Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Snad konečně přijde teplo...

V červnu deštivo a chladno způsobí rok neúrodný snadno. I takto zní jedna z pranostik na měsíc červen. Chladu a deště jsme si užili dost a doufejme, že už bude klid a první letní měsíc bude teplý. Ostatně všechny nás u srdce začíná hřát již jen fakt, že konečně můžeme ven na kynologické akce...


Snad konečně přijde teplo...

Abychom v úvodu měsíce nehovořili jen o počasí a rozvolnění, pojďme se podívat na to, co je pro dnešní den mezinárodně důležité – slavíme Den dětí... Proto určitě  nezapomeňte svou milou ratolest obejmout, možná zajít na zmrzku, anebo na nějakou akcičku připravovanou právě pro ně. A víte co? Pošlete nám fotečku, jak vaše děti tráví Dětský den se svým psím parťákem...

Snad konečně přijde teplo...

Dětmi to však nekončí. Rádi bychom jim věnovali více prostoru a tak se určitě můžete každý týden na našich stránkách seznámit s nějakým tím malým pejskařem, kterému sice ještě teče mléko po bradě, ale jeho věrný pes k němu oddaně shlíží a čeká, co spolu zase budou podnikat. A věřte, že malí psovodi, které vám v červnu představíme, jsou opravdu úžasní.

Vraťme se ale do chladného května...

V květnu jsme se na našich stránkách věnovali naprosto fascinujícímu tříkilovému drobečkovi jménem ruský toy a mohli se tak seznámit nejen s ním, ale také s lidmi kolem něj. Nejčtenějším článkem měsíce se stal rozhovor s „novou“ tváří mezi autory na stránkách eCanis. Povídání s Jakubem Slavíkem si přečetlo více jak 10 000 čtenářů a jistě se i vy nemůžete dočkat jeho nového článku, který na vás bude čekat rovněž v červnu.

Nejčtenější čánek května 2021
Mít po svém boku psa není samozřejmostí!
Mít po svém boku psa není samozřejmostí!

Souhlasíte, že chování psů, jejich výchova či výcvik není pro každého z nás jen ...

RozhovoryZajímavostiModerní výcvik psů

Co přinese červen?

Snad konečně přijde teplo...

Úmyslně zde připomínám, že loňský červen patřil slovenskému národnímu plemeni československý vlčák. A přesně o rok později zamíříme opět k našim východním sousedům a budeme se věnovat plemeni možná ne zrovna nejpočetnějšímu, ale o to zajímavějšímu. Věříme, že slovenský kopov si jistě získá vaši přízeň a rádi si přečtete všechno, co jsme o něm pro vás připravili. Ale co dál kromě tradičních seriálů a rozhovorů? Jak jsem již nastínila v úvodu, hlavní roli u nás budou hrát určitě děti a těšit se můžete i na nějakou tu reportáž z kynologické akce, protože ty už konečně začaly...

 

Kdo se bude radovat?

V květnu jsme pro vás měli připravené také dvě soutěže. Jako již tradičně na vás čekala soutěž s VAFO Praha a také s e-shopem Bouda. A jak to dopadlo, přátelé?

Soutěž s Britem o funkční pamlsky pro psy vyhrávají:

Jana Nová

Karin Doubravská

Petra Pořízková

 

Soutěž s Boudou o Balíček dobrot BLUE TREE vyhrává:

@kaisey.targaryen.fire

Děkujeme...

Máme velkou radost, že jste tu s námi, že nás čtete, sdílíte či doporučujete. Pokud se vám náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší další činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

Výzva pro kynologické firmy

Máte bezva firmu, dílnu nebo jinou „instituci“ zabývající se výrobou, prodejem, semináři či čímkoliv jiným souvisejícím s kynologickou tématikou? A chcete o sobě dát vědět tím nejlepším možným způsobem? Pak neváhejte a napište nám do redakce (redakce@ecanis.cz), my se vám obratem ozveme s podrobnostmi.

Snad konečně přijde teplo...

Přátelé, děkujeme za vaši přízeň a užívejte léto!

 

Iveta Panýrková

Foto: Barbora Švůgrová

panyrkova@ecanis.cz
redakce@ecanis.cz

Kam dál ...