Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vítejte v barevném světě Iridog!

Halo, halo! Nezapomeňte si dnes otevřít už čtrnácté okénko v našem adventním kalendáři! Budete překvapení, co skrývá a určitě by se něco z toho mohlo hodit vám, vašemu pejskovi nebo třeba i kočičce. Tak hodně štěstí v soutěži!


Vítejte v barevném světě Iridog!
Red. 14.12.2021 4149x Adventní kalendář 2021

Stylové a hlavně originální chovatelské potřeby by chtěl mít pro svého psa nebo kočku doma jistě každý z nás. Měly by samozřejmě lahodit lidskému oku a ideálně i ladit s naším interiérem. A také aby je neměl úplně každý. Tak přesně s touto myšlenkou šla před jedenácti lety usměvavá Irena Červeníková do vlastního podnikání. Potřebovala tehdy pěkný a hlavně kvalitní pelíšek pro svoji fenku Aidu. Takový, který bude nejen pěkný, ale také se hned po druhém vyprání nerozpadne nebo nezdeformuje. A to už byl od nápadu jen malý krůček k velkému činu. A tak vznikla značka Iridog, která je tu pro všechny majitele čtyřnohých mazlíčků.

Od pelechů po kompletní vybavení  

Vítejte v barevném světě Iridog!

Pelíšky začaly frčet a výroba postupně nabývala na obrátkách. Ozývali se čím dál tím častěji spokojení zákazníci, kteří se začali vyptávat, zda by nebylo také to či ono a co všechno by ještě potřebovali. Paní Irenka se tedy chytila příležitosti a začala vymýšlet jak ještě rozšířit svou nabídku a uspokojit rozrůstající se klientelu. Sama nemá ráda masovou průmyslovou výrobu, chce být na trhu jedinečná a do každého svého výrobku vdechla i část své duše. V současné době na www.iridog.cz seženete kromě široké škály a typů pelechů pro všechna plemena, také boudičky, kukaně, klokánky, vaky na záda, polštáře, obojky, vodítka, tašky, misky, nejrůznější komplety a sety, schůdky pro psy a mnoho dalšího rozmanitého zboží. Vše se vyrábí ručně a šikovné švadlenky dokáží ledacos vykouzlit i na přání zákazníka.

Dopřejme našim psům komfort!

Vítejte v barevném světě Iridog!

Ve firmě se rovněž klade velký důraz na kvalitu vstupních materiálů, z čehož jasně vyplývá, že se obloukem vyhýbají jinde často používané netkané textilii a také nejměkčím typům molitanů. K výrobě se využívá především vyzkoušená česká bavlna, ze které se běžně šije i povlečení pro lidi a dále potom například pevná batohovina. Dna u pelíšků, boudiček a kukaní jsou zateplená. Veškeré materiály jsou stálobarevné (nepouští tedy) a vše lze bez problému prát v pračce. Od redakce. Celkově se vychází z přirozených potřeb spousty našich psů spát se svým pánem nejlépe v posteli. V pelíšcích značky Iridog se naši zvířecí miláčci cítí téměř identicky. 

„Upřednostňuji originalitu, kvalitu materiálu a jeho zpracování“, říká Irena Červeníková, majitelka firmy Iridog.

Pohodlný odpočinek pro vašeho psa

Vítejte v barevném světě Iridog!

Preferujete spíš obdélníkový pelech nebo raději oválný? Pojďme se nyní společně podívat na ten obdélníkový. Dá se říci, že je nejvhodnější pro psy větších plemen, kteří se do něj pohodlně složí. Měkké vyvýšené okraje navíc zajišťují dokonalé pohodlí jeho čtyřnohého uživatele. Navíc ještě tento typ disponuje takovou vychytávkou. Je totiž ušitý jako oboustranný. Stačí jej tedy jen převrátit a náhle máte rozdílnou barevnou kombinaci. To ale není jeho jedinou výhodou. Kromě kvalitního materiálu a precizního zpracování jsou potah i polštář na zip a tedy snímatelné a je možné vše vyprat v pračce, kdykoliv je to potřeba. A vzhled? Jedna báseň!

Klokánky nejen na výlety

Vítejte v barevném světě Iridog!

Klokánky se hodí zejména pro menší psíky nebo také pro štěňátka a kočky. Majitelé je mohou využívat především při cestování, kde plní roli jakési přepravky, ale zajišťují zvířeti i komfort pelíšku. U firmy Iridog si zákazníci mohou vybrat ze čtyř nabízených variant – klokánky s batohovinou a bavlnou s polstrovanými popruhy, klokánky šusťákové s batohovinou s polstrovanými popruhy, zimní klokánky s batohovinou a chlupem a klokánky s batohovinou a bavlnou. Všechny jsou opět s láskou dělané, velmi pohodlné a vychytané do nejmenších detailů, veškeré komponenty přesně sedí a do sebe navzájem zapadají. Pokud zrovna o podobném produktu uvažujete, tady chybu rozhodně neuděláte.

Cenu do adventního okénka na 14. prosince 2021 věnuje firma IRIDOG. Výherce získá poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup v e-shopu www.iridog.cz dle vlastního výběru.

Kontakty:

Tel.:+420 777 661 010

E-mail: info@iridog.cz

www.iridog.cz

https://www.facebook.com/Iridog

https://www.instagram.com/iridog

Schody „do nebe“

Vítejte v barevném světě Iridog!

Že jste ještě o schodech pro psy neslyšeli? A k čemu jsou vůbec dobré? Využití najdou ve všech domácnostech, kde žije štěně, malý pejsek, kočka, senior, či zvíře nemocné, které se již obtížně dostává na svá oblíbená místa, jako jsou třeba pohovka, křeslo, vaše postel nebo jiná vyvýšená místa. Takto svému chlupatému kamarádovi zajistíte bezproblémový přesun tam, kde to má rád a přitom ještě pošetří své klouby. Schody se vyrábějí jako trojnášlapové se snímatelným potahem, který lze samozřejmě vyprat nebo případně vyměnit za jiný vzor. Design je navíc možné barevně sladit třeba s pelíškem. Ještě váháte? Už nemusíte.

Zlaté české ručičky…

Vítejte v barevném světě Iridog!

Spíš by se ale dalo říci zlaté ručičky paní Irenky a jejího kolektivu. My jsme se snažili z široké nabídky www.iridog.cz vypíchnout ty výrobky, které nás v redakci zaujaly nejvíce a mohly by se líbit i vám. To ale zdaleka není vše, co tato ryze česká firma na náš trh dodává. A dodává to s láskou k poctivému řemeslu.

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

 

Red.

Foto: archiv Ireny Červeníkové

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...