Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Červenec je za námi, ale se špici se neloučíme...

Není to tak dlouho, co jsme se radovali z toho, že jsou před námi dva měsíce prázdninové pohody a ejhle, jeden už je pryč. To nám však nevadí...


Červenec je za námi, ale se špici se neloučíme...
1.8.2020 3850x Z redakce

Když jsme se v červenci pouštěli do portrétování špiců, ani jsme netušili jak zajímavé, avšak náročné to bude. Nikdo z redakce doma toto plemeno nemá, a i když nám ne vše kolem nich není neznámé, netušili jsme, že „problematika“ chovu je tak rozmanitá. Nicméně v povídání o špicích pokračujeme i v srpnu...

Nejvíce vás zajímalo...

Červenec je za námi, ale se špici se neloučíme...

Nejčtenějším článkem měsíce července se stal rozhovor s chovatelkou pomeranianů paní Hankou Brzobohatou https://www.ecanis.cz/clanky/mezi-nemeckym-spicem-a-pomeraniem-je-obrovsky-rozdil-_1543.html který si přečetlo necelých 8000 čtenářů. Ale dle celkové sledovanosti se ukázalo, že tento měsíc všemu vévodí opravdu špicové, neboť rozhovory s chovateli se vyšplhaly na několik tisíc zhlédnutí.  Moc nás těší, že vás to tak baví. Nás to potom baví ještě víc – děkujeme za vaši přízeň.

Nově jsme představili...

Červenec je za námi, ale se špici se neloučíme...

V červenci jsme vám s potěšením představili dva nové seriály. První je seriál o úpravě srsti psů a je z dílny Evy Durasové, jejíž jméno není našim čtenářů úplně neznámé. První díl tohoto seriálu se věnuje koupání psů a v červenci si ho u nás přečetlo více jak 1200 čtenářů. Druhý nový seriál se nese ve sportovním duchu a Iveta Chomátová nám v něm představuje zatím stále nepříliš rozšířené dogfrisbee. Nicméně je vidět, že i tento sport si u nás už opravdu začíná získávat své skalní příznivce, protože během prvních čtrnácti dní oslovil hned 1300 čtenářů. Moc všem děkujeme...

Číst eCanis se vyplatí!

Červenec je za námi, ale se špici se neloučíme...

To rozhodně ano! Naši pravidelní čtenáři vědí, že pro vás máme každý měsíc připravené zajímavé soutěže o velmi pěkné ceny. Pravidelně tak u nás můžete vyhrát dobroty od Vafo Praha, s. r. o. nebo bezvadné kynologické knihy od nakladatelství Naše vojsko. Kromě toho nyní každý měsíc „hrajeme“ i o něco dalšího navíc. Aktuálně jsou to soutěže s kynologickou halou Bouda, respektive s jejich e-shopem v Boudě a také s naším oblíbeným německým ovčákem Egonem. A pokud to ještě nevíte, sledujte pravidelně i náš Facebook nebo Instagram (ecanis_media)nebo navštivte naši rubriku PR. Dozvíte se víc!

Co přináší srpen?

Opět špice, špice a zase špice, jak jsme již nakousli v úvodu článku. Ale posuneme se výškově trochu nahoru a probereme si ty velké. Jako vždy na vás budou čekat soutěže, rozhovory, zajímavé odborné články, a naše oblíbené seriály. Těšíme se na vaši přízeň

Kde se s námi můžete v nejbližší době potkat?

Červenec je za námi, ale se špici se neloučíme...

Je nám milou povinností vám oznámit, že pokud nás chcete poznat osobně a třeba si i popovídat, pak máte možnost a to hned zkraje září na našem oblíbeném veletrhu FOR PETS. Budeme tam pro vás jako každoročně od čtvrtka do neděle, to jest  od 3. – 6. 9. 2020 PVA EXPO Praha na FOR PETS. A již tradičně pro vás v srpnu spouštíme soutěž o vstupenky na tento veletrh. Tak nás nezapomeňte sledovat!!!

Měli byste chuť nás sami nějak podpořit?

Nedávno nám od jedné čtenářky přišel do redakce nezvyklý dotaz. Jak si nás může předplatit, aby měla přístup ke všem článkům. To nás velice potěšilo, moc jsme jí poděkovali a zároveň informovali o tom, že všechny články jsou u nás přístupné zdarma, stejně tak jako kompletní použití webu. Databáze, inzerce, atlasy atd. A celé nás to vlastně přivedlo i k myšlence, proč vlastně ne? Pokud se vám tedy náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

 

Velmi vděční budeme i za zasílání amatérských ilustračních fotografií (případně videí) s širokou kynologickou tématikou do našeho archivu. Vzhledem k tomu, že jsme internetový magazín, nemusí být v originální velikosti, stačí nám cca 300 kB. Vaše snímky budou využité k našim článkům, do atlasu plemen apod., samozřejmě vždy s uvedením jména jejich autora a případně i s odkazem na jeho web.

Pozor, prosím...!

Pokud jste pořadatelem nějaké kynologické akce a chtěli byste o ní dát vědět ostatním, napište nám do redakce a my vám s propagací rádi a profesionálně pomůžeme.

 

A já se s vámi pomalu rozloučím a popřeji krásný zbytek léta, a hlavně bez úpalu.

 

Iveta Panýrková
panyrkova@ecanis.cz
redakce@ecanis.cz

 

Foto: Hanka Brzobohatá, Iveta Chomátová, Markéta Sousedíková, Nikola Kolářová

Kam dál ...