Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zůstaňte s námi i poslední měsíc v roce!

Sníh se letos ohlásil celkem brzy, otázkou však zůstává, zda budou tentokrát ty Vánoce konečně bílé… Uvidíme! Jisté je, že nás nejspíš opět čekají různá nepříjemná omezení. Ale milí pejskaři, nenechme se „otrávit“, vždyť jsou před námi svátky klidu, míru a pokoje. A my všichni jsme přece pozitivní, smýšlením samozřejmě… A s naším čtyřnohým miláčkem můžeme naštěstí ven vždy! Tak si to zkusme užít, jak to jen půjde!


Zůstaňte s námi i poslední měsíc v roce!
Iveta Panýrková 1.12.2021 19807x Z redakce

Každopádně Vánoce jsou časem, kdy se rodiny a blízcí přátelé nejen setkávají, ale také si dělají navzájem radost krásnými dárky. Nezapomeňte tedy pravidelně sledovat kynologický portál eCanis, protože pro vás máme kromě jiného přichystaný i celý ranec nádherných cen. Stačí se nám každý den jen malou chviličku věnovat a k tomu mít i trochu toho pověstného štěstí. Budeme držet palečky i tlapičky!

Listopad už odvál vítr...

Zůstaňte s námi i poslední měsíc v roce!

Nejbarevnější měsíc roku je pryč. Byl krásný, byl barevný a přinesl nám spoustu pěkných zážitků. My se ale zaměříme na eCanis. V listopadu jsme vám v rámci profilu plemene představili psa, který není příliš rozšířený, to však neznamená, že by nemohl zaujmout. Mohli jste se seznámit s exotickým ibizským podengem. Nejčtenějším článkem minulého měsíce se s celkovým počtem 7444 zhlédnutí stal překvapivě ten o pekelných psech, který si vám dovolujeme připomenout níže. Je velice zajímavé procházet si čtenost jednotlivých témat a rubrik a pravidelně zjišťovat, co vás nejvíce baví a jak se to třeba vzhledem k ročnímu období i mění. Klidně nám napište, kam u nás nejraději „chodíte“ právě vy a jaké články byste třeba do budoucna přivítali.

Nejčtenější článek měsíce listopadu:
Pekelní psi a kde se vzali?
Pekelní psi a kde se vzali?

Historky o hrůzostrašných černých psech s planoucíma očima mají svůj původ již v dobách ...

3.11.2021Zajímavosti

Prosinec bude tak trochu jiný

Zůstaňte s námi i poslední měsíc v roce!

Říká se, že změna je život, o tom se rozhodně nedá přít. Tak pokud jste si zvykli, že vám každý měsíc představujeme profil jednoho plemene, pak věřte, že tentokrát to bude vypadat úplně odlišně. On totiž ani prosinec není klasickým měsícem a je prostě tak trochu jiný. A tak jsme se rozhodli, že adventní a posvátkový čas věnujeme plemenům, která jsou méně známá, málopočetná a třeba také neuznaná, anebo těm, o kterých jsme u nás doposud ještě nepsali. Každé úterý a každý čtvrtek se tedy můžete až do konce roku těšit na rozmanité rozhovory s majiteli nejrůznějších ras. A bude to jízda to, vám povím...

Co dále na vás čeká?

Zůstaňte s námi i poslední měsíc v roce!

Nepřijdete ani o další materiály a rozhovory, které pro vás máme již připravené. Budeme se ale věnovat i tématům, která k adventu, k nadcházejícím svátkům a také k Silvestru neodmyslitelně patří. Povíme si o různých nebezpečích číhajících v tomto období na vaše psí miláčky, o péči o vašeho čtyřnohého kamaráda v zimě, dostanete cenné rady, co na Silvestra atd. A samozřejmě si pro pejsky i něco dobrého upečeme.

Advent na eCanis

Zůstaňte s námi i poslední měsíc v roce!

Jistě to někteří z vás již vědí... Také letos na naše čtenáře čeká báječná soutěž s názvem Adventní kalendář 2021. Budete tedy po dvacet čtyři dní otevírat pomyslná okénka v kalendáři a soutěžit s námi o báječné ceny. Je to velmi snadné. Potřebujete jen trochu toho svého času. Odměnou za něj budou nejen informace, které se mohou hodit, ale pro ty šťastnější i nádherné a užitečné ceny. A to už za to stojí. Nemyslíte? První okénko se otevřelo již dnes, tak se nezapomeňte honem podívat. Adventní kalendář naleznete vždy na hlavní stránce našeho portálu.

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Nebaví vás Silvestr v televizi? Zkuste ten náš!

Zůstaňte s námi i poslední měsíc v roce!

Prosinec je měsíc v celku náročný. To nám asi dáte za pravdu. Všichni se honíme, abychom rodině a dětem zajistili co nejkrásnější svátky. Snažíme se mít v práci vše hotové a vstoupit do Nového roku s „čistým“ štítem. A po vánočních svátcích se všichni chceme bavit. Uvidíme, co nakonec bude možné a co se v souvislosti s koronavirem ještě do konce měsíce odehraje. My vám však již nyní můžeme slíbit, že i letos na vás čeká Silvestrovský ranec zábavy. Takže nezapomeňte, že poslední den v roce se od 8.00 hodin rozjede náš speciální program. Opět jej naleznete na hlavní stránce eCanis.cz. A na co se můžete těšit? Několikrát do hodiny vyběhne v silvestrovské rubrice něco nového – veselého a třeba i neuvěřitelného. Rozhodně se nudit nebudete!!! A pokud máte i vy nějaký vtipný příběh v zásobě, veselou fotku či video nebo cokoliv dalšího, o co byste se chtěli s ostatními podělit, zkuste nám to poslat a stát se součástí tohoto skvělého silvestrovského večera. Kontaktovat nás můžete na redakce@ecanis.cz nebo do zpráv na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/psicasopis.

Kdo se bude radovat?

V listopadu jsme pro vás měli připravené také dvě soutěže. Jako již tradičně na vás čekala soutěž s VAFO Praha, s e-shopem Bouda.

 

Soutěž s Britem o masové pamlsky Carnilove Meat Jerky vyhrávají:

Veronika Barešová

Aneta Dlouhá

Jana Krátká

Soutěž s Boudou o Lízací podložku ve tvaru kapra vyhrává:

Andrea Hégrová (@ann.drejka)

 

Prosíme všechny vylosované, aby se nám ozvali na náš redakční e-mail redakce@ecanis.cz.

Zůstaňte s námi i poslední měsíc v roce!

Je mi ctí, že k vám letos mohu takto „promluvit“ již po páté. Ráda bych nám všem popřála hlavně to zdraví, protože již dva roky se s ním, jak se říká, pereme. Já ale věřím, že jednou bude konečně lépe. Přeji vám také klidný adventní čas a spokojené a bezproblémové soužití s vašimi čtyřnohými miláčky. Ať máte jen krásné dny, přátelé!

Milí čtenáři, dovolte mi  vám také poděkovat. Děkuji za vaši přízeň, kterou nám zachováváte již pět sezón. Děkuji, že naše články lajkujete a sdílíte, protože a to mi opravdu věřte, je pro nás velice důležité. Děkujeme, že o nás dáváte vědět dál, a že nás podporujete. A věřím, že se nám společně bude dařit i během té naší další, již šesté sezóny.

Krásné svátky a hlavně hodně štěstí...

 

Iveta Panýrková

Šéfredaktorka

panyrkova@ecanis.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 389
Kam dál ...