěstí jsme ale jednoho favorita nebo spíše favoritku měli a byla to, jak se říká trefa, do černého. V říjnu 2017 do našeho týmu vstoupila skvělá posila, dlouholetá kamarádka a zároveň bývalá kolegyně z jiného kynologického tištěného media Michaela Weidnerová. Ta se zapojila do své práce tak, že se hned první měsíc postarala o úplně první portrét plemene na eCanis (do té doby jsme plemena pouze srovnávali).

Dárek pro vás od nás!

V lednu 2019 jsme udělali další velkou změnu – úplně jsme upustili od vydávání PDF formátu eCanis. A tím jsme se proměnili opravdu jen v online verzi. Našlo se několik fanoušků, kteří nám psali, kde je PDF a že jim na stránce schází. Ovšem kdo ví, co ukáže budoucnost. Možná někdy uděláme nějakou VIP sekci právě ve formě PDF. Další posila do týmu přibyla v lednu 2020, a nebyl to nikdo jiný než naše oblíbená autorka a dopisovatelka Kateřina Houšková. A v této sestavě fungujeme až do dnešních dní.

Legendy československé kynologie

Na počest některým legendám československé kynologie byl vytvořen tento stolní kalendář.

... více info

Na stránkách eCanis najdete mnoho zajímavých článků, rozhovorů, reportáží, seriálů, poraden, soutěží atd. a to vše by samozřejmě nešlo bez našich skvělých externistů, kteří nám své materiály pravidelně dodávají. Namátkou můžeme zmínit například četníka Michala Dlouhého, Ing. Luďka Nováka, Bc. Kateřinu Šponarovou, Michaelu Čermákovou, pěknou, Bc. Vladimíru Tichou, Jiřího Ščučku, dále asi nejoblíbenějšího českého trenéra současnosti Roberta Zlochu a mnoho dalších... Věříme, že právě díky vám všem bude eCanis stále tak dobře fungovat, jako tomu bylo doposud.

Cenu do okénka 19. prosince 2021 věnuje eCanis media, s. r. o. Na tři výherce bude čekat stolní kalendář Legendy československé kynologie, který naleznete také na našem e-shopu.

www.ecanis.cz

www.facebook.com/psicasopis

www.instagram.com/ecanis_media

Pravidla soutěže

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Kam dál ...