Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Březen – za kamna rozhodně nevlezem!!!

Vypadá to, že zima je již definitivně pryč a my pochopitelně dychtivě vyhlížíme z oken jaro. Den se prodlužuje, a tak můžeme být konečně se psy v pohodě venku déle než do čtyř a víc toho také s nimi stihneme. A co nás společně čeká?


Březen – za kamna rozhodně nevlezem!!!

Nejdříve budeme jako vždy trošku bilancovat a ohlédneme se za měsícem, který právě skončil, a hned poté nahlédneme pod pokličku toho, co nás čeká v následujících týdnech. A vy budete jako vždy u toho!

Co přinesl únor?

Březen – za kamna rozhodně nevlezem!!!

Druhý měsíc letošního roku utekl jako voda, a protože byl jako již tradičně kratší, měli jsme trochu problém, abychom se vůbec vešli s naplánovanými materiály. Některé z nich jsme tak museli překlenout do března, takže o ně samozřejmě nepřijdete.

 

Celkem jsme pro vás vydali třicet článků. Neječnějším z nich se se 6345 zhlédnutími stal další díl z našeho čtenářského „koutku“, a tím byla recenze knihy „Kynologická příručka“ (https://www.ecanis.cz/clanky/kdo-ji-koupi-neprohloupi-_1412.html?pid=97). O její reedici jste navíc měli možnost v prvních dvou měsících roku soutěžit. Jména výherců se již brzy dozvíte na našem Facebooku a Instagramu.

 

Celý měsíc jsme se věnovali Jack Russell teriérům. Všechny materiály o tomto malém, ale rychlém a akčním úžasňákovi pro vás připravila naše nová kolegyně Katka Houšková. A víte, který z článků o čiperných russllících u vás slavil největší úspěch? Byl to rozhovor s Kristýnou Hnětilovou, autorkou portrétu plemene a držitelkou čekatelství šampionátu práce CACT, který si přečetlo více jak 3500 čtenářů (https://www.ecanis.cz/clanky/jack-mi-vyhovuje-po-vsech-strankach-_1414.html).

Přijďte za námi i na Instagram!!!

Přátelé, pozor! Jdeme s dobou, a tudíž jsme „oprášili“ i asi již před rokem zřízený Instagram a začínáme pravidelně fungovat i tam. Tudíž, chcete-li být v centru dění, a aby vám neunikla žádná novinka, článek, soutěž či jiná zajímavost, rozhodně nás začněte sledovat nejen na Facebooku, ale i na této platformě! Najdete nás tam jako @ecanis_media! Budeme se na vás těšit!

 

Vaše like i komentáře náš velmi těší a inspirují v další práci. A pokud máte chuť nás i trochu podpořit, co nejvíce sdílejte naše články a řekněte o nás také ostatním!

Člověk je tvor soutěživý!

Pravidelní čtenáři jistě zaznamenali nové soutěže na eCanis, ve kterých budeme i nadále s radostí pokračovat. A tak se nezapomeňte včas zapojit, protože ceny jsou více než lákavé.

Jaký bude březen?

Březen – za kamna rozhodně nevlezem!!!

Už zítra se společně podíváme k protinožcům, a to rovnou do Austrálie! Vyrazíte s námi? Plemenem měsíce se totiž stává australská kelpie. Jako první vás s ní seznámí autorka portrétu Lucie Zochová a věřte, že je opravdu na co se těšit. Lucie totiž neponechala nic náhodě, a nejenže nám kelpinky opravdu důkladně představí, navíc ještě připravila samostatný článek o jejich poutavé, místy i poněkud tajemné historii. A kromě toho se jako vždy každý čtvrtek můžete těšit i na rozhovor s některým z chovatelů nebo majitelů AKE.

 

Celý měsíc vám budeme opět každý den dávat nové a nové čtení o našich milovaných psech. A rozhodně přitom nezapomeneme ani na ženy, protože v březnu přece slaví svůj svátek. A tak nezapomeňte, že v neděli osmého si budeme povídat jen o nich a kynologii. A pokud byste měli nějaké staré fotografie, příběhy či zážitky vázající se k tomuto významnému dni, a pošlete nám je, velice rádi je u nás zveřejníme. Vše můžete zasílat na redakce@ecanis.cz.

A ještě jedna novinka!

V průběhu března u nás zprovozníme zbrusu novou rubriku s názvem SKRZNASKRZ, a v ní vám budeme příležitostně nabízet i zajímavé články týkající se přírody, myslivosti, sokolnictví, koňů, koček nebo i jiných živočišných druhů. Při naší práci se totiž čím dál tím častěji setkáváme i s tématy, které sice nejsou o psech, ale milovník všeho živého si je velmi rád přečte. Tak co tomu říkáte?

 

Krásný březen všem, přátelé...

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

redakce@ecanis.cz

 

Foto: Nikola Kolářová

Březen – za kamna rozhodně nevlezem!!!
Kam dál ...